Yıllardır yazıyorum. Daha blog kavramı yokken yazmaya başlamıştım. Portfolyo sitemi toparlarken, “En iyi yazdıklarım hangileri?, ben hangilerini önerirdim, okuyucular hangisini çok sevmiş?” diye düşünmeden edemedim. Elimde sadece bu sitede değil Mihrace’de de yazdığım, yüzlerce makale vardı.

Tüm makaleleri tek tek tarayarak, en işe yarayan ve bence daha bir süre sizlere hizmet edecek o değilse şu, şu değilse bu konuda ilginizi çekecek eğlendirecek konular bunlar.

Lafı daha fazla uzatmadan listeyi sunayım sizlere:

100 ALTIN MAKALE

FOTOĞRAFÇILIK

WEB TASARIM

BİLGİSAYAR

KÜLTÜR VE SANAT

EĞİTİM

BİLİMSEL
STARBUL - Yıldız Zekâ romanını okumak için tıklayın:
Amazon.com'da Starbul | D&R'da Starbul

Yazarı Takip Edin : Yazdığım Kitaplar | Youtube | Twitter | Instagram


9 YORUMLAR

 1. Eski Bilgisayarınızı Satarken Hangi Gizli Bilgilerinizi Hediye Ediyorsunuz? başlıklı konudan silinenleri kurtaran programı bulmamda yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler.

 2. Cahilliğimden olsa gerek yazılarınıza pek yorum yapamıyorum. Ama takip etmiyorum demek değil tabii ki. Başarılarınızın devamı ile. Sizden çok şey öğrendik. (Bak gene boş bir yorum oldu, bundan dolayı yazmıyorum zaten 🙂

 3. Ömer Enis, benim alim olmamam gibi, siz de kültürünüzü küçümsemeyin 🙂
  Bizler bilgi denizinden kepçe kepçe yudumlayanlarız. Ancak bildiğimiz kadarını sunarız ve anlarız. Burada yazılanlar çok küçüktür ama bir paylaşımdır.

  Bu çok güzel bir imece siz yazıyorsunuz biz öğreniyoruz, biz yazıyoruz siz öğreniyorsunuz. En güzeli de edindiklerimizle bencilleşmiyor daha nasıl hizmet ederim diyoruz. Sadece bunu paylaşmak bile paha biçilmez bir servet 🙂

  Her zaman yorumlarınızı beklerim.

 4. joyoge, Ekim’den beri bu listeye eklenecek bayağı güzel yazılar hazırladım. Ama makalenin adı 100 altın makale 🙂 Ekleyip çıkaramıyoruz.

  Sanırım bir de, 100 pırlanta makale listesi çıkarmalı 🙂

  Çok teşekkür ederim desteklerinize.

 5. Evet sevgili Süleyman, bazen oluyor öyle kısıtlamalar ama çözümü var. Dediğin gibi 100 pırlanta veya 100 cevher… vs. olur veya bu kez rakam farklı olur ki içerik değerlendirmeye göre de olabilir. Örneğin 41 altın ipucu makalesi, 33 pırlanta püf noktası makalesi, ya da 55 cevher referans vs… gibi üretebilirsin. Biz de tesekkür ederiz böylesi değerli emeklere. saygılar

SİZİN DÜŞÜNCENİZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız