Makaleyi okumak yerine dinlemek ister misiniz?

 

Bu ara çok konuşuluyor, yazayım dedim. Reiki, yoga, meditasyon, Secret, 21 günde Aura görün derken iyice uçtuk toplum olarak.

Kitapçılarda en çok satan kitaplara bir bakın, anlayacaksınız ne demek istediğimi. Ancak bu anlatacağım mesele ilginç.

Semyon Kirlian adlı Rus bilimadamı ve eşi 1939 yılında yüksek gerilim alanında fotoğraf çekilince canlı cansız her nesnenin enerji alanının görüldüğünü farketmiş. Mesela bir yaprağın yarısını kesince, halen tamamı fotoğrafda çıkmış. Hasta insanların enerjileri zayıf, eşlerin enerji alanları birbirine benzer, zararlı besinlerin enerjisi cılız vs. Site çok gezilesi bir yer. Ayrıca kameraları çıkmış bu teknolojinin. Yabancı kalmayalım. En azından haberimiz olsun. Fotoğraflar çok güzel.

Youtube’da Kirlian fotoğrafçılığı videolarını bulunca hemen yazıya ekleyeyim dedim. Videolara iki kez tıklayabilir. Tam ekran yapmak için sağ altlarındaki büyütme tuşuna basabilirsiniz.

Kısa anlatımla Kirlian fotoğrafçılığı

Uzun anlatımla Kirlian fotoğrafçılığı

Kaynakça:

http://www.yorumcu.com/par/kir.asp
http://www.kirlian.com
http://www.ruhvemadde.com/kitap_index_detay.asp?urunid=34
http://whoyoucallingaskeptic.wordpress.com/2008/07/18/kirlian-photography/

Kitabı Satın online satın almak için:
http://www.ideefixe.com/kitap/tanim.asp?sid=BP5IZCW50K0OS6OC8KS4&referer=80301
   

 

STARBUL

Yeni romanımı okudunuz mu?

İstanbul'un geleceğinde müthiş bir polisiye maceraya katılmaya hazır mısınız?

Starbul'u Kitapyurdu sitesinden indirimli satın almak için tıklayın
https://www.kitapyurdu.com/kitap/starbul/546488.html


Beyinlere implant çip yerleştirildiğinde yaşam nasıl olacak? İnsanlara kendi iç sesleri kadar yakın olan “Fısıltı” adlı yapay zekâ neler yapabilmemizi sağlayacak?
Yaşanan her şeyin deneyim olarak yüklendiği yeni sosyal medya “Humanetey”, nasıl bağlar kurmamızı sağlayacak?

Zeynep, yüzyılın sonundaki dünyada, bugünkünden çok farklı bir İstanbul’da yaşayan genç bir annedir. Beklenmedik bir kazayla hayatı paramparça olur. Suçluları aramak için çıktığı yolda, karşılaştığı sıra dışı insanları ve olayları çözdükçe büyük bir bulmacanın içinde olduğunu fark eder.

* İstanbul’un son taksi şoförü
* Dünyayı Yöneten Yapay Zeka
* “İstanbul Yüz Bin Drone Savaşı” kahramanı Yüzbaşı
* Ölümün ötesini gören ressam
* Mesih’i arayan hacker
* Sosyal medya fenomeni ünlü bir dalgıç
* Robotların camisinden bir imam
* Yükseltilmiş İnsanlar
* Son İnsan Başkan
* Geleceği şekillendiren bilim insanı ve
* Binbir yüzlü katil...

İstanbul’un dev gökdelenlerinde, su ve yer altı kentlerinde, Serbest Bölge’de yol alın. Tümünün yaşamlarını bağlayan yüzyıllık olay örgüsünde, nefes kesen, dozu adım adım yükselen STARBUL macerasına katılın.

Starbul Kitabın Resmi Sitesi:
www.starbul.com

Süleyman Sönmez


Detaylı bilgi:
https://www.gunesintamicinde.com/starbul-yildiz-zeka-romanim-basildi/

8 YORUMLAR

 1. Çok ilginç buldum bu çalışmayı… Ve gerçekten tabuları yıkacak düzeyde olduğu kanaatindeyim. Hem de düşünün bu maddi aleme rest çeken mevzunun komünist rejimin ve felsefenin hükümferma olduğu bir ülkede cereyan etmesinin fevkalade bir olay olduğu zannındaym. Demek neymiş: herşeyi maddede arayanlar körmüş!!! Çünkü göz manaya karşı kördür, nasıl orayı görebilsin ki!!!

 2. Ruh var mıdır sorusuna cevap ararken öğrendim Kirlian fotoğrafçılığı diye bir fotoğrafçılık olduğunu. okuduğum yazıda bu metodla koluk kesik bir insanın fotoğrafının çekildiği ve kesik kolun yerinde ikinci beden(ruh) in görüldüğü yazıyordu. Merak ettim ve araştırmaya başladım fakat bu resmi ya da her hangi benzeri bir resmi bulamıyorum. Bulan varsa yardımcı olabilir mi?

 3. Sitenizi de beğendim ancak, Türkçemizi güzel kullanmak adına yaptığınız uyarılar daha çok hoşuma gitti.

  Çünkü güzelim dilimizi sanal ortamda ve telefon mesajlarında, günümüz gençliği öylesine katlediyor ki insanın içi acıyor.
  Ve buna toplum olarak nasıl bir çözüm buluruz bilmiyorum Allah sonumuzu hayır etsin.

  Öylesine güzel bir dile sahibiz ki kıymetini bilmiyoruz. Onu geliştirmeyi bir kenara bırakıp nasıl bozarız, nasıl mahvederiz diye düşünüyoruz. Bu yanlışı yapmasam da, yapanlardan bile ben utanıyorm.
  Örneğin yabancı bir Türkçe bir forum sitesinde tamamen sessiz harflerinden mahrum bırakılmış bir kelimenin kendi dilindeki anlamını merak edip sözlüğe yazacak ki o da nesi kelimenin anlamı yok! Allah Allah diyecek başka bir kelimeye bakacak yine yok…
  “Yahu bu türkler manasız manasız kelimelerle anlaşmaya çalışıp duruyor, yazık değil mi bu adamlara ne biçim dilleri var” demez mi ?
  Güzelim dilimizi o yanlışı işleyenler yüzünden tüm çevresine yanlış tanıtmaz mı? Nasıl anlatırız kendimizi yarın o insanlara, ne cevap verebiliriz? hiç düşünüyor muyuz acaba?

 4. Harika bir çalışma olmuş ellerinize sağlık… şahsen kullandığım ve sunumunu da yaptığım Scalar Enerji Ürünlerinin auralarının Kirlian Fotoğrafçılık tekniği ile fotoğraflandırıldığını biliyorum ve muhteşem bir şey! Teşekkürler .

YORUMUNUZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız