Bu ara çok konuşuluyor, yazayım dedim. Reiki, yoga, meditasyon, Secret, 21 günde Aura görün derken iyice uçtuk toplum olarak.

Kitapçılarda en çok satan kitaplara bir bakın, anlayacaksınız ne demek istediğimi. Ancak bu anlatacağım mesele ilginç.

Kitapçılarda en çok satan kitaplara bir bakın, anlayacaksınız ne demek istediğimi. Ancak bu anlatacağım mesele ilginç. Kirlian Fotoğrafçılık | Enerji Alanınızın Resmi

Semyon Kirlian adlı Rus bilimadamı ve eşi 1939 yılında yüksek gerilim alanında fotoğraf çekilince canlı cansız her nesnenin enerji alanının görüldüğünü farketmiş. Mesela bir yaprağın yarısını kesince, halen tamamı fotoğrafda çıkmış. Hasta insanların enerjileri zayıf, eşlerin enerji alanları birbirine benzer, zararlı besinlerin enerjisi cılız vs. Site çok gezilesi bir yer. Ayrıca kameraları çıkmış bu teknolojinin. Yabancı kalmayalım. En azından haberimiz olsun. Fotoğraflar çok güzel.

Youtube’da Kirlian fotoğrafçılığı videolarını bulunca hemen yazıya ekleyeyim dedim. Videolara iki kez tıklayabilir. Tam ekran yapmak için sağ altlarındaki büyütme tuşuna basabilirsiniz.

Kısa anlatımla Kirlian fotoğrafçılığı

Uzun anlatımla Kirlian fotoğrafçılığı

Kaynakça:

http://www.yorumcu.com/par/kir.asp
http://www.kirlian.com
http://www.ruhvemadde.com/kitap_index_detay.asp?urunid=34
http://whoyoucallingaskeptic.wordpress.com/2008/07/18/kirlian-photography/

Kitabı Satın online satın almak için:
http://www.ideefixe.com/kitap/tanim.asp?sid=BP5IZCW50K0OS6OC8KS4&referer=80301
Kitapçılarda en çok satan kitaplara bir bakın, anlayacaksınız ne demek istediğimi. Ancak bu anlatacağım mesele ilginç. Kirlian Fotoğrafçılık | Enerji Alanınızın Resmi  Kitapçılarda en çok satan kitaplara bir bakın, anlayacaksınız ne demek istediğimi. Ancak bu anlatacağım mesele ilginç. Kirlian Fotoğrafçılık | Enerji Alanınızın Resmi Kitapçılarda en çok satan kitaplara bir bakın, anlayacaksınız ne demek istediğimi. Ancak bu anlatacağım mesele ilginç. Kirlian Fotoğrafçılık | Enerji Alanınızın Resmi

STARBUL, Türkiye'de 100 yıllık sürede geçen baş döndürücü bir bilim kurgu roman. Starbul okumak için tıklayın

SİTEMİZE ABONE OLDUNUZ MU?