Bilim ve TeknolojiMistik

Kirlian Fotoğrafçılık | Enerji Alanınızın Resmi

Makaleyi dinlemek ister misiniz?

 

Bu ara çok konuşuluyor, yazayım dedim. Reiki, yoga, meditasyon, Secret, 21 günde Aura görün derken iyice uçtuk toplum olarak.

Kitapçılarda en çok satan kitaplara bir bakın, anlayacaksınız ne demek istediğimi. Ancak bu anlatacağım mesele ilginç.

SemyonKirlian Kitapçılarda en çok satan kitaplara bir bakın, anlayacaksınız ne demek istediğimi. Ancak bu anlatacağım mesele ilginç. Kitapçılarda en çok satan kitaplara bir bakın, anlayacaksınız ne demek istediğimi. Ancak bu anlatacağım mesele ilginç.

Semyon Kirlian adlı Rus bilimadamı ve eşi 1939 yılında yüksek gerilim alanında fotoğraf çekilince canlı cansız her nesnenin enerji alanının görüldüğünü farketmiş. Mesela bir yaprağın yarısını kesince, halen tamamı fotoğrafda çıkmış. Hasta insanların enerjileri zayıf, eşlerin enerji alanları birbirine benzer, zararlı besinlerin enerjisi cılız vs. Site çok gezilesi bir yer. Ayrıca kameraları çıkmış bu teknolojinin. Yabancı kalmayalım. En azından haberimiz olsun. Fotoğraflar çok güzel.

Youtube’da Kirlian fotoğrafçılığı videolarını bulunca hemen yazıya ekleyeyim dedim. Videolara iki kez tıklayabilir. Tam ekran yapmak için sağ altlarındaki büyütme tuşuna basabilirsiniz.

Kısa anlatımla Kirlian fotoğrafçılığı

Uzun anlatımla Kirlian fotoğrafçılığı

Kaynakça:

http://www.yorumcu.com/par/kir.asp
http://www.kirlian.com
http://www.ruhvemadde.com/kitap_index_detay.asp?urunid=34
http://whoyoucallingaskeptic.wordpress.com/2008/07/18/kirlian-photography/

Kitabı Satın online satın almak için:
http://www.ideefixe.com/kitap/tanim.asp?sid=BP5IZCW50K0OS6OC8KS4&referer=80301
kirlian1 Kitapçılarda en çok satan kitaplara bir bakın, anlayacaksınız ne demek istediğimi. Ancak bu anlatacağım mesele ilginç. Kitapçılarda en çok satan kitaplara bir bakın, anlayacaksınız ne demek istediğimi. Ancak bu anlatacağım mesele ilginç.  kirlian2 Kitapçılarda en çok satan kitaplara bir bakın, anlayacaksınız ne demek istediğimi. Ancak bu anlatacağım mesele ilginç. Kitapçılarda en çok satan kitaplara bir bakın, anlayacaksınız ne demek istediğimi. Ancak bu anlatacağım mesele ilginç. kirlian3 Kitapçılarda en çok satan kitaplara bir bakın, anlayacaksınız ne demek istediğimi. Ancak bu anlatacağım mesele ilginç. Kitapçılarda en çok satan kitaplara bir bakın, anlayacaksınız ne demek istediğimi. Ancak bu anlatacağım mesele ilginç.

Youtube Kanalıma Abone Olun

https://www.youtube.com/suleymansonmez1?sub_confirmation=1

Podcast Kanalım

Hangi platformu kullanıyorsanız, birini seçip takip edebilirsiniz, aynı içeriğe erişeceksiniz.

Süleyman Sönmez'in Sessizliği

LinkedIn Ekleyin:

https://www.linkedin.com/in/suleymansonmez

Instagram Takip Edin:

https://www.instagram.com/suleymansonmez/

Facebook Takip Edin:

https://www.facebook.com/suleymansonmezofficial

Twitter Takip Edin:

https://twitter.com/ssonmez

Yazdığım E-Kitaplar - Satın Alın

https://play.google.com/store/books/author?id=S%C3%BCleyman+S%C3%B6nmez

Patreon ile destekleyin

https://www.patreon.com/suleymansonmez

Etiketler
STARBUL ROMANIM BASILDI! Haydi tıkla, oku ve maceraya katıl. STARBUL ROMANIM BASILDI! Haydi tıkla, oku ve maceraya katıl.

Süleyman Sönmez

Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Sonrasında başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, öğretmenlik, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. Bu kadar farklı iş neden? Dünyayı Da Vinci gibi yaşamak gerektiğine inanıyorum. Youtube kanalıma abone olarak takip ediniz. Youtube Web sitelerim: www.suleymansonmez.com , Büyükler Giremez Bana ulaşmak için lütfen ssonmez@gmail.com adresine eposta gönderin. Aşağıdaki simgelerden sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter Instagram Linkedin Facebook

8 Yorum

 1. Youtube’da Kirlian fotoğrafçılığı videolarını bulunca hemen yazıya ekleyeyim dedim. Videolara iki kez tıklayabilir, tam ekran yapmak için sağ altlarındaki büyütme tuşuna basabilirsiniz.

 2. Çok ilginç buldum bu çalışmayı… Ve gerçekten tabuları yıkacak düzeyde olduğu kanaatindeyim. Hem de düşünün bu maddi aleme rest çeken mevzunun komünist rejimin ve felsefenin hükümferma olduğu bir ülkede cereyan etmesinin fevkalade bir olay olduğu zannındaym. Demek neymiş: herşeyi maddede arayanlar körmüş!!! Çünkü göz manaya karşı kördür, nasıl orayı görebilsin ki!!!

 3. Ruh var mıdır sorusuna cevap ararken öğrendim Kirlian fotoğrafçılığı diye bir fotoğrafçılık olduğunu. okuduğum yazıda bu metodla koluk kesik bir insanın fotoğrafının çekildiği ve kesik kolun yerinde ikinci beden(ruh) in görüldüğü yazıyordu. Merak ettim ve araştırmaya başladım fakat bu resmi ya da her hangi benzeri bir resmi bulamıyorum. Bulan varsa yardımcı olabilir mi?

 4. Sitenizi de beğendim ancak, Türkçemizi güzel kullanmak adına yaptığınız uyarılar daha çok hoşuma gitti.

  Çünkü güzelim dilimizi sanal ortamda ve telefon mesajlarında, günümüz gençliği öylesine katlediyor ki insanın içi acıyor.
  Ve buna toplum olarak nasıl bir çözüm buluruz bilmiyorum Allah sonumuzu hayır etsin.

  Öylesine güzel bir dile sahibiz ki kıymetini bilmiyoruz. Onu geliştirmeyi bir kenara bırakıp nasıl bozarız, nasıl mahvederiz diye düşünüyoruz. Bu yanlışı yapmasam da, yapanlardan bile ben utanıyorm.
  Örneğin yabancı bir Türkçe bir forum sitesinde tamamen sessiz harflerinden mahrum bırakılmış bir kelimenin kendi dilindeki anlamını merak edip sözlüğe yazacak ki o da nesi kelimenin anlamı yok! Allah Allah diyecek başka bir kelimeye bakacak yine yok…
  “Yahu bu türkler manasız manasız kelimelerle anlaşmaya çalışıp duruyor, yazık değil mi bu adamlara ne biçim dilleri var” demez mi ?
  Güzelim dilimizi o yanlışı işleyenler yüzünden tüm çevresine yanlış tanıtmaz mı? Nasıl anlatırız kendimizi yarın o insanlara, ne cevap verebiliriz? hiç düşünüyor muyuz acaba?

 5. Harika bir çalışma olmuş ellerinize sağlık… şahsen kullandığım ve sunumunu da yaptığım Scalar Enerji Ürünlerinin auralarının Kirlian Fotoğrafçılık tekniği ile fotoğraflandırıldığını biliyorum ve muhteşem bir şey! Teşekkürler .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı