Verbotlar, yapay zekayla konuşan cevap veren akıllı sistemler.

Kaç bölümden oluşur?

Kaç bölümden oluşur? Verbotlara Evlenme Teklif Edilir mi?

1) Arabirim, bir görsel görüntü, konuşan bir yüz olabilir, sadece bir ses yada başka her şey 🙂
2) Anlamlandırma bölümü, verilen komutları algılar. Bu klavye mesajları, sesli komutlar, beden diliyle işaretler vs. olabilir.
3) Uzman sistem,  dışardan gelen girdilerden anlamlı bir çıktı üretmek için veritabanını tarar. Fonksiyonlarla nöron sistem programlamalarla çözümü bulur.

Dolayısıyla bir VERBOT / Virtual Robot / Sanal Robottur. Robottan tek eksiği bedeni olmamasıdır.
Bu tür bir yapıyı görmek incelemek için lütfen tıklayın. Artık siteler bir insanın sorulara cevap verdiği bilgilendirdiği arabirimlere sıcak bakıyorlar. Öğrenmekte fayda var.

http://www.verbots.com/index.php
EPOSTA ABONELİĞİ İÇİN

Aşağıdaki formda e-posta adresinizi yazın, gelen e-postaya onay verin.


https://suleymansonmez.substack.com/
E-posta aboneliği için e-posta adresinizi eklemeniz, aşağıdaki konuları anlayıp izin verdiğiniz anlamına gelir.
Lütfen okuyunuz. Temel olarak, siteden (Güneşin Tam İçinde) ve yazardan (Süleyman Sönmez) e-posta bülten almaya izin vermek anlamını taşır. Bu iznin temeli: okunacak yazılar, izlenecek videolar, dinlenecek podcastlar, fotoğraflar, tanıtılacak ürün, kitap, site, uygulama, yapay zeka, eğitim, gezi, teknoloji, anket gibi içerikler ve kampanyalar olabilir. Bültenin içeriğinde, bülten sponsorunun ürün ve hizmetine ait bilgi, link ve banner yer alabilir. Bülten e-posta sistemi substack isimli dünyaca çok bilinen, güvenilir e-posta sistemi tarafından gönderilir. E-postalar yeni bir e-posta dağıtım sistemine geçmek dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşılmaz. İşleyiş gereği yurtiçi ve yurtdışındaki server sistemlerinden hizmet verilebilir. Spam gönderilmez. İstediğiniz noktada, tek adımla her e-postanın en altındaki "Unsubscribe" seçilerek üyelikten çıkılır ve siz tekrar e-posta abonelik formuyla veya bülten sayfasında üye olana dek yeni e-posta almazsınız. İlginiz için teşekkür ederiz.


SİZİN DÜŞÜNCENİZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız