Terragen çok başarılı ve kolay kullanımlı bir yazılım. Görevi 3 boyutlu arazileri, denizleri gölleri vs tasarlamanızı sağlamak. Arabirimde gerekirse adınıza sıradağlar bile yapabiliyorsunuz.

Terragen çok başarılı ve kolay kullanımlı bir yazılım. Görevi 3 boyutlu arazileri, denizleri gölleri vs tasarlamanızı sağlamak. Arabirimde gerekirse adınıza sıradağlar bile yapabiliyorsunuz. Terragen İle Kendi Dünyanı Tasarla

Bayağı başarılı sonuçlar elde edilebiliyor. Mistik gün batımları, sisli gökler, dalgalı denizler size kalmış. Tablo gibi görüntüler. Ayrıca bir eklenti ile yaptığınız arazide uçan bir kamera ile film bile çekebiliyorsunuz.

TERRAGEN İLE TASARLANMIŞ ÖRNEK DÜNYA

Terragen 4 Tanıtım Videosu

 

TERRAGEN 4 İLE IŞIKLAR GERÇEK DÜNYA GİBİ

İşte programı indirme linkleri.
http://www.planetside.co.uk/
DOWNLOAD İNDİRME KİŞİSEL KULLANIM İÇİN ÜCRETSİZ

Free Downloads

TERRAGEN İLE YAPILAN ÜNLÜ FİLMLER

TAKİBE ALIN:

X (Twitter) Takip Edebilirsiniz: 
twitter.com/ssonmez

Bilimkurgu okumayı seviyorsanız,
Starbul ilginizi çekecektir. www.starbul.com

Youtube Kanalım: 
www.youtube.com/suleymansonmez 


https://planetside.co.uk/free-downloads/https://planetside.co.uk/terragen-in-film-and-tv/

Terragen çok başarılı ve kolay kullanımlı bir yazılım. Görevi 3 boyutlu arazileri, denizleri gölleri vs tasarlamanızı sağlamak. Arabirimde gerekirse adınıza sıradağlar bile yapabiliyorsunuz. Terragen İle Kendi Dünyanı TasarlaTerragen çok başarılı ve kolay kullanımlı bir yazılım. Görevi 3 boyutlu arazileri, denizleri gölleri vs tasarlamanızı sağlamak. Arabirimde gerekirse adınıza sıradağlar bile yapabiliyorsunuz. Terragen İle Kendi Dünyanı Tasarla

TAKİP İÇİN : Yazdığım Kitaplar | Youtube | Twitter | Instagram2 YORUMLAR

  1. YORUM YAZMADAN ÖNCE:
    “Türkçe yazanlar için hatırlatmalar” cümlesi ile başlıyan uyarıları genişletirseniz, unuttuğumuz Türkçemizi yeniden hatırlarız ve size dua ederiz.

YORUMUNUZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız