Rüyaları Pazarlamak
YAZAR HAKKINDA

Süleyman Sönmez

Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Üstüne başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. www.suleymansonmez.com ve www.gunesintamicinde.com web sitelerimdir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir  • http://www.hakkiceylan.com HC

    Rüyaların kontrol edilebilir olduğunu, yıllar önce Robert E. Ornstein ‘ın kitaplarının birinde okumuştum. Doğu’da bazı kültürlerde bu eğitim çocukluktan itibaren verilmeye başlanıyormuş. Carlos Castaneda ise Toltec kültüründeki bilgi edinme yönteminin neredeyse tamamen rüyalar üzerine kurulduğunu bize göstermiştir. Tabi buralarda adı geçen rüyaların sıradan insanın gördüğü rüyalarla ilgisi yok ama başlangıç noktası orası tabiki. Aslında baştan rüyaları da birkaç gruba ayırmak sanırım yerinde olacaktır..

  • http://www.kadincamoda.com Kadinca

    Hocam güzel bir makale yazmışsın teşekkürler.

  • http://www.serkanozcalik.com Serkan Özçalık

    Başlığı okuduğumda daha farklı bir yazı beklemiştim rüya kitaplarından para kazananlarla igilidir diye düşünmüştüm umduğumdan farklı ama çok iyi ve ilgi dolu bir yazı olmuş tebrikler.

  • Pingback: GTİ 5 Yaşında, 5 Milyon Ziyaretle | GÜNEŞİN TAM İÇİNDE - Sarışın Site()