Gömlekler, erkeklerin en çok tercih ettiği üst giyim parçaları arasında ilk sıralarda gelir. Yalnızca üst giyim parçası olarak değil, aynı zamanda alternatif kullanımları ile de ön plana çıkar. Birbirinden şık tasarım ve renklere sahip gömleklerle hem sıcak hem soğuk havalarda şık olmak çok kolay. Gömlekler omuzlara alınan bir aksesuar olarak değerlendirilebileceği gibi serin havalarda tişörtlerin üzerinde kullanmak için de değerlendirilebilir. Bu kullanım, aynı zamanda casual stilde de şık bir görünüm sağlayabilir. 

Erkek gömlek modelleri her yaştan ve her bedenden erkeğin giyebileceği birçok seçenekle Jack & Jones’un orijinal tasarımlarıyla buluşuyor ve oldukça şık görünümler sağlıyor. Hem yetişkinler hem çocuklar için her tarza uygun birçok seçenek bulmak mümkün. En çok tercih edilen modeller arasında yer alan oversize gömlek erkek kullanıcıların kombinlerinde kullanmayı en çok sevdikleri parçalar arasında yer alıyor. Oversize modeller, birbirinden şık tasarımları ile erkeklerin ilgisini çekiyor.

Birbirinden Şık Gömlek Modelleri ile Her Stilde Şıklık

Stiline ve şıklığına önem verenler, erkek gömlek tercihinde tarzını en çok yansıtabileceği güzel görünümlü bir gömleği tercih etmek ister. Gömlekler, oldukça çeşitli renk ve desen stilleri ile her erkeğin giyim tarzına uyum sağlayabilecek geniş bir yelpazeye sahip modeller olarak erkeklerin gardırobunda kendisine yer bulur. 

Gömlek seçenekleri, klasikten modern tarzlara birçok kombinle uyum sağlayabilir. Tek renk erkek gömlek modellerinin yanında birden fazla renkli ve desenli ya da desensiz parçalar da erkeklerin kombinlerinde şık bir görünüm yakalamalarına yardımcı olur. 

Erkek oduncu gömlek seçenekleri, genellikle sonbahar aylarında en sık kullanılan modeller arasında kendisine yer bulur. Şık ve farklı renklere sahip bu modeller; kendi başlarına, deri bir ceketle ya da bir tişörtle bir arada kullanılabilir. Böylelikle her stilde oldukça şık bir görünüm sunar.

Erkek keten gömlek çeşitleri, ılık ve sıcak havalarda vücudun daha rahat nefes alabilmesi için tercih edilen modeller arasında kendisine yer bulur. Keten gömlekler, özellikle açık renkleri ile ılıman havalarda iç açıcı kombinler yapılmasını sağlar ve şık görünümlü kombinin tamamlanmasına yardımcı olur.

Her Renkte ve Her Modelde Tarz

Erkek gömlek modelleri her tarzda ve her renkte erkeklerin kombinlerinde şıklığı yakalamalarına yardımcı olur. Siyah gömlek erkek gardırobunun olmazsa olmaz renk seçenekleri arasında yer alır. Her renkle muhteşem bir uyum yakalayan siyah, gömlekte de harikalar yaratır.

Beyaz erkek gömlek modeli ise özellikle özel gün ve gecelerde sık sık tercih edilebilir olmasıyla ön plana çıkar. Koyu renk takımlarla birleştirildiğinde oldukça şık bir görüntü sağlayan beyaz gömlekler, aynı zamanda sıcak havalarda da en çok tercih edilen modellerden biridir.

TAKİBE ALIN:

X (Twitter) Takip Edebilirsiniz: 
twitter.com/ssonmez

Bilimkurgu okumayı seviyorsanız,
Starbul ilginizi çekecektir. www.starbul.com

Youtube Kanalım: 
www.youtube.com/suleymansonmez 


Mavi erkek gömlek, renkli giyinmeyi seven erkeklerin ilgisini çeken renk tonları arasında bulunur. Kahve tonları ile birleştiğinde oldukça şık görüntü sağlayan bu renk gömlekler, desenli ve desensiz tasarımlarıyla ön planda yer alır.

Bazı gömlekler yaz aylarına bazıları ise serin mevsimlere daha uygun olabilir. Birbirinden farklı desenlere sahip erkek kısa kollu gömlek çeşitleri, özellikle sıcak havalarda daha fazla tercih edilebilir olmasıyla ön plana çıkar. Bu modeller, tek başlarına ya da bir tişörtle oldukça şık bir görüntü yakalanmasını sağlar. Erkek uzun kollu gömlek modelleri ise havaların daha serin olduğu dönemlerde daha fazla tercih edilebilir.

TAKİP İÇİN : Yazdığım Kitaplar | Youtube | Twitter | InstagramYORUMUNUZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız