Bazı ücretsiz imkanlar var ki, çok güzel işler yapılmasına imkan sağlıyor. Canva öğretmenler  ve öğrenciler için eğitim versiyonunda normalde ödeme gerektiren ek özellikleri ücretsiz sunuyor. Yazının devamında hızlı başvuru yapmayı sizinle paylaşacağım.

Öncelikle öğretmen / öğrenci olarak isimsoyad@okuladı.k12.tr gibi bir eğitim eposta adresine sahip olmanız gerekiyor.

Canva, eğitim kurumları tarafından ücretsiz Pro özellikleri ile kullanılabiliyor.
Bilgi sayfası:

https://www.canva.com/tr_tr/egitim/

Üyelik başlatmak:
Aşağıdaki sayfada Google giriş seçerek,
isimsoyad@okuladi.k12.tr hesabı ile üyelik girişi yapmanız
erişiminizi sağlayacaktır.
Girişte, öğrenci mi, öğretmen mi şeklinde soru gelirse doğru seçilmelidir.
Okul adınızı seçmenizi / eklemenizi de ister.
Eğer eposta adresini Google tarafından doğrulanmış bir k12 hesap değilse üyelik sonrasında sizden kurum kimlik kartını yüklemenizi isteyecektir. Altta ekran görüntüleri bulunuyor.
  https://www.canva.com/tr_tr/egitim/ canva,eğitim,öğretmen,öğrenci Öğretmenler Öğrenciler için Canva - Ücretsiz Ve Daha Fazla Özellikler Nasıl Kullanılır?
https://www.canva.com/tr_tr/egitim/ canva,eğitim,öğretmen,öğrenci Öğretmenler Öğrenciler için Canva - Ücretsiz Ve Daha Fazla Özellikler Nasıl Kullanılır?
https://www.canva.com/tr_tr/egitim/ canva,eğitim,öğretmen,öğrenci Öğretmenler Öğrenciler için Canva - Ücretsiz Ve Daha Fazla Özellikler Nasıl Kullanılır?EPOSTA ABONELİĞİ İÇİN

Aşağıdaki formda e-posta adresinizi yazın, gelen e-postaya onay verin.


https://suleymansonmez.substack.com/
E-posta aboneliği için e-posta adresinizi eklemeniz, aşağıdaki konuları anlayıp izin verdiğiniz anlamına gelir.
Lütfen okuyunuz. Temel olarak, siteden (Güneşin Tam İçinde) ve yazardan (Süleyman Sönmez) e-posta bülten almaya izin vermek anlamını taşır. Bu iznin temeli: okunacak yazılar, izlenecek videolar, dinlenecek podcastlar, fotoğraflar, tanıtılacak ürün, kitap, site, uygulama, yapay zeka, eğitim, gezi, teknoloji, anket gibi içerikler ve kampanyalar olabilir. Bültenin içeriğinde, bülten sponsorunun ürün ve hizmetine ait bilgi, link ve banner yer alabilir. Bülten e-posta sistemi substack isimli dünyaca çok bilinen, güvenilir e-posta sistemi tarafından gönderilir. E-postalar yeni bir e-posta dağıtım sistemine geçmek dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşılmaz. İşleyiş gereği yurtiçi ve yurtdışındaki server sistemlerinden hizmet verilebilir. Spam gönderilmez. İstediğiniz noktada, tek adımla her e-postanın en altındaki "Unsubscribe" seçilerek üyelikten çıkılır ve siz tekrar e-posta abonelik formuyla veya bülten sayfasında üye olana dek yeni e-posta almazsınız. İlginiz için teşekkür ederiz.


SİZİN DÜŞÜNCENİZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız