site

Güneşin Tam İçinde, TRT FM’de Tanıtıldı

Makaleyi dinlemek ister misiniz?

 

Güzel bir haber vereyim. Güneşin Tam İçinde, TRT FM’de yayınlanan Sanal Seyyah’a konuk oldu.

gtisanalseyyah

Tatilde olmanın verdiği dijital gelgitlerle Timuçin Bey’in yolladığı e-mail kaynamış gitmiş. Bugün bana gelen onlarca e-maili tararken aniden gördüm. Hay Allah, site TRT FM’de 8 Ağustos 2009’da gayet detaylı anlatılmış ve ben kaçırmışım. Ne şanssızlık ve ne şans aynı zamanda. Böyle güzel bir programda yer almak şans ama kaçırmak şansızlık.

Her neyse, derhal dijital bir kopyasını aradım ve ilgili sayfayı buldum.

timucinhanSanal Seyyah Genel Koordinatörü Timuçin HAN Bey’e tekrar teşekkür ederim. Kendisine gönderdiğim cevap e-mailinde yazmış olduğum gibi, aile üyelerim bile belki bu denli yakında takip etmemiştir bu sitede üzerinde çalıştığım konuları. 🙂

(Bir yerden sonra sürekli üreten birisini dinlemek çok yorucu olabiliyor. Gerek çocukluğum gerekse evliliğimde bu açıdan şanslı olsam da)

 

Sizleri aşağıdaki ses kaydı ile başbaşa bırakıyorum. Sembole tıklayarak programda konuşulanları dinleyebilirsiniz.

Sadece ses olarak dinlemek için

Youtube Kanalıma Abone Olun

https://www.youtube.com/suleymansonmez1?sub_confirmation=1

Podcast Kanalım

Hangi platformu kullanıyorsanız, birini seçip takip edebilirsiniz, aynı içeriğe erişeceksiniz.

Süleyman Sönmez'in Sessizliği

LinkedIn Ekleyin:

https://www.linkedin.com/in/suleymansonmez

Instagram Takip Edin:

https://www.instagram.com/suleymansonmez/

Facebook Takip Edin:

https://www.facebook.com/suleymansonmezofficial

Twitter Takip Edin:

https://twitter.com/ssonmez

Yazdığım E-Kitaplar - Satın Alın

https://play.google.com/store/books/author?id=S%C3%BCleyman+S%C3%B6nmez

Patreon ile destekleyin

https://www.patreon.com/suleymansonmez

Etiketler

Süleyman Sönmez

Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Sonrasında başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, öğretmenlik, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. Bu kadar farklı iş neden? Dünyayı Da Vinci gibi yaşamak gerektiğine inanıyorum. Youtube kanalıma abone olarak takip ediniz. Youtube Web sitelerim: www.suleymansonmez.com , Büyükler Giremez Bana ulaşmak için lütfen ssonmez@gmail.com adresine eposta gönderin. Aşağıdaki simgelerden sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter Instagram Linkedin Facebook

7 Yorum

  1. Değerli Süleyman Sönmez,

    Araya kimileri için yaz tatili girmiş olsa da, benim gibi tatili kışa erteleyenler sanırım olağan site takiplerini yapmaktan geri durmuyor.

    Düzenli, temiz bir türkçe ile yayınları kesintisiz devam ettirmenden ötürü ve Günesin Tam İçinde projesinin Trt radyosunda yapılmış olan tanıtım vesilesi ile seni tebrik etmek isterim.

    Sağlıklı ve bilgi dolu içerik yayınları dileği ile…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı