Güneşin Tam İçinde, kaliteli içeriğiyle 6 milyondan fazla ziyaret edilmiş, Türkiye’nin en iyi kültür sanat blogu seçilmiş, orijinal içerikli bir blog sitesidir.

Google aramalarında seçkin önceliği, sosyal medyada tanınırlığı olan güçlü bir mecradır.

Reklam verenler için marka değerlerini destekleyen prestijli bir ortamdır.

Tanıtım Yazısı Nasıl Verilebilir?

Tanıtım yazısı site içeriğine uygunluk ve gönderilen yazının orijinallik konusu onaylandığı takdirde yayınlanacaktır. Sitede “TANITIM YAZILARI” başlığı altında yer alacaktır.
*

Tanıtım yazısı, site içinde 1 yıl süre ile yayında kalacak, 1 yıl sonunda silinecektir.
Talep edilen ücret 1 yıllık yayınlanma ücreti olacaktır. Sitenin teknik nedenler ile arızalanma durumları son derece nadir olmasına karşın kaybedilecek tüm süreler 1 yıllık süreye eklenecek ve reklam verene verilen taahhüt yerine getirilecektir.
*

Okurun reklam / tanıtım amaçlı bir yazı olduğunu bilmesi sağlanacaktır. Sitenin okuyucu ile kurduğu 10 yıldan uzun süreli dostluk nedeniyle, denenmemiş veya memnun kalınmamış hizmet, ürün, cihaz, davet sonuçları yaşanmış denenmiş gibi yazılmayacaktır. Hazır gelen metinler ise onaylanarak yayınlanacaktır.
*

Hazır gelen metinlerin altına “Bunun advertorial bir tanıtım yazısı olduğu ve okurun dilerse yararlanmayı seçeceği, sitenin sunulan hizmet ve ürünlerden kaynaklanabilecek tüm olumsuz durumlardan bağımsız olduğu” ifadesi eklenecektir. Bu ifadeyle birlikte site yayınlamayı kabul ettiği tanıtım yazılarında belirtilen hizmet / ürün / uygulama gibi unsurların zararsız olması konusunda ön eleme yapacaktır.
*

Ödeme ve içerik konuları ssonmez@gmail.com email ile temasa geçilerek görüşülmelidir.

Reklam Banner Nasıl Verilebilir?

Yazıların hemen üstünde / altında banner reklam verebilirsiniz.

Reklamlar site içeriğine uygunluk açısından onaylandığı takdirde yayınlanacaktır.

Reklam alanında anlaşılan süreler boyunca sabit kalacaktır. Sitenin teknik nedenler ile arızalanma durumları son derece nadir olmasına karşın kaybedilecek tüm süreler anlaşılan süreye eklenecek ve reklam verene verilen taahhüt yerine getirilecektir.

Ödeme ve içerik konuları ssonmez@gmail.com email ile temasa geçilerek görüşülmelidir.

Lütfen aşağıdaki e-maile site adresinizi ve talebinizi gönderiniz.

Reklam İletişim: ssonmez@gmail.com

Saygılarımla


Facebook grubumuza üye olun yeni yazıları kaçırmayın. https://www.facebook.com/gunesintamicindeSitede reklam bannerları yok bu sizin rahatınız için. Sitede tanıtım yazısı yayınlatmak ister misiniz? Lütfen tıklayın https://www.gunesintamicinde.com/reklam/


Bu yazıyı aşağıdaki düğmelerle paylaşarak daha çok insana ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, Linkedin, WhatsApp

PAYLAŞ
Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Sonrasında başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, öğretmenlik, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. Bu kadar farklı iş neden? Dünyayı Da Vinci gibi yaşamak gerektiğine inanıyorum. Web sitelerim: www.suleymansonmez.com , Güneşin Tam İçinde , Eğitimde Sanal Gerçeklik , Büyükler Giremez , Aşağıdaki simgelerden sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Yorum Yazın

Siz ne düşünüyorsunuz?