Güzel bir haber vereyim. Güneşin Tam İçinde, TRT FM’de yayınlanan Sanal Seyyah’a konuk oldu.

gtisanalseyyah

Tatilde olmanın verdiği dijital gelgitlerle Timuçin Bey’in yolladığı e-mail kaynamış gitmiş. Bugün bana gelen onlarca e-maili tararken aniden gördüm. Hay Allah, site TRT FM’de 8 Ağustos 2009’da gayet detaylı anlatılmış ve ben kaçırmışım. Ne şanssızlık ve ne şans aynı zamanda. Böyle güzel bir programda yer almak şans ama kaçırmak şansızlık.

Her neyse, derhal dijital bir kopyasını aradım ve ilgili sayfayı buldum.

timucinhanSanal Seyyah Genel Koordinatörü Timuçin HAN Bey’e tekrar teşekkür ederim. Kendisine gönderdiğim cevap e-mailinde yazmış olduğum gibi, aile üyelerim bile belki bu denli yakında takip etmemiştir bu sitede üzerinde çalıştığım konuları. 🙂

(Bir yerden sonra sürekli üreten birisini dinlemek çok yorucu olabiliyor. Gerek çocukluğum gerekse evliliğimde bu açıdan şanslı olsam da)

 

Sizleri aşağıdaki ses kaydı ile başbaşa bırakıyorum. Sembole tıklayarak programda konuşulanları dinleyebilirsiniz.

Sadece ses olarak dinlemek için

TAKİP İÇİN : Yazdığım Kitaplar | Youtube | Twitter | Instagram3 YORUMLAR

  1. Değerli Süleyman Sönmez,

    Araya kimileri için yaz tatili girmiş olsa da, benim gibi tatili kışa erteleyenler sanırım olağan site takiplerini yapmaktan geri durmuyor.

    Düzenli, temiz bir türkçe ile yayınları kesintisiz devam ettirmenden ötürü ve Günesin Tam İçinde projesinin Trt radyosunda yapılmış olan tanıtım vesilesi ile seni tebrik etmek isterim.

    Sağlıklı ve bilgi dolu içerik yayınları dileği ile…

SİZİN DÜŞÜNCENİZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız