Sil Baştan | Ken Grimwood

Süleyman Sönmez

Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Üstüne başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. www.suleymansonmez.com ve www.gunesintamicinde.com web sitelerimdir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

6 Yorum

 1. Gökhan Atmaca diyor ki:

  Evet Source Code filmi ile Ken Grimwood’un bu kitabı arasında benzerlikler var. Film de kitap da etkileyici idi. Ancak Ken Grimwood’un ele aldığı konu da o konuyu ele alışı da “zamanın ötesinde”ydi.
  Güzel bir yazı için de size teşekkür ederim Süleyman hocam :)

 2. Süleyman Sönmez diyor ki:

  Gökhan, gerçekten de öyle. Müthiş şekilde anlatımı bugüne ait. Ama her yılı o yıllarda yaşayanların gözünden de anlatabiliyor.

  Yorumunu Facebook’tan sonra buraya da ekleme nezaketini gösterdiğini için çok teşekkür ederim.

 3. serdar şafak diyor ki:

  süper bir yazar, süper bir yorumlama kabiliyeti.

 4. mustafa gülden diyor ki:

  güzel ve farklı bir makale olmuş, tebrik ederim, baştan sona okudum

 5. neslihan ulusoy diyor ki:

  Merhaba, kitabı 2 sene önce okumuştum. Ben de sizin gibi çok etkilendim,özellikle her geri dönüşte farklı yolları denemesi…Daha önceleri hep zamanda geri gitsem ama bugünkü bilgimi ve gördüklerimi hatırlıyor olsam ne olurdu acaba diye düşünürdüm.Kitabı okurken para kazanma yollarını görünce benim fakir biri olarak kalacağım kesinleşti.Büyük maçları,supriz kazananları hiç bilmediğim ortaya çıktı.Sadece Apple ‘ a yatırım yapabilirdim. Amerikan siyasi olaylarını bize iyi öğrettiklerine de katılıyorum.Yazarın diğer kitaplarını da okumanızı tavsiye ederim.Değişik bakış açıları var.Sara hastalığının tedavisiyle ilgili kitabı da ilgi çekici…selamlar

 1. 7 Ağustos 2012

  […] Bu kitabın da “Sil Baştan” adlı kitabın açtığı yoldan bir tekrar tekrar geriye dönüş olduğunu belirtmeliyim. […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>