Karşıma çok eğlenceli bir kısa oyun/animasyon geldi. Kısa yolculuk. Short Trip. Oyundaki karakter evinden çıkıp yürüyerek yolculuğa başlıyor. Klavyede ok tuşlarını kullanın. Ardından bir tramvayla yolculuğuna devam ediyor. Bazı duraklarda durmasını sağlayabilirsiniz yeni yolcular biner. Mutlaka sesi açın. Çizimler çok keyifli, sesler huzur verici. Yolculuğun sonundaki engin manzaranın tadını hayal ederek çıkarın.


Alex, Kısa Yolculuk ve Pogocat gibi etkileşimli çizimler ve oyunlar oluşturur. Çalışmalarının çoğu ücretsizdir, bu nedenle katkılarınız çok şey ifade ediyor ve daha fazla çalışmaya destek oluyor.

https://alexanderperrin.com.au/paper/shorttrip/

Yokuşlarda yeterli hızla gelmezseniz, geri geri düşüşü gibi detaylara bayıldım. 🙂

Rüzgar sesi, kuşların ötüşü, tren yolunda tekerlerin çıkardığı o düzenli ses meditasyon gibi. Sesi kaydedip white noise yapasım var.
EPOSTA ABONELİĞİ İÇİN

Aşağıdaki formda e-posta adresinizi yazın, gelen e-postaya onay verin.


https://suleymansonmez.substack.com/
E-posta aboneliği için e-posta adresinizi eklemeniz, aşağıdaki konuları anlayıp izin verdiğiniz anlamına gelir.
Lütfen okuyunuz. Temel olarak, siteden (Güneşin Tam İçinde) ve yazardan (Süleyman Sönmez) e-posta bülten almaya izin vermek anlamını taşır. Bu iznin temeli: okunacak yazılar, izlenecek videolar, dinlenecek podcastlar, fotoğraflar, tanıtılacak ürün, kitap, site, uygulama, yapay zeka, eğitim, gezi, teknoloji, anket gibi içerikler ve kampanyalar olabilir. Bültenin içeriğinde, bülten sponsorunun ürün ve hizmetine ait bilgi, link ve banner yer alabilir. Bülten e-posta sistemi substack isimli dünyaca çok bilinen, güvenilir e-posta sistemi tarafından gönderilir. E-postalar yeni bir e-posta dağıtım sistemine geçmek dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşılmaz. İşleyiş gereği yurtiçi ve yurtdışındaki server sistemlerinden hizmet verilebilir. Spam gönderilmez. İstediğiniz noktada, tek adımla her e-postanın en altındaki "Unsubscribe" seçilerek üyelikten çıkılır ve siz tekrar e-posta abonelik formuyla veya bülten sayfasında üye olana dek yeni e-posta almazsınız. İlginiz için teşekkür ederiz.


SİZİN DÜŞÜNCENİZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız