Makaleyi okumak yerine dinlemek ister misiniz?

 

Windows kullanıcıları on beşten fazla dosyayı yazdırmak istediğinde karşılarına bir sorun çıkıyor.  Çeşitli meslek kolları çok dosyayı tek seferde yazdırmaya ihtiyaç duyuyor.İşte çözümü:Toplu PDF yazdırma.

Toplu belge yazdırma neden gerekir? Örneğin muhasebede mali müşavirlerin faturaları için eğitimcilerin çok sayıda ödev, teşekkür, takdir belgesi yazdırması için veya işletmelerde farklı kişilerden gelen ayrı ayrı teklif, başvuru, form vb. PDF dosyalarını yazdırmak için gibi.

Eğer dosya az sayıdaysa bu dosyaların tümünü seçip ardından üstlerinde sağ tıklayıp Yazdır komutu ile yazdırabilirsiniz.

– CTRL (tek tek seçmek için) veya SHIFT (bir yerden bir yere kadar seçmek için) tuşlarını kullanarak seçebilirsiniz –

İlginç şekilde 15 dosyayı aştığınızda bu mümkün olmuyor. 15 dosyadan fazla dosya seçince sağ tıkladığınızda Yazdır düğmesi kayboluyor.

Bu bir Windows ayarı.

Sorunu çözmek için adım adım ilerleyelim:

Çözümde çok kolaydan teknik olarak zora farklı alternatifleri vereceğiz. Size daha uygun çözümü seçebilirsiniz.

Aşağıdaki e-kitap bu sorunun çözümünü anlatmaktadır. Google Play ile okuyabileceğiniz ücretli e-kitap tüm cihazlarınızda açılacaktır.

15 Dosyadan Fazla PDF ve Ofis Belgesini Tek Seferde Toplu Şekilde Nasıl Yazdırırsınız?

Okumak için tıklayınız:
https://play.google.com/store/books/details?id=z4N0EAAAQBAJ

 

 

 

.

STARBUL, Türkiye'de 100 yıllık sürede geçen baş döndürücü bir bilim kurgu roman. Starbul romanı okumak için tıklayın

SİTEMİZE ABONE OLDUNUZ MU?
Önceki İçerikShort Trip – Alexander Perrin
Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Sonrasında başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, öğretmenlik, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. Bu kadar farklı iş neden? Dünyayı Da Vinci gibi yaşamak gerektiğine inanıyorum. Youtube kanalıma abone olarak takip ediniz. Youtube Web sitelerim: www.suleymansonmez.com , Büyükler Giremez Bana ulaşmak için lütfen ssonmez@gmail.com adresine eposta gönderin. Aşağıdaki simgelerden sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter Instagram Linkedin Facebook