Windows kullanıcıları on beşten fazla dosyayı yazdırmak istediğinde karşılarına bir sorun çıkıyor.  Çeşitli meslek kolları çok dosyayı tek seferde yazdırmaya ihtiyaç duyuyor.İşte çözümü:Toplu PDF yazdırma.

Aşağıdaki e-kitap bu sorunun çözümünü anlatmaktadır.

Sizinle aynı sorunu yaşadım, Internet sitelerinde onlarca çözüm olduğu iddia edilen şeyi günlerce denedim. Anlatılanlarla bir türlü çoklu PDF yazdırma mümkün olmuyordu. Sonunda gerçekten işe yarayan çözümleri buldum, soran arkadaşlarıma anlatırken, linkler, ekran görüntüleri, yazılar tek tek herkese anlatmaktan yoruldum.

Çözümü çok sade, anlaşılır basit şekilde bir kitap haline getirdim.

Google Play ile okuyabileceğiniz e-kitap tüm cihazlarınızda açılacaktır.

15 Dosyadan Fazla PDF ve Ofis Belgesini Tek Seferde Toplu Şekilde Nasıl Yazdırırsınız?

Önemli Not: Bu e-kitapçık, ücretsizdir.
Starbul Yıldız Zeka” isimli kitabımın basılması sevinciyle tüm okurlara ücretsiz sunulmasına karar verilmiştir. Lütfen değerlendirme yaparak, okuyarak destek olunuz.
Süleyman Sönmez www.starbul.com

Çözümü anlatan E-Kitabı okumak için tıklayınız:
https://play.google.com/store/books/details?id=z4N0EAAAQBAJ

 

Kitap Tanıtımı:

Toplu belge yazdırma neden gerekir? Örneğin muhasebede mali müşavirlerin faturaları için eğitimcilerin çok sayıda ödev, teşekkür, takdir belgesi yazdırması için veya işletmelerde farklı kişilerden gelen ayrı ayrı teklif, başvuru, form vb. PDF dosyalarını yazdırmak için gibi.

Eğer dosya az sayıdaysa bu dosyaların tümünü seçip ardından üstlerinde sağ tıklayıp Yazdır komutu ile yazdırabilirsiniz.

– CTRL (tek tek seçmek için) veya SHIFT (bir yerden bir yere kadar seçmek için) tuşlarını kullanarak seçebilirsiniz –

İlginç şekilde 15 dosyayı aştığınızda bu mümkün olmuyor. 15 dosyadan fazla dosya seçince sağ tıkladığınızda Yazdır düğmesi kayboluyor. Bu Windows’un koyduğu bir engel.

Sorunu çözmek için adım adım ilerleyelim:

Çözümde çok kolaydan teknik olarak zora farklı alternatifleri vereceğiz. Size daha uygun çözümü seçebilirsiniz..
EPOSTA ABONELİĞİ İÇİN

Aşağıdaki formda e-posta adresinizi yazın, gelen e-postaya onay verin.


https://suleymansonmez.substack.com/
E-posta aboneliği için e-posta adresinizi eklemeniz, aşağıdaki konuları anlayıp izin verdiğiniz anlamına gelir.
Lütfen okuyunuz. Temel olarak, siteden (Güneşin Tam İçinde) ve yazardan (Süleyman Sönmez) e-posta bülten almaya izin vermek anlamını taşır. Bu iznin temeli: okunacak yazılar, izlenecek videolar, dinlenecek podcastlar, fotoğraflar, tanıtılacak ürün, kitap, site, uygulama, yapay zeka, eğitim, gezi, teknoloji, anket gibi içerikler ve kampanyalar olabilir. Bültenin içeriğinde, bülten sponsorunun ürün ve hizmetine ait bilgi, link ve banner yer alabilir. Bülten e-posta sistemi substack isimli dünyaca çok bilinen, güvenilir e-posta sistemi tarafından gönderilir. E-postalar yeni bir e-posta dağıtım sistemine geçmek dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşılmaz. İşleyiş gereği yurtiçi ve yurtdışındaki server sistemlerinden hizmet verilebilir. Spam gönderilmez. İstediğiniz noktada, tek adımla her e-postanın en altındaki "Unsubscribe" seçilerek üyelikten çıkılır ve siz tekrar e-posta abonelik formuyla veya bülten sayfasında üye olana dek yeni e-posta almazsınız. İlginiz için teşekkür ederiz.


SİZİN DÜŞÜNCENİZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız