Binlerce yıldır bilinip kullanılıyor, şimdi yeniden keşfediyoruz. Teknolojimizde içinde kuartz kristal olmayan cihaz yok gibi. Bütün makineler frekans ve zamanlama için kuartz kullanıyor. Saat çarpanları, radyo alıcıları ve bir çok dönüştürücü ile eritilmiş kuartzdan elde edilen bir çok şey.

Kuartz’ın doğal kusursuz formu çok çekici. Buz gibi görüntüsündeki asalet takı olarak ve ruhani çalışmalar için kullanılmış çağlar boyu. Esas amacı, akılla yaratılmış belli imajları güçlendirmek, saklamak tekrarlamak, kayıt tutmak ve belli bir titreşimi düzenli olarak yayabilmek olarak ifade edilebilir.

Deniz suyu ile temizlenir ve elde tutularak programlanırlar. Anlatılanlar bunlar. Bilimsel açıdan baktığımızda piezoelektrik etki denilen kristal formun sıkıştırılması ile elektrik eldesi çakmaklarda kullanılıyor. Beynin yaydığı elektriksel dalgaları düzgün moleküler yapısında (SiO2) tekrarlayabilmesi bir neden kabul edilebilir bunca değer verilmesine. Ülkemizde nispeten ucuz olan yarıdeğerli taşın çeşitli renkleri ve şekilleri bulunuyor. İşte birkaç link.

http://www.biltek.tubitak.gov.tr/merak_ettikleriniz/index.php?kategori_id=4&soru_id=2383
http://www.iznik.gen.tr/ciniyeni/cini_ozell.htm
http://www.youthforhab.org.tr/tr/yayinlar/enerji/gunespilleri/fotovoltaik%20gunes%20pilleri.html
http://www.tse.org.tr/Turkish/abone/Standard_Ara.asp?Durum=IcsTablosu&Sira=1&EskiKod=31.140

Kuartz'ın doğal kusursuz formu çok çekici. Buz gibi görüntüsündeki asalet takı olarak ve ruhani çalışmalar için kullanılmış çağlar boyu. Esas amacı, akılla yaratılmış belli imajları güçlendirmek, saklamak tekrarlamak, kayıt tutmak ve belli bir titreşimi düzenli olarak yayabilmek olarak ifade edilebilir. Kuartz | Kuvarz | Quartz Kristal Kuartz'ın doğal kusursuz formu çok çekici. Buz gibi görüntüsündeki asalet takı olarak ve ruhani çalışmalar için kullanılmış çağlar boyu. Esas amacı, akılla yaratılmış belli imajları güçlendirmek, saklamak tekrarlamak, kayıt tutmak ve belli bir titreşimi düzenli olarak yayabilmek olarak ifade edilebilir. Kuartz | Kuvarz | Quartz Kristal Kuartz'ın doğal kusursuz formu çok çekici. Buz gibi görüntüsündeki asalet takı olarak ve ruhani çalışmalar için kullanılmış çağlar boyu. Esas amacı, akılla yaratılmış belli imajları güçlendirmek, saklamak tekrarlamak, kayıt tutmak ve belli bir titreşimi düzenli olarak yayabilmek olarak ifade edilebilir. Kuartz | Kuvarz | Quartz Kristal

Kuartz'ın doğal kusursuz formu çok çekici. Buz gibi görüntüsündeki asalet takı olarak ve ruhani çalışmalar için kullanılmış çağlar boyu. Esas amacı, akılla yaratılmış belli imajları güçlendirmek, saklamak tekrarlamak, kayıt tutmak ve belli bir titreşimi düzenli olarak yayabilmek olarak ifade edilebilir. Kuartz | Kuvarz | Quartz Kristal

TAKİP İÇİN : Yazdığım Kitaplar | Youtube | Twitter | Instagram1 Yorum

  1. taştan ne istersek, bize onu veriyor. felçli kısımları, tedavi edebiliyor. hastalıklarda şifa amaçlı programlanabiliyor.. 22 yıldır, deneyimleğim için, biliyorum…kendi rahatsızlığımda ve yakınlarımın rahatsızlıklarınd akullandım ve çok başarılı oldum..sadece kuartz değil, ametist, malakit, penbe kuvars, beyaz ve siyah inci, mercan ,yakut , turkuaz, zümrüt hepsi ile şifa amaçlı çalışabiliyorum ve son derece başarılı sonuçlar alıyorum..

YORUMUNUZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız