Ev hanımlarına hitap eden en uzun soluklu dizilerden birisi olan “Bizim evin halleri”, TRT’de başlamış Ferhunde Hanımlarla gönüllerde taht kurmuş bir dizi. Gelgelelim son bir iki yıldır diziye bir haller oldu ve olanlar hiçte iyi değil.

Eşim izlediği için bilgisayarda çalışırken kulak misafiri olarak tanıştım. İlk başlarda saçma geldi :) Bir dizi her Allahın günü izlenir mi? Üstelik bir yıl değil, iki yıl değil, 9 yıldır. Fakat kısa sürede durumu anladım. Oyuncuların çizdiği ortam öylesine sıcak öylesine insan sevgisiyle doluydu ki... İnsan kalabalık bir ailede her an aradığı dostları bulmuş gibi hissediyordu. Bizim Evin Halleri Artık Hangi Evin Halleri?

Eşim izlediği için bilgisayarda çalışırken kulak misafiri olarak tanıştım. İlk başlarda saçma geldi 🙂 Bir dizi her Allahın günü izlenir mi? Üstelik bir yıl değil, iki yıl değil, 9 yıldır. Fakat kısa sürede durumu anladım. Oyuncuların çizdiği ortam öylesine sıcak öylesine insan sevgisiyle doluydu ki… İnsan kalabalık bir ailede her an aradığı dostları bulmuş gibi hissediyordu.

En güzeli de oyuncuların oynadığı karakterlerin hiçbirisi mükemmel değildi. İnsandılar hataları oluyordu hem de ne hatalar, düzelteceğim derken iyice batırıyorlardı. Aşklar, şakalaşmalar, çocuk olmak, anne olmak, baba olmak dizi tümünü yaşatıyor tümünün gözünden büyük bir aileyi veriyordu…

Kısacası ülkemiz için terapi dizisi gibiydi. Sonra o kara gün geldi ve TRT, “son” dedi. Keşke demeseydi keşke dizi özel TVlerin o sıcak reyting bombardımanlarıyla dolu sahasına geçmeseydi.

Maalesef senaristlerin bir sonraki adımı çok sert oldu. Kanal 1’de izlediğimizde Neva’yı oynayan oyuncu değişti, konunun ekseni Rüzgar ve Misket arasındaki ateşli ve umutsuz aşka döndü. Fincan Hala’nın ölümü, Misket’in ölümü, Sadık, Düriye, Dalyan, Kısmet, Abdül, Haluk, Şeyda karakterlerinin kaybolması diziyi bir aşk ve silah / korku rüzgarı dizisine çevirdi.

Artık yüzler hiç gülmüyor. Hatta dizideki çocukları gelip sevdiklerini bile görmez olduk. Her an bir gerilim ve arka planda son derece yanık bir ağıt müziği diziyi sarıp götürüyor. Yeni gelen oyuncular da henüz performanslarıyla yeterince yer dolduramıyorlar.

Kısacası milyonlarca Türk kadınının izlediği dizi bu yıl ATV’de ancak insanların buhranlı günler yaşadığı zaten gergin ve mutsuz olduğu ülke gündeminin birçok haberle sarsıldığı bir zamanda insan sevgisini, sıcaklığı, bize özgü sevgileri yok eden bir diziye dönüşmesini yine milyonlarca kadın reddediyor ve izleyen erkekler de elbette.

Samimi şekilde üzülüyor ve moralleri bozuluyor. Akşamları eve gelen erkekler; eşinizin suratında gördüğünüz ifadenin nedeni siz değilsiniz artık  “senaristlerin gerilimli evlerinin halleri”.

Not: “Madem bu kadar kötü oldu izlemesinler artık” gibi pratik cevaplar yazmak isteyenleri şimdiden uyarayım. Dizi o kadar uzun zamandır izleniyor ki kendi evinizi içinden birisi kötü bir tercihteyken onu terk etmek kadar korkunç geliyor izleyicilere ve samimi şekilde mutlu günleri bekliyorlar.

Önemli Not: Dizinin yayını atv’de doğru dürüst açıklama yapılmadan bitirildi. Şimdilerde yapımcı firma da net bir bilgi vermiyor. Sadece bazı izleyiciler e-mail yolu ile iletişime geçtiklerini dizinin başka bir kanalla anlaştığını ve yeniden karşımıza gelmesinin Şubat’ı bulabileceğini iddia ediyorlar. Ancak elimizde net bir bilgi olmadığı için ne doğrudur ne değildir diyemiyoruz. Dünyada görülmemiş şekilde izleyiciye bilgi verilmiyor. Halkla İlişkiler uzmanları sanırım saçlarını başlarını yolacaktır böyle bir vakayı gördüklerinde…

Yapım: Focus Film-Nilgün Sağyaşar
http://www.focusfilm.net/

Yönetmen: Gülşen Erişdi
Senaryo: Aynur K.Ulusoy – Sevda Erel
Oyuncular:
Beyhan Saran – Nemide
Meral Niron – Sakız
Hülya Gülşen Irmak – İsmet
Nusret Çetinel – Şadan
Pervin Ünalp – Füsun
Şebnem Gürsoy – Rikkat
Mehmet Atay – Peyami
Okan Şenozan – Sayhan
İpek Çeken – Sally
Mehmet Ulusoy – Dalyan
Leyla Okay – Pembe
Cengiz Sezgin – Abdul
Tolga Tekin – Safa
Berfu Öngören – Misket
Cantuğ Turay – Rüzgar
Deniz G. Kayhan – Şeyda
Murat Demir – Cihan
Zeynep Koltuk – Neva

Yapım ekibi:
Yardımcı Yönetmen: Hülya Özyııldırm
Diyalog Yazarı:
Erhan Bingören
Merve Areşoğlu
Gürcan Gündoğdu
Gökçen Eroğlu
Didem Şenyücel
Berna Eren
Özge Yoldaş
Birol Tezcan
Üner Erdoğan


STARBUL - Yıldız Zekâ okumak için tıklayın:
Amazon.com'da Starbul | D&R'da Starbul


Yazarı Takip Edin : Twitter | Youtube | Instagram
Yazdığım Kitaplar


EPOSTA ABONELİĞİ İÇİN

Aşağıdaki formda e-posta adresinizi yazın, gelen epostaya onay verin.
Size sorular soracak, "önermek ister misin?" gibi. "Skip" seçin "May be later" seçin hiç uğraşmayın :) Gelen epostaya onay vermeyi unutmayın.
https://suleymansonmez.substack.com/263 YORUMLAR

 1. Benim hanım da aynı dertten muzdarip 🙂

  Eve gelmiştim, baktım karım ağlıyor. Ne olduğunu sorduğumda “Bizim evin hallerinde Misket öldü.” dedi. Diziden sebeb ağlanılır mı hiç dedim. 🙂

 2. Hocam yazınızı anneme okuttum. Aynen size katılıyor. Eskiden daha mutlu bir diziydi. Güldürüydü. Artık mafya dizisine döndü….

 3. Bu diziyi TRT1’de iken çok severdim. Kanal1’e gitti bozuldu dizi ve atv’de daha daha bozulmuş… Güzelim diziyi mahvetmişler. Keşke TRT1’de bitirseydiler…

 4. Ben de ortaokuldan beri izlerdim.Tam 9 yıl oldu demek.3 yıl orta+3yıl lise+2,5 da böyle.Önceki karakterler kaybolunca tabi biraz tadı kaçtı.

 5. Bir de işin teknik yönü var sanıyorum. Uzun süre devam eden veya ettirilmesi gereken dizilerde her yeni sezonda yepyeni bir yapılanmaya girilmeli diye bir kural olabilir. Bu yapıldığı takdirde ilk günlerde veya haftalarda eski sadık izleyiciler afallayacaktır. Alıştıkları diziyi değil de yepyeni bir diziyi seyrediyormuş gibi olacaklar. Ama bu gereklidir. Özellikle “yepyeni izleyici kitleleri kazanmak” gerekiyor. Bu da yetmiyor, dizinin mevcut müdavim izleyicilerini diğer dizilere alıştırmak gerekiyor belki de.
  Ayrıca eski başarının devamını korumak yeni televizyonculuk anlayışında bir eksiklik olarak kabul ediliyor olabilir. Neticede tv dizileri halka hizmet için değil para içindir.

 6. Gercekten de super bı dızı her aksam yenı bölümlerini merakla beklıyorum.Oyuncuları yürekten kutluyorum basarılarının devamını dılıyorum…

 7. Konu Dila.
  Yeter ya çok sıkıcı oldunuz. Bu kadar da olmaz ki sanki gerçekten kayboldu da bulunmuyor Dila. Yani tozunu fazla kaçırttınız. Adam akıllı bir dizi iziliyorduk onu da batırdınız yani çok sıkıcı olduuuuuuu.

 8. Katılıyorum çok bozdular diziyi. İzlemek istiyorum ama olmuyor Dallas’a döndü bence hiçbirşey için geç değil düzeltsinler bence. Yoksa izlemeyiz biter daha güzelleri var…

 9. Bu dizi artık saçmaladı. Ama bugün Dila çıktı.Dizi bugün güzeldi.Tabii İsmet dışında… Dila bitti İsmet başladı… Biz ailecek bu diziden bıkmaya başladık.

  Eskiden saatini bekliyorduk şimdi bazen…Rüyada artık insanlık dışına
  çıktı diziyi çok bozdu…İlk defa Çetin’i taktir ettik…
  Neva da saçmaladı….

  Eski diziyi yine istiyoruz. Yarından itibaren Dila’yı bulsunlar. Kâzım mıdır
  nedir? O da Sally’i arasın. Ya da birisi Dila’yı nereye gittiğini onu gören
  birisi söylesin…

 10. Ben de yazıda geçenlere tam anlamıyla katılıyorum. Bir güzel iş ancak bu kadar batırılırdı. Gerçekten yazar çok güzel yazmış makaleyi. Ekleyecek bir kelime dahi bulamıyorum. Tam aklımda olan bir konuydu paylaşıldığı ve benim gibi rahatsız olanların olduğunu bilmek güzel… Teşekkürler fikri yazıya taşıyan yazara…

 11. Ben Kanal 1’den beri izliyorum. TRT’deki bölümlerine arada rastlıyordum. Ama dizi atv’deki halinden daha iyiydi. İpek ÇEKEN ve Cantuğ TURAY diziden ayrılıyorlar mı? Bir fikri olan var mı acaba?

 12. Bence de çıksınlar, dalga geçer gibi oyuncuları oynatıyorlar. Herkesin sevdiği ölür mü ya da her aile büyük dram mı geçiriyor? Saçma Bizim Evin Halleri değil, rezillikleri olsun bence bu kadarı da olmaz ya. Sıla’ya çevirdiniz. Normalde böyle değildi, farklı olaylar yaratılıyordu.

 13. Bence dizi harika, ya doğru bu dönemler biraz hüzün sarmılş olsa da yine de bence zaten Cantuğ bir harika. Seni çok seviyorum Cantuğ.

 14. Bizim evin hallerini çok seviyorum. Ama izleyemez hale geldik. Bu nedir ya, saati değişiyor ona da razı olduk, pat kaldırılıyo bu saygısızlıktır. ATV’yi kınıyorum.

 15. Bu diziyi biz de severek izliyorduk. Bitmesine üzüldüm. Mutlaka devam etmeli. atv’yi protesto etmeyi düşünüyorum.

 16. ya ben, ne yapacağım çok üzülüyorum diziyi yarıda bitirdiler diye yani islenecek o kadar çok konu var diki hele ki Rüzgar ver Zeliha
  Ben kendimce diziye hastayım bence süper masum bir ask var şiirler türküler var hiç kaçırmadan izliyordum izlediğimi bide bir daha youtubeden izliyordum okadır tutkundum simdi bir boşluğa dutsum sanki nolurrrrrrrrrrrrrr dizi geri başasın nollluuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 17. 9 yıldır bu diziyi severek izliyoruz. Şimdi bitti mi? Yalnız çok hüzünlü oldu. Önce böyle değildi.

 18. Ben de kendimi bildim bileli izlerim bu diziyi. Demek 9 yıl olmuş.
  atv’de iyice saçmalamaya başlamışlardı. İnşallah focus en kısa sürede yeni bir kanalda TRT tadında ‘bizim evin halleri’ der. Dertsiz, tasasız hep güldüren ama DALLAS olmayan bir dizi istiyoruz.
  EN KISA SÜREDE!!!!!!

 19. Önce diziyi kınayıp “yaa bitsin, artık baydı sıktı” gibi tabirler kullanılıyor sonra adamlar diziyi bitirince “ayy çok üzüldüm”, “wahh napacaz, uff olmaz ki” diyosunuz insan oğlunada yaranılmıyo valla!!!

 20. Ya dizi bitmesin biz rüzgarı istiyoruz 2 gündür depresyona girdim. Ya atv kaldırılacağını söyleseydi bari kendimizi hazırladık Allah atv seni bildiği gibi yapsın.

 21. Bu kadar güzel bir diziyi nasıl olur da kaldırırsınız yaaa. Biz bu diziyi 4 senedir izliyoruz çok seviyoruz… Ne gerekırse yapalım bu diziyi tekrar ayağa kaldırmak için benim yaşım 35 ben işten 5 te eve geliyorum diırekt televizyonu açıyorum dizimi seyretmek için. Bende çok büyük bir boşluk oldu… Bir an önce bu dızı hayata geçmesı lazım yoksa bu fanatıkler atv bınasını ayağa kaldırırlar. Ben de atv yi açmıyorum artık bize bir an önce müjde versinler yeter artık.

 22. Bu diziyle ilgili söylemek istediğim ne varsa anlatmışsınız üstteki yazınızda. TRT1’de Cihan küçücük bir çocuk ve altına çiş yaparken, Rüzgar ilk ergenliğine bile henüz giriyorken, Pembe Cihan’ı “küçük tospaam” diye severken, Sayhan ve İsmet henüz daha görücü usulü ile tanıştırılmamışken, İsmet’in ablası Kısmet Füsun’un kardeşi Haluk’u deli gibi seviyorken veeeee ben de yeni yetme zamanlarımı yaşarken girdi bu dizi gönlüme. Ah bu özel kanallar şu üstte yazdığım tadın çoğunu silip süpürseler de, saçma yanlış anlamalar ve bunalımlarla diziyi boğsalarda sanki benimle büyüyen bir kardeşi kaybedecekmişim gibi üzülüyorum.
  Ben dizi oyuncularına seslenmek istiyorum. lütfen Ferhunde hanımlar ve bizim evin halleri (TRT’deki halleri) gibi yine sıcacık yine tatlıcık, yine dost, yine çocukluğumuzdaki kokulu sakızlar tadında bir dizi yapın n’olur. ya da bizim evin halleri bizim evin hallerine dönsün.

 23. Ben bu diziyi 2 aydır izliyordum ama diziye çok bağlanmıştım. Benim yengem yıllardır bu diziyi izliyor. Been de “sıkıcı dizi” felan diyordum ama yanılmışım. Buradan atv’ye dizi yazarına ve yönetmenine “lütfen diziyi tekrar yanına sokun..” demek istiyorum.

 24. Ben diziyi başladığından beri izliyorum. Diziye çok bağlanmıştım. Ama son bülümlerinde Dila’nın kayıp olması durumunu iyice abarttılar. Artık bulunsun Dila. Başka dizi mi bulamadılar bu diziyi kaldırdılar yayından. BİZİM EVİN HALLERİ DEVAM ETSİN ATV DE

 25. Yaaaaa arkadaşlar bu diziye şimdi ne oldu? Hergünkü saatinde başlayacak diye bekliyoruz ama başlamıyor. Bu dizi artık hangi kanalda başlayacak? Biliyorsanız cevap yazın lütfen.

 26. Bütün sebep Dila! Bu kadar uzun zaman saçma sapan zaman öldürmeyle diziyi uzattıkça uzattılar. Dilayı da bulamadılar… En sonunda atv yönetimi de patladı. Bence iyi ettiler diziyi kaldırmakla, saçma sapan bir diziydi kimin kiminle takıldığı belli olamayan Çetin Füsun’la, Güner Nemide’yle, Rüzgar Pembe’yle, Rüya iel, Ahoy Şadan’la evlenecekti herhalde..

 27. Şükür bitti iyice sıkmıstı bu diziden benim cıkardığım özetler şu: erkek ne kadar asık olsa da eşi ölünce, eninde sonunda kısa bir sürede aşık oluyorlar demektir. Ben bu diziden bunu çıkardım benim hoşuma gitmedi. Acı birşey eğer düşünülüyorsa baska kanalda veya TRT1’de Misket’te kadroya dahil edilsin. Eskisi gibi olsun. TRT’nin reytinge ihtiyacı yoktur. Sanatçılarımız, bizi dikkate alın rica ediyoruz. Devamlı bir kanalda kalın az olsun öz olsun oda TRT1 olsun.

 28. Dizinin aniden ortadan kaldırılmasını izleyiciye saygısızlık olarak nitelendiriyorum ve ATV yi bu konuda kınıyorum

 29. Bizim evin hallerini 2 aydır seyrediyorum beğenerek izliyordum. Hergün sabırsızlıkla dizi saatini bekliyordum. Bence Zeliha karakteri çok iyi onu suçlamaları çok haksızlık. Rüzgar ve Zeliha aşkı mükemmel. Dizinin tekrar yayına konmasını istiyorum

 30. Kendimi çok kötü hissediyorum ben de arkadaşlar sizin gibi boşluktayım. Üzüntüden ne yapacağımı şaşırdım ya bu nasıl bi saygısızlıktır ya nasıl bir ayıptır? İzleyiciyi hiçe sayıyorsunuz saçma sapan bir yarışmayı bunu da yer diye kakalıyosunuz ve canım diziye kıyıyosurnuz ya. Hem madem yayınlamaya gücün yoktu be kardeşim niye alıyorsun senelerin emeğini bir çarpıda yok ediyorsun? Gerçekten inanamıyorum ve bundan sonra ATV’Yİ KINIYORUM DİZİ GERİ DÖNENE KADAR DA İZLEMİYORUM SİZİ DE BUNA DAVET EDİYORUM.

 31. “BİZİM EVİN HALLERİ dizisine ne oldu?” diye bakmak için girdim ve bittiğini okuduğumda çok üzüldüm, ne de olsa ev hanımlarının vazgeçilmeziydi o. Yeniden başlatılmasını ben de istiyorum.

 32. Ben diziyi başladığı günden bu yana izliyorum. TRT1’den bugüne artık evimizden birileri gibi olmuşlardı. Nasıl olur da insanlara hiç bişey denmeden bitirirler anlamıyorum. Lütfen birşeyler yapıp dizinin yeniden başlamasını sağlayalım.

 33. İnanın daha yeni öğrendim. Şimdi nasıl olur da hiç bir uyarı olmadan dizi bitirilir aklım almadı. Eşim hergün bakıyor ve yok izleyemiyoruz. Yok böyle birşey atv kanalını kınıyorum ve seyretmemeye karar aldık.

 34. Bu kadar da olmaz. “Diziye ne oldu?” dedim. Bitmiş. Yapmayın ya, bitirmeyin ne olur dizimizi.

 35. Tamam bitti ama hiçbir sonuca bağlanmadan bitmesi biraz garip oldu. Sanki bitirmek için acele edilmiş gibi geldi.

 36. Dizinin kaldırılmasına çok üzüldüm. ATV’yi şiddetle kınıyorum ve protesto ediyorum. Sanki dizinin yerine daha güzel bir program sunuyorlar bize. Hiç izlemiyorum artık ATV. Lüfen Fox veya TRT1’de yayınlansın.

 37. İnanın dizinin hastası olmuştum neden birdenbire bitirdiler anlamış değilim çok üzgünüm inşallah başka bir kanalda tekrar başlar çünkü sonuca varmadan bitirdiler. Bir açıklama gereği bile duymadılar. Saygısızlıktan başka birşey değil eğer açıklama olursa inşallah haberimiz olur ama sanmıyorum bir açıklama olacağını.

 38. Ben yıllardır annemle bu diziyi izliyorum ve dizinin kaldırılması çok şaşırttı beni. Önceleri sadece bir kaç günlük sandım ama dizi hala yayınlanmıyor. Buradan atv ye sesleniyorum ya da diğer programlara, lütfen dizinin devamı yayınlansın…

 39. Diziyi severek izliyoruz.. Neden yayından kaldırıldı merak ediyoruz.. Dizinin tekrar aramıza gelmesini bekliyoruz..

 40. Ne kadar saçma, ya sen tut bir anda kaldır bir sonuca varmadan. Ne bu şimdi atv’yi kınıyorum. Zaten en güzeli oydu bizim evin hallerinin yerine ne gelmiş hiçte güzel degil.

 41. Kusura bakmayın ama hiçbir açıklama yapılmadan kaldırılması çok ayıp. Evet atv kanalını kınıyorum.

 42. Ben 9 yıldır izliyorum ve çok seviyorum. Neden bitti anlamış değilim lütfen tekrar yayınlansın. atv’yi kınıyorum.

 43. Bence Misket’i öldürmeleri saçmalıktı ve Dila’nın kaybolma meselesi İsmet’in çıldırmaları Sayhan’la kavgası gerçekten sıktı ama dizi kahramanlarını herşeye rağmen sevıyorduk. Tabii diziyi de. LÜTFEN YENİDEN BAŞLASIN…………………….

 44. DUYUN BENİİİİİİİ….bende katılıyorım trt1 deyken harikaydı.bizim gibiydi evimiz gibiydi.ben 9 yıldır takip ediyorum diziyi trt1 deyken dizinin başladığı saatle ilgili hiçbir sorun olmadı ama ilk önce kanal1e,ardındanda atv ye geçmesiyle dizi alt üst oldu.bizim evin hallerinden başka herşeye döndü.zaten bir türlü yayın saatinide tutturamaz oldum zırt bırt saatini değiştirdiler buda yetmiyomuş gibi birde hiçbir açıklama yapılmadan diziyi yayından kaldırdılar.akşama kadar hatta 24 saat boyunca saçma sapan magazin programlarından bahsedinceye kadar en azından ufak bir açıklama yapılabilirdi.bukadar çok sevenleri bu kadar çok bir hayran kitlesi olan bi dizinin şak diye yayından alınması bana çok ama çok saçma geliyor.lütfen sebebi neyse bi açıklama yapın.rica ediyorum en azından bunu hak ediyoruz.

 45. Evet bence de yeniden yayınlanacak ve bu başka bir kanalda olacaksa ilk alıştığımız ilk sevdiğimiz kanalında TRT1’de olsun bir şekilde de Miskete dizide yer versinler. Artık ağız tadıyla dizimizi izleyelim. Ben de ATVyi kınıyorum saygısızlık saçma sapan bir yarışma programı getirip başka kanallardan kopya çekinceye kadar adam gibi açıklama yapıp daha fazla insanları sinirlendirmesinler bence.

 46. Bu ne ya bir dizinin saatlerini değiştiriyorlar, bir yayından kaldırıyorlar. Rüzgar, Zeliş ne olacak? Dila bulunacak mı Kamuran’ın suçu çıkacak mı, Seli ve İsmet barışacak mı sonuca gelmeden diziyi kaldırmalarını yayından kınıyorum.

 47. Ben de diziyi yıllardır izleyenlerdenim. Oyuncuların pek çoğunun ayrılışı beni çok üzmüştü fakat yine de mutluydum dizim yayındaydı. Günlerdir tüm kanalların yayın akışını takip ediyorum diziden haber yok bu yapımcılar ne yaptıklarını sanıyorlar, bu kadar insanı mutsuz etmeye ne hakları var?

 48. Dizinin yayından kaldırılış şekli gerçekten hiç hoş değil ama ben hayatımda bu derece fikir tutulması yaşayan bi senarist daha görmedim. Artık dizi o kadar saçmalamıştı ki sanırım nasıl toparlayacağını bilemediğinden en çok senarist sevinmiştir bu işe. Hani filmdir, dizidir olur dersin adam uçar, süper güçleri vardır normal karşılarsın da bu Rüya’nın Çetin’i onca olan şeye rağmen annesinin evinde oturmaya zorlaması ve bunu herkesin kabul etmesi Örümcek Adam’ın ağ yapmasından, Kara Murat’ın bir okla 10 kişiyi öldürmesinden bile daha imkansız birşeydi.

 49. Evet Misket geri gelsin iyi olur. TRT1’de yeniden başlasın eski Neva ve Rüya da dizide olsun. Sesimize kulak verin. Bir daha TRT dizimizi herhangi bir kanala vermesin. TRT iyi yayın yapan düzeyli ve seviyelidir sana yakışır. Tilkinin dönüp dolaştığı yer kürkçü dükkanıdır. Bitirmeyin ne olur eski tadında olsun.

 50. Tüm eleştirilere rağmen ben dizinin atv deki bölümlerini daha çok beğeniyordum. Ama izleyiciye bir bilgi verilmeden yayından kaldırılmasını bizlere yapılan bir saygısızlık olarak nitelendiriyorum. Bu zamana kadar bu kanalın birçok yapımlarını izleyerek atv’yi ayakta tuttuğumuza ve bu günlere getirdiğimize inanıyorum.Bizlere bu konuda bir bilgi verme zahmetinde bulunmarı herhalde izleyiciye bir nebzede olsun minnet borçlarını ödemeleri demekti.Ama bu malesef yapılmadı. Bu diziyi kesinlikle ve kesinlikle istiyoruz. Hangi kanalda olursa olsun ama yeter ki tekrar kaldığı yerden devam etsin. Oyuncuların değişmesini istemiyoruz. Biz onları her halleriyle seviyoruz. ATVnin ipe sapa gelmez programları yerine daha iyi bir kanalda aynı yerden devam diyerek başlamaları bana göre daha iyi olur. En kısa zamanda yeniden başlaması ve bu konuda da izleyicilere bigi verilmesini gönülden temenni eder ATV yi de büyük bir şiddetle ve nefretle kınarım.

 51. Ben yukarıdaki Burcu arkadaşıma tamamen katılıyorum. ATV çok havalandı burnu yükseklerde geziyor. Bizim evin halleri gibi usta oyuncuların yer aldığı bir dizi paçavra gibi savrulup atılamaz. Herşeyden önce emeğe yazık diyorum ve bu hayranı olduğum dizinin hergün internetten resimlerine baktığım işlerimi bırakıp diziye zaman ayırdığıma pişman değilim. Çünkü ben atv gibi nankör değilim dizi geriye dönmeli Zeliş ile Rüzgar evlenmeli, Kamuran’ın yaptığı pis planlar açığa çıkmalıbu arada rüzgar değişecek diye yorumlarda okudum sakın böyle bir şeye kalkışmasınlar. Daha Misket’in yokluğuna yeni alışmışken bu çok saçma diyor ve deli gibi tutkunu olduğum bir diğer dizi olan parmaklıklar ardındayı da sırf atvde olduğundan izlemeyeceğim. Unutmayın bizim evin halleri ekibi oyuncuları biz sizin ve dizinizin sonuna kadar arkasındayız ve destekçisiyiz.

 52. Ben bu dizinin müptelasıyım ve 20 senede sürse izlerim herkese de şiddetle tavsiye ediyorum ve atv’ye yakışmadı bu dizinin anlamsızca kaldırılması. Tek bilmek istediğim hangi kanalda devam edeceği. Bilen varsa lütfen söylesin
  NOT: ESKİ BİR ATV İZLEYİCİSİ.

 53. Tek özelliği yayın saatinin uygunluğuydu. Çünkü o saat herkesin evde olduğu bir saatti ve herkes izleyebiliyordu. Ancak hayatımda izlediğim en saçma dizilerden biriydi.

 54. Aynen cok saçmalamıştı teşekkürler. atv iyi ki varsınız. İyi bir dizi idi siz aldınız pempe diziye çevirdiniz onun icin bitmeliydi. Teşekkürler Türkiye bizi dramdan kurtardınız.

 55. Üzülmeyin altı üstü bir dizi. Ne gerekir dizi çok izlemek isteyene bir bakın. Aşkı memnu, Arka sokaklar Tek Türkiye, Annem bir melek vs bunlar kadar çok dizi var ve Adanalı bunlar ne işe yarıyor? Faydasını göreceksiniz.

 56. Şiddetle kınıyorum. Bu kadar izleyicisi olan ve izleme rekorları kıran bir dizinin kaldırılması tamamen saçmalık. Dizinin tekrar Kanal 1’de yayımlanmasını istiyoruz. Yakın bir zamanda Atv binasının önünde protestocuları görürseniz hiç şaşırmayın.

 57. Saygısızlıktan başka birşey değil. atv’yi kınıyorum ve bu diziyi seven herkesi atv’yi izlememeye davet ediyorum. Resmen bizlere, izleyiciye saygısızlık yuhhh be…

 58. Dizinin bitirilmesi ile annem atv izlettirmiyor. Dizinin seyri bütün ailelere hitap ediyordu bundan da anlaşılıyor ki dizi kaliteden ödün vermiyordu bu yüzden izlenme payı çoktu. Dizi neden bitti neden açıklama yapılmadı en azından bir final yakışmaz mıydı? Ailece çok üzüldük. Diğer dizilere göre 1 numaraydı ne yapmak istiyorsunuz anlayamadık. Zaten yayın saatini değiştirip durmanızdan belliydi saçmalayıp durdunuz. Yine de siz bilirsiniz atv izlemek yok. Hangi kanala geçerse geçsin o kanalı izleyeceğiz oyuncular sakın üzülmesinler o kadar çok sevenleri var ki. Kaç yıllık diziyi kaldırmaları kötü bişey şiddetle kınıyoruz burada o kadar çok dizinin hayranları varki hepsi aynı görüşteler. TRT1’den beri izliyoruz atv nin yaptığını kınıyoruz atv yi kaliteli yayıncılık anlayışı ile bilirdik maalesef hayal kırıklığına uğradk komşu komşu neki bu dedikodu programı resmen hiç iyi bir örnek teşkil etmiyorlar neyse kısacası dizimizi geri istiyoruz. Bu arada kimse oyunculara laf etmesn tamam mı? OK Diziyi geri istiyoruzzzzzzzzz.

 59. Ya lütfen birisi açıklama yapsın delireceğim ya. Bu dizi gelmiş geçmiş en güzel diziydi. Neden artik yayınlanmıyor anlamıyorum. Bu dizi vurdum-kırdım veya ahlaki yönden bozuk bir dizi olmadığı için mi kaldırıldı acaba? TRT’de izlerken bu tür oyunlarla karşılaşmıyorduk ama ulusal kanallar resmen dalgaya aldı yaa. Neyse umarım en yakin zamanda geri başlar dizimiz. Çünkü her yaşa hitap ediyor çünkü genel izleyici kategorisi içeriyor….

 60. Yukarıdaki arkadaşımızı kınıyorum bu diziye saçma demesi bence onun saçmalığı. Şahsen ben bu diziyi çok seviyorum ve tutkunuyum yayından kaldırılması beni çok üzdü. Buraya genellikle diziyi severek izleyenler yorum yazıyor ama yukarıdaki şahıs diziyi küçümsemiş yazmak için yazmış. Ben ve sadece benim gibi dizi tutkunları dizinin gelmesini canı gönülden istiyoruz.

 61. Ya lütfen dizimiz yayına geri dönsün annem ben ve kardeşim çok üzülüyoruz. Kardeşim 6 yaşında ama tutkunu bende öğle lütfen gelsinnnnnnnnnnnnn.

 62. Fazla bir şey kaybetmedik arkadaşlar gelmeyecek çünkü rüzgar seli çıkıyor çünkü onlar da anladılar 180 döndü dramaya siz daha önce seyretmemişsiniz onun icin size garip gelmiyor ama kaç kişi ile görüşme yaptık. Hepsi de trt de yayın yapsın hem kaliteli yapım 180 dönüş yaptığı için öyle dedim önceleri örf ve adetlerimizi uygulayan bir dizi idi şimdi ise Brezilya’ya döndü ben görüşlerimi yazmak zorundayım. Gerçi bizim evin halleri değil bu rezillikleri oyuncularla top gibi oynadılar kanallar kınıyorum onları tabii yılların dizisini bir anda yok ettiler. En iyi yayını ise TRT yaptı

 63. Diziyi geri istiyoruz gelmeli sevmeyenlerde lütfen kötü eleştri yapmasınlar dizi gayette güzeldi . en azından sevmeyenler için söylüyorum KOMŞU KOMŞUDAN 100 de 100 daha iyiydi bizim evin halleri tv de olmassa tv de hayat yoktur demektir bence. Zaten birkaç güzel dizi vardı buda onların arasndaydı bitmemeliydi.

 64. Bu diziyi seyretmek için işimi gücümü bırakıyodum atv bu dizi saatinde en çok reytingi yapıyordu. Kaldırılacaksa mavi şekeri yada hiç birşeye benzemeyen komşuları kaldırın çok hata yaptınız.

 65. Ben bu diziyi 9 yıldır izliyorum hanımefendi ama 2 senedir hem oyuncuları cıkardılar tabii kendileri çıkmıs olabilirler çünkü kabak tadı vermeye başlamıştı olaylar uzadıkça uzuyordu. Bu da izliyiciye gına getirdi. TRT hayat olmadıği için 1250 bölüm yapıldı canım önce öğren sonra yaz arkadasım. Özel kanallar ise kanal 1450 civarında atv ise 74 bölüm aradaki var. TRT ise fark attı.

 66. Arkadaşlar ben de Ferhunde Hanımlar’dan beri bu diziyi izliyorum. Dizinin yayınlanacağı saati dört gözle bekliyordum, bütün işlerimi ona göre ayarlıyordum. Atv’nin yaptığı bence çok büyük saygısızlık. Aniden dizi mi kaldırılırmış? En azından bir açıklama yapsaydınız. Bizim Evin Halleri’ni geri istiyoruzzzzzzzzzzzz.

 67. Dizi başka kanalda yayınlanacak mı? Yayınlanacak ise hangi kanalda, ne zaman ben bu dizinin şimdiki halini izledim daha çok ve onu sevdim diziyi geri istiyorum.

 68. Olmaz böyle şey. Filmimizi istiyoruz. Böyle kanal olursa dizi biter. Böyle dizi bitmemeli. Çok güzel bir dizi lütfen çıksın da hangi kanalda olursa olsun düzgün kanal olsun lütfennnnn. BİZİM EVİN HALLERİNİ İSİYORUZZZZ

 69. Dizinin başladığı günden beri takipçisiyim.Dizinin bu şekilde yayından kaldırılmasına şiddetle karşıyım.ATV kanalını kınıyorum.Dizinin devam etmesini istiyorum.Çünkü ben onlarla aile sıcaklığını tattım.

 70. Çok güzeldi ama Dila kaybolunca dizinin tadı kaçtı ama yine de çok ama çok güzel hiç kaçırmadan izliyorum.

 71. Bu dizi hayatımda gördüğüm en güzel dizilerden biri oldu. İzlemeyenler için tavsiye ediyorum. HARİKA BİR DİZİ bu dizinin devam etmesini istiyoruz.hiç iyi yapmadınız bu diziyi oynatmamakla.

 72. Beğenerek izliyoruz yaklaşık 14 yıldır. Ama önceki adı Ferhunde Hanım’ın Kızları’ydı. Ama sonra Bizim Evin Halleri oldu. Ölüyorum bitiyorum bu film için.

 73. Ben Foxtv´den umutluyum ya da olmadı, Flash TV olabilir.
  dizi geri gelir umarım.. Yoksa benim hanım fenalık geçirir. Haydi Flash yap bir güzellik….

 74. Dizi tekrar yayınlansın. Ya çok üzüldüm. Süper bir diziydi en kısa zamanda bekliyoruz lütfennnn.

 75. Merhaba, ben Neda İran Borda herkas bizim evin halleri cok seviyor lotfan lotfan yenidan baslasin atv nefret ediyorom lotfan fox tv ya da trt ya da kanal 1 yenidan baslasin tesekor ederim.

 76. Yıllardır izlediğim merakla bir sonraki bölümünü beklediğim bu dizinin bitmesine üzüldüm. Dizide oyuncu değişikliği yapılmasından sıkıldım. Özellikle Rüzgar ve Misket’in ayrılığına çok üzüldüm ve ağladım. Artık güzel şeyler olsun. Hiç değilse filmlerde ve artık yeni bölümler başlasın lütfen.

 77. Merhaba ben bu dizinin şu anda neden kaldırıldığını bilmiyorum. Üstelik kimse de bilmiyor. Ne zaman başlayacak çok merak ediyorum. O diziyi çok ama çoooooook seviyorum. Onun için işlerimi de erkenden bitiriyordum ama kaldırılınca çok üzüldüm. Ve bu dizinin nezaman başlayacağı hakkında bilgi istiyorum. Gereğimi saygılarımla arz ederim SON.

 78. Seyrettiğim nadir dizilerden biriydi. 6 yıldır izliyordum. Hiç bir sonuca bağlanmadan aniden yayından kaldırılmasına üzüldüm. Dizimizi geri istiyoruz.

 79. Bizim evin halllerini geri istiyoruz, lütfen ben o dizi olmadan yaşayamam 2 hafta boyunca izliyemiyorum hastalanacağım yakında. Lütfen bu filmin yönetmeni haddinizi bilin. Bu filmi Cuma günü atv’de 16:00’da diziyi bize izleti. Rüzgarrrr Zelihaaa, ühüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü noooluuuuuuuuuurrrrr

 80. atv’yi kınıyorum bu komşu komşu yarışmasından dolayı nasıl bir yarışma anlamış değilim. Yok böyle birşey olamaz insanları kötü yönlendiriyorsunuz ayrıca bizim evin halleri dizisine ne oldu niye kaldırdınız yayından? Seyircilere neden bilgi vermiyorsunuz yayından kaldırmak için mi atv’ye aldınız?

 81. Alışkanlıklardan zor vazgeçilir. 5 yıldır bu diziyi izliyorum. Çok diziler oldu iki bölüm izleyip vazgeçtigim ama bizim evin hallerinden vazgeçemiyorum. Aileme komşularıma herkese diziyi sevdirdim. OFF DİZİMİ GERİ VERSİNLER SANKİ EN YAKINIMI KAYBETTİM…

 82. Bizim evin halleri bende bağışıklık yapan bir diziydi. Sorunlar çözüme ulaşmadan ve hiçbir açıklama yapmadan yayından kaldırılması gerçekten büyük saygısızlık. Söyleyecek söz bulamıyorum. Zaten atv iyice ciddiyetten uzaklaştı. Biraz daha bekleyeceğim bizim evin halleri yayınlanmazsa atv denen kanalı tamamen kapatacağım ve seyretmeyeceğim.

 83. Bizim Evin Halleri bitti mi? Eğer bittiyse ne olur tekrar yayınlansın, çünkülüm annem felaket sinirli biri. Annemi diziyle avutuyoduk artık çekilmiyor lüfen tekrar.

 84. Yazık ya vallahi yazık. Madem beceremeyecektiniz niye aldınız diziyi yayından kaldırmak ve de hiç bir sonuca bağlamadan. Buna halka saygısızlık denmez de ne denir Allah aşkınıza yazıklar olsun. Bari hatalarından kısa sürede caysalar

 85. Saygısızlığın lüzumu yok. atv kanalı yakında sona erecek herkes bizim evin hallerini yeğleyip duruyor. Bizim evin hallerinin yönetmeni kimse lütfen bu kadar istek karşısında atv kanalını siz parmağınızda oynatabilirsiniz. atv kanalını çok fazla kınıyorum. salı yada çarşamba atv de 16.00da istiyorum nooluuuuuuuurrrrrrrrr

 86. Ben ve annem bu diziyi dört gözle bekliyoruz. İnşallah yeniden başlar da annem de sevinir.

 87. Bizim evin halleri dizisi neden kalktı yayından? Bari bi açıklama yapılsa da insanlar aydınlansa. Nedense hep izlenmeyen program ve diziler yayında kalıyor izlenenler kaldırılıyor bu ne iştir anlamadık. Yani atv de bayağılaşmaya başladı artık o kanalı açmak bile istemiyorum. Kalitesi çok düştü. Bence eski popülitesini kazanmalı, yoksa kaybeder. Bence birbirine benzer bu programları yayınlamak yerine bize bizi anlatan samimi tv yayınları izletilmeli çünkü hep aynı şeyleri görmek artık bizi baydı. İlgililere duyurulur!

 88. Ya yeter artık atv bu ne biçim bi duyarsızlık bu ne saçmalık binlerce eleştiri aldığın halde hala ses çıkmıyor. Ya en azından ana haberlerde 2 dk lık da olsa bi açıklama yap. Bu nedir ya yıllardır TRT’de izledim oradan kanal1’e geçti orada izledim. Kanal1’de yayınlanırken yeni bölümler eski bölümlerini tekrarını TRT’de izlemeye devam ettim. Oyuncular değişti, bazıları diziden ayrıldı yine izledim ama ATV ye geldiği andan itibaren ağız tadıyla izleyemedim bir türlü daha öncede dediğim gibi zırt bırt yayın saati değişti. Kısacası ATV YILLARIN DİZİSİNİN İÇİNE ETTİN! Bravo sana saçma sapan bir yarışma programı koyup diziyi açıklama yapmaksızın kaldırdın. Söyleyecek çok şey var ama neyseeeeee!…………..

 89. Ya n’oldu anlamadım. Nasıl bitirirler birden bu diziyi anlamadım. İnsan bir açıklama yapar ben dizimi istiyorummmmm…

 90. Bizim evin hallerini geri istiyoruz. Dila ailesiyle buluştu mu merak ediyorum.
  Böyle bitirdiğ için atvyi kınıyorum. Hiç bakılmacak dizileri tekrar tekrar koyar atv. Onun için sıkıldık böyle de olamaz. Pattadanak kaldırılmaz.

 91. Diziyi yayından kaldırmakla düzenimi mahvettiniz. İzlenebilecek bir dizimiz vardı onu da yayından kaldırdınız. Şimdi yayınlana program çok saçma izlenmeye değer bulmadığımdan ismini de bilmiyorum. Bir an önce bu saçmalığa bir son verin.

 92. Ben Elif lütfen ya bir açıklama yapın n’olurrrrr dizimizi geri istiyoruzzz. Babannem çok üzüldü biz dizimizi geri istiyoruzzz. Çok üzüldük atv yasaklandı babannem izlettirmiyor. Zaten komşu komşuymuş ne bu ya, dedikodu dedikodu bizi böyle saçma sapan programlar izlettirmeyin ya, yeter ya, bir açıklama yapın. Rüzgarrr diziden sakın çıkmaaa lütfen oyuncuların arkasındayız. Her daim Zeliş çok güzelsin öff ya diziyi geri istiyoruzzz. Haydi be bir güzellik yapın. Bizi de sevindirinn.

 93. Selam bu dizi neden bitti anlamıyorum. İnsanı sinirr ediyorsunuz. Olmaz ki ama yıllardır izliyorum. Tam bir aile dizisi. Neden kaldırılıyor? Bu kadar kaldırılması gereken dizi varken, neden bizim evin halleri haaa?

 94. Bizim evin hallerini herkes izliyordu. Bu şekilde saçma bitmesi yanlış oldu. Hiç değilse sonunu getirselerdi. Bittigi bile belli değil. Bu ne biçim iş anlamadık. Ne zamandır dizinin başlamasını bekliyoruz ama ne oldu bilmiyoruz. NE SAÇMAAA………..

 95. Dizi devlet kanalındayken düzenli saati vardı ve dizideki karakterler birbirlerini saygılıydı. Özel kanallara geçince dizi iyice çığrından çıktı. Dizi tam bir drama haline geldi. Zaten günümüzde yeterince sıkıntılı haberleri izliyoruz ve yaşıyoruz. Bu yüzden “Bizim evin halleri” dizini tekrar geri istiyorum. Ayrıca atv’yi hiçbir açıklama yapılmadan dizinin kaldırılmasını esefle kınıyorum…..

 96. atv’ye sesleniyorum saçmasapan bir komşu komşu programı yüzünden, on yıldır süren kaliteli bir diziyi bitirdiniz. Yazıklar olsun size. Reyting uğruna sattınız güzelim diziyi. İnşallah dizinin değerini bilen bir kanal ile anlaşır. Dizimizi dört gözle bekliyoruz. Bütün kanallara duyurulur, atv hariç.

 97. bizim evin halleri
  bu dizi böyle bitmemeliyiydi ama ben yazara katılmıyorum dizi kötü olmaya başlamadı bence daha heycan verici meraklandırıcı oldu çinki öyle eskiden çok esgeç birdiziydi şimdi heyecan başladı misket ölmeseydi falan iyi olurduda bunlar boş laflar bikere gitti öldü yani yerine zeliş geldi hem artık dediyimgibi yepyeni bir kadrosu var ama bitmesin şubartıda beklemeden başlatsınlar ve yine atv de oynarlar bize çok büyük bir saygısızlık yaptılar hiç birşey açıklamadan hatta bölüm sonunda bile son falan göstermeden bitirdiler ama inşallah şubartı beklemeden atv de başlatırlar aynı oyuncularla tek dileyim

 98. Cidden senaristleri yapımcıları bulup paralayasım var .

  Güzel duygularla yapılan bir iş nasıl bu kadar batırılabilir …
  Kaç senedir izliyorum bilmiyorum ama son 2-3 senedir işkence çektiğimi söyleyebilirim.

  Hiçbirşey olmamış gibi 2 sene önceden devam etseniz, biz de birşey olmamış Fincan ölmemiş, Misket ölmemiş, Sadık gitmemiş , Dila kaybolmamış v.s. gibi davranacağız söz :)))

  Son 2 seneyi yaşanmamış sayalım bence TRT’de kaldığı yerden devam etsin dizi inanın her izleyici aynı kanıda…

 99. Bizim evin hallerini tekrar istiyoruz. Hangi kanalda yayınlanacağı farketmez. bitecekse de bir final bölümü ile bitsin. Biz dizilerin tekrarını değil güzel dizilerin devamını istiyoruz…

 100. Ya bu diziyi bitirmeye hiç hakları yoktu. Her gün annemle izliyorduk ama arkadaşlar bu dizinin bitmesinde komşu komşu programının suçu yok. En baştan saatini değitirmişlerdi. Dizinin kalkmasının tek nedeni ekonomik krizmiş oyuncuların maaşı yarıya İNDİRİLMİŞ ama düşününce her 2 taraf da haklı adam verecek parayı nereden bulsun. Bunun sonucu dizi yayından kalktı ama şu ana kadar bir sürü bölüm çektiler. En azından bir final yapmaları en DOĞAL HAKKIMIZDI EN ÇOK BUNA ÜZÜLÜYORUM 🙁

 101. Bu nasıl bir disiplinsizlik! atv hiç mi hesaptan kitaptan anlamıyordu da olacakları öngöremedi? Seyircilerine bilgi vermeden diziye son vermeleri de ayrı bir utanç kanal için. Ayrıca bu TRT kökenli oyunculara da çok büyük bir saygısızlıktır. Bu davranışından dolayı atv’yi kınıyorum.

 102. İzlediğimiz en güzel dizilerden birisiydi niye yayından kaldırıldı anlamış değiliz. Lütfen hangi kanal olursa olsun yayınlayın. Yayınlandığı zaman da lütfen gazetelerde büyük manşet yapın. Tabii TV’yi de unutmayın 🙂

 103. Ya yeter artık bu dizi tekrar girsin yayına. Yoksa babaannem beni çenesiyle öldürecek. Hergün soruyor “Ne zaman başlayacak?” diye.

 104. Bu kadar saçma birşey görmedim son zamanlarda dizilerde katliamlar başladı. Severek izlediğimiz diziler birer birer yayından kalkıyor. Üstelik hiç açıklama yapılmadan. Bu kadar sorumsuzluk olmaz. İnsanlara saygı kalmamış. İnsan haber verir. Sizin yaptıgınız işe hiç saygınız yok mu? Seyircilere saygınız da yok sizi şiddetle KINIYORUM.

 105. Lütfenn!!! Bu vatandaşa yapılan saygısızlığa bir son verin. atv ve kanal 1 dizimizi mahvetti. Yeniden TRT’ye geçmesini çok çok istiyoruz. 8 yıldır izliyorum. Bitti mi kaldırıldı mı yeni kanala mı geçecek, bir açıklama yapın. Sakın ha sakın bitirmeye kalkmayın yoksa atv yi basarız!!! dermişim. Bu arada atv’yi nefretle kınıyorum elimden geldiğince izlemiyorum. Çocuklarıma izletmiyorum en azından öfkem geçene kadar öfkemde ancak dizi başlayınca geçer. Dila da bulunsun artık ya yeter baydı.

 106. Saçma sapan programlar yüzünden neden filmi kaldırdınız? Reyting alasınız diye 3-5 kişi çıkarıp dedikodu yaptırıyorsunuz. Emin olun ki izlemiyoruz. Eski dizileri tekrar yayınlamaktan bıkmadınız mı? Bizim evin hallerini geri istiyoruz. Haydi arkadaşlar elele verip geri alalım. Bizim evin hallerini geri alalım. Eski dizileri izlememek için radyo dinliyoruz.

 107. Bizim evin hallerini tekrar istiyoruz. İzlediğimiz en güzel dizilerden birisiydi niye yayından kaldırıldı anlamış değiliz. İlk bölümlerden beri seyrediyorum.

 108. Filmi geri istiyoruz. Bu kadar reyting alan bir filmi kaldırmak mantıksızca. Bence en azından final olsun…

 109. Bizim evin halleri dizisinin tekrar yayınlanmasını istiyoruz. Saçma sapan programlar için lütfen kaldırmayın.

 110. atv’yi kınıyorum ve dizimizi geri istiyorum. Tek izlediğimiz bu diziydi. Onu da krizi bahane edip kaldırdılar.

 111. Bu dizi çok güzel. Yengem çok sever. Ben bu dizinin bitmesine çok üzüldüm hele hele oyuncu değişmesine gıcık oluyorum. Niyeyse lütfen artık başlasın.

 112. Bizim evin halleri dizisini severek izliyordum başlarda. Ancak konular oldukça uzatılıyor bu da bıkkınlık veriyor. Herşeye rağmen kaçırmadan izliyordum. Ve kaldırıldığını öğrenince üzüldüm. Eşim; bu diziyi ayda bir izlesen hiçbir şey kaçırmamış olursun diyor 🙂 Sanırım haklı.

 113. Ben dizimi geri istiyorum. Bence çok saçma diziyi kaldırmanız. Mutlu son yok bir anda dizi kaldırılır mı? Çok üzgünüm ablam hasta oldu, kaldırıldı diye. atv’yi şiddetle kınıyoruz. Bizim evin hallerini çok seviyorum. Rüzgar askere gittiği için mi kaldırıldı? Ne olur dizimizi geri istiyoruz. Allah aşkına halka saygınız varsa geri istiyoruz.

 114. Merhaba bu diziyi yazanlar, yapanlar bize ulaştıranlar. Bu kadar bizden içimizden günlük olaylarımızdan oluşan, bizim sizin hepimizden yaşadıklarımız vs.. Neden hop diye bitirdiniz??? Dizimizi geri istiyoruz. Sevgiler

 115. Bizim Evin Halleri ne oldu? Bitti mi? Severek izliyorduk. 2 Haftadır çıkmıyor. Neden acaba yazar mısınız?

 116. Umarım dizi yeniden başlar. Bizim evin hallerinin tutkunuyum. TRT’den beri izliyorum. Sayın atv yöneticileri devamını getiremediğin dizinin başına niye geçtin? Saçma yarışmaları kaldır dizimizi yayınla başka KANALA SATARSANIZ HİÇ DEĞİLSE HABERİMİZ OLSUN.

 117. Arkadaşlar söylentilere göre 20 gün sonra çıkacakmıs. Focus mail atmış bazıi kişilere ve başka bir arkadaş da Ankara’da oturduğu için 3 Aralik tarihinde Ömür pastanesinin önünden geçerken çekim olduğunu görmüş. Ben hala umutluyum, siz de olun istedim:)

 118. Bizim evin hali, sizin evin hali diye başlardı. Çok güzeldi ilk başladığından beri izliyordum. TRT’deyken daha kaliteli bir diziydi. Keşke özel kanala geçmeseydi. Batırdılar güzelim diziyi, korku filmine döndü. TRT’de izleyicisi daha çoktu, reyting korkusu olmadığı için bu kadar saçmalamıyorlardı. Bir an önce başlasa harika olur ama TRT’deki gibi kaliteli bekliyoruz.

 119. Ya dizimiz yeniden başlasın. Zaten başka dizileri seyretmiyoruz. Bunu bari yapmayın bize. Dizimizi istiyoruz. İnşallah doğru dürüst bir kanala geçer.

 120. Vallahi iyi. Yayınlasınlar artık inşallah doğrudur Sultan dediğin. İçim biraz rahatladı.

 121. Bizim Evin Halleri bitmis iye duydum.
  Ve coook uzuldum ya nolursunuz bisiler yapalim bn o dizinin bitmesin hic istemyiorum ….rica ediyorum nolursunuz diziyi gene devam etirin ————,+

 122. Evet kesinlikle yayınlasınlar. Çünkü annem 15 gündür başımın etini yiyor :”Bu diziye noldu kızım aç şu bilgisayarı bak,bize bunu yapmaya hakları yokk.”şeklindee…lütfenn yayınlayın şu diziyii!!!

 123. çok severek izlediğim bir diziydi neden bitirdiniz hiç anlam veremedim lütfen yeniden başlasın zaten sonuçlanmadan bitmişti biraz saçma oldu

 124. Ne olur bitirmeyin. Saatini değiştirin, biz saat kaç olursa olsun seyrederiz.

 125. Ya bu atv ne yaptığını sanıyor? Madem kaldıracaktın? Neden aldın diziyi? Artık atv açmıyorum protesto edelim. Tek eğlencem bitti. Bunu yapmaya ne hakkınız var dizimi istiyorum hemennnn

 126. Lütfen diziyi niye kaldırdınız onu çok seviyorduk. Tekrar oynayacak mı ve hangi kanalda lütfen haberimiz olsun, dört gözle bekliyoruz haberinizi. İyi bir seyirci.

 127. Ya lütfen bitmesin bu dizi. Bitmesin ne olur ya. Ben çok seviyorum. Bütün arkadaşlarım ailem seviyor. Tekrar başlasın yalvarıyorum ya başlasın bu dizi. Can Tuğturay Abi sen de bari başlasın bu dizi diye.

 128. Bizim evin hallerini neden hiç bir gerekce göstermeden yayından kaldırdınız veya sonunu getirseydiniz öyle bitirseydiğiniz lütfen dizimizi geri istiyoruz.

 129. Lütfen dizimizi kaldığı yerden devam ettirin. Dizinin oyuncularını şimdiden özledim.

 130. Bizim evin halleri dizisine ne oldu? Lütfen dizim yeniden yayınlansın. Dizi olmadan yaşayamıyorum. Bence yeniden başlatın eğer hangi kanalda başlıyorsa haber verin çünkü o dizi çok reyting alıyor.

 131. TRT’de çok güzeldi Misket öldükten sonra dizi bozuldu. Kaç yıllık dizi en azından final yapabilirlerdi çok üzüldüm.

 132. Dizinin bitmesi saçma oldu. Dizinin nerede ne zaman yayınlanacağını haber verin lütfen.

 133. Selam bizim evin hallerini kaldırdığınıza inanamıyorum. Lütfen dizimizi geri koyun böyle olmuyor. Onun yerine “Komşu komşu”yu kaldırın. Bu kriz döneminde biraz da olsa dertlerimizi gideriyorduk ama şimdi o da yok. En azından bir açıklama yapın ya ne zaman çıkacak diye sürekli atv’ye bakıyoruz. Lütfen biraz erken koyarsanız sevinirim. Karaman’dan bol selamlar.

 134. Bir çok insan gibi işten gelir gelmez TV’yi açıp Bizim Evin Hallerini izliyordum. Evet çok bıktırıcı bir şekilde devam ediyordu ama yine de hoşuma gidiyordu. ATV seyirciyi fazla dikkate almadan bitirdi sanıyorum. Web sayfasında bir açıklamada bulunsalardı hiç olmazsa. Geçmiş dizilerini parayla izleten bir kanaldan ne beklenir ki:((( Umarım daha iyi bir kanalda tekrar başlar ailemizin dizisi.

 135. Bizim evin hallerini ne olur yayınlayın. Ben o diziyle büyüdüm. Küçüklüğümden beri onu izliyorum. Şimdi de üniversiteli olarak atv’yi arkadaşlarla kınıyoruz. Ayrıyetten izlememe kararı aldık. Ya TRT’de yayınlansın ya da Kanal 1.

 136. atv’yi kınıyorum ilk başladığı günden beri bizim evin hallerini izliyordum. Dizimi geri istiyorum saçma sapan dizilerin tekrarını koyuyorlar. Bizim evin halleri ailecek izlenebilecek bir dizi. atv’yi protesto ediyorum yine eskisi gibi TRT’de yayınlansın Misket’i ve Rüzgar’ı çok seviyorum diziyi geri istiyorum….

 137. Selam herkese bence de çok güzel bir diziydi. Misket de ölünce çok saçma oldu. Zeliş hiç rolünü yapamıyor Rüzgarla Misket başka kanalda oynayacakmış. Yeni bir aşk doğuyor arkadaşlar. Kanal D oynayacakmış Şubat’ta.

 138. Bir dizinin özelliklede izleyici tarafından beğenilerek izlenen bir dizinin habersiz bir şekilde hiçbir bilgi verilmeden yayından kaldırımasının hiç bir mazereti olamayacağı gibi etik bir davranışta değildir.Yayıncı kuruluşun hemen izleyiciye açıklama yapması gerekir.Bu izleyiciye olan saygının gereğidir.Ama bunu yapmıyorsa izleyiciyi umursamıyor demektir.Bu durumda izleyiciye düşen görevler vardır.Örneğin ben makul bir açıklama yapılana kadar yayıncı kuruluşun yayınlarını izlemeyeceğim.Fakat kişisel tavırların fazla etkili olacağını düşünmüyorum.Ama ya benim gibi düşünenelerin sayısı artarsa!

 139. Ben bizim evin hallerini kendimi bildim bileli izlerim. Okuldan gelirim 5’e kadar ödevlerimi yaparım, sonra dizimin başına otururum 7’ye kadar da kalkmam. 3 haftadır yayınlanmıyor ve hayatın tadı da kalmadı ne biçim şeydir ya bu atv saçma sapan programlar başlatıyor ama birsürü kişinin izlediği diziyi şak diye bitiriyorlar. Ben dizimi geri istiyorum. Başlamasa da atv’yi bir daha izlemem aileme de izlettirmem.

 140. Bence de yeniden yayınlansın. Son derece sıcak bir diziydi atv’yi kınıyorum. Bize bir açıklama yapmadan yayından kaldırdığı için.

 141. Ben Seren dizinin kaldırılmasına çok üzüldük. Cuma bitirdiler pazartesi başlamadı yyyaaaaaaaa… Çok canım sıkıldı annemle birlikte oturduk ağladık. Arkadaşlarım bizim evin hallerini sevmiyordu ama benimle brlikte izleye izleye hastası olmuşlardı. Şimdi ise depresyondalar. ATV’yi ben de izlemeyeceğim.

 142. Evet ya, ben de çok üzüldüm dizinin kaldırılmasına 🙁 TRT’den beri izliyordum, hergün sabırsızlıkla bekliyordum başlama saatini. En yakın zamanda geri istiyoruz dizimizi. Artık ATV izlemiyoruz gerçi, sadece arada bir açıp teleteksten başlayıp başlamayacağına dair bilgi var mı? diye bakıyorum. Çünkü diziyi kaldırdığı için değil bir bilgi dahi vermediği için izleyicilerine. Demek ki hiç bir önemi yok onlar için bu kadar izleyenin. Bizi önemsemeyeni biz de önemsemiyoruz.

 143. Ya cidden bu atv saçmaladı. İnsan bir sonuca varır ondan sonra bitirir. Bu ne, oyuncak gibi bari açıklama yapın ne olduğuna dair. Yazılanlarıda mı okumuyorsunuz hiç. Biz dizimizi istiyoruz. Komşu programlarınız sizin olsun, siz izleyin. Hem de çok saçma bence dizimizi gerin verin atvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv.

 144. Olacağı buydu.. Diziyi mahvettiler. 6-7 yıl TRT’de izlenen dizi son 2-3 yılda özellere geçince dizinin rating uğruna hakkından geldiler. Yani DNA’larıyla oynarsan, bir süre sonra devamlı izleyicileri terketmeye başlar. Ana karakterlerin çoğu çıkarıldı. Geri kalanların rolleri azaldı. Anlamsız senaryo takibinde ısrar. Yani tatsız tuzsuz bir hale getirdier. Olacağı buydu…

 145. Bizim evinhalleri çoksevdiyim bir diziydi ancak son birkaçsenedir kanal deyişikliklerinde entrikalarıyla brezilya dizilerıne benzedi Bence tekrar TRT de yayınlansın eski formatıyla

 146. bizim evin hallerini geri istiyoruz dizimizi geri verin dila ne oldu zeliş ne halde nevane halde hepsini merak içinde tüm aile bekliyoruz lütfen geri koyun tvye hergün gazete ve tvlerde hangi kanalda acaba demekten yorulduk lütfen geri verin dizimizi

 147. Daha demin yine b.e.h ile ilgili bir siteye girdim. Kimi “Focus filmle konuştum dizi kesinlikle bitmiş” diyor kimi “Ben Cantuğ ile yani Rüzgar ile facebook ta konuştum dizi bitmiş hatta Cantuğ başka bir dizide başrol oyuncusu olarak çıkcakmış” kimi “Dizi 19 Ocak’ta başlayacak diyor” ki 19 Ocak dündü ve dizi başlamadı yani kısacası herkes çelişkili bir şekilde konuşuyor, birinin dediği öteki kişiyi tutmuyor, ben artık umudu kestim dizi bitti. İnşallah en kısa sürede de başka bir kanalda başlar. Kriz bütün dizileri vurdu ama bu kadar seyredeni (hayranı, seveni, öleni) olan bir dizi bu kadar saçma ve açıklama yapılmadan bitirilmemeliydi.

 148. Aslında dizinin son bulmasına çok üzüldüm evde Bizim evin halleri başladığında herşeyi bırakıp dinlenmeye konsantre olrdum. Adeta kendi ailem gibi olmuşlardı. Dizinin son bulmasını istemiyorum umarım başka kanalda tekrar başlar ayrıca misketin ölmememesi gerekiyordu.Bu beni çok üzdü.lütfen diziyi tekrar istiyoruz.

 149. Bizim evin halleri bizim dizimiz onu beğeniyle izliyoruz. Son zamanlarda iç karartıcıydı ve hep gergindik dizinin biraz mutluluğa ihtiyacı vardı.Ama son bulması gerekmiyordu.Diziyi lütfen tekrar istiyoruz. Ayrıca misket te tekrar diziye dönerse bir şeklde daha güzel olacak. lütfen …

 150. Ayy, evet benim annem de bu diziyi neredeyse 5 yıldır seyrediyor. Eee o eyrettiği için ben de seyretmek zorunda kalıyorum. TRT’deyken çok komikti hep gülerdik. biraz olsa dertlerimizi unuturduk am şimdi gülmüyoruz sadece üzülüyoruz. Dizi çok bozuldu. TRT’ye geri dönsün töre olmasın vb.

 151. Bizde TRT den beri izliyorduk ailece.ATV de ise gerçekten kötüleşti ve saçmaladılar…Gerçekten TRT de iken okuldan gelir gelmez açardım çok heyacanlıydı ve samimiydi.Eski günlerini özledik derken dizi kaldırıldı çok üzüldük ama ekranlara da gelecekse eski günlerdeki gibi olsun…

 152. Bizim evin halleri, hangi kanala ve neden kaldırıldı? Bunu öğrenmek istiyorumm 😀 😀 😀 😀 😀 😀

 153. Evet arkadaşlar, Bizim Evin Halleri artık başlası. En saçma dizilere bile final yapıyorlar. 9 yıllık dizimizi biranda saçma sapan komşu komşu yarışması ile yerini değiştirdiler. Şimdi ise artık dizi yok birileri artık açıklama yapsın.

 154. Bizim Evin Halleri dizisi en son atvden izleniyordu. Diziye yeni oyuncular katılmıştı Zeliha gibi ama artık devam etmiyor. Lütfen devam etsin. Tam da Rüzgar, Zeliha’dan hoşlanmaya başlamıştı. Lütfen yalvarıyorum. Dizi yayından kalkmasın atvdeki bölümlerinden devam etsinler. Lütfen dizi artık başlasın yalvarıyorum.

 155. Sevgili dostlar benim bizim evin halleri ile tanışman 2000lerin başında ilk yayınları ile olmuştu. O zamanlar TRT’nin hala çok kaliteli olduğu yıllardı. Bir de oyuncuların devlet tiyatroları oyuncuları olması bizim evin hallerini tadından yenmez hale getirmişti. TRT Ankara TV’si tarafından Ankara sefaretler Stüdyosu’nda çekilmeye başlanan dizi çekilen ve günlük yayınlanan tek diziydi. Nemide, Fincan, Sadık Ali, İsmet, Kısmet, Rikkat, Salise, Peyami, Şadan, Füsun, Sakız, Sayhan, Kartal, Haluk, Rüzgar, Cihan, Neva, Rüya, Dalyan, Afranur, Dürüye, Civan, Pembe ve daha adını sayamadığım bir çok karakter evimizden birileri olmuşlardı bir anda.
  Drama olduğu için hayatın hem hüzünlü hem de neşeli yanlarını çok güzel bir şekilde bize sunmuşlardı TRT kalitesiyle. Diziyi izlemek için okuldan kaçtığımı bile hatırlarım. Karakterlerin isimlerini önce biraz yadırgamıştık ancak daha sonra öyle bir alıştık ki onlara evimizden birileri oldular ve 2006 yılında TRT Yalıkavak’ta herkesin bir masa başında toplandığı final sahnesiyle son dedi. Tabii çok üzüldük. Ancak Kanal1’e geçince tekrar kaldığımız yerden ailemize sahip çıktık. Ancak artık TRT’de yayınlanmadığı için kalite bayağı aşağılara indi. Stüdyolar karanlık ve sevimsiz dekorlarla bayağı iç karartıcı hale gelmiş Misket ve Rüzgar’ın aşkı odak noktası haline getirilmişti. Ne kadar sıkılsakta bu durumdan, oyuncuların hatırına katlandık.ama son bir iki sezondur iyice değişti dizi. Fincan hala, Misket, Keriman öldü. Dila kaçırıldı. Neva rüya değişti. Safa ve Neva, Füsun’la Şadan boşandı, Aliş, Dürüye, Dalyan gitti ve dizi tam bir trajedi haline gitti. Açıkçası benim son sezon görüşüm ya TRT tekrar son yazısında kaldığı yerden diziyi tekrar çekmeli ve yayınlamalı ya da artık bitmeli yönündeydi. Çünkü halk bunu istiyor diye bizim ailemizin içinden kişilere yani Bizim Evin Halleri’ne acı çektirmeye kimsenin hakkı yoktu. İnşallah ya TRT’ye döner bu dizi tekrar ya da biter. Hatıralarımızda TRT’de yayınlanan haliyle kalması çok daha güzel olur. Herkese saygılar.

 156. Annem bu diziyi çok seviyordu. Dizinin sonuca varmadan kaldırılmasını şiddetle kınıyorum.sanki çok güzel bir şey mi koydunuz yerine? Her gün her gün “Selena Selena” izlemek zorunda değilim ATV sorumlularına sesleniyorum Bizim Evin Halleri’ni yayınlasınlar ya da dizi bitti mi? Yoksa başka bir kanalda başlayacak mı? Bunun açıklamasını istiyoruz. Lütfen diziyi yayınlayın eğer dizi bittiyse saçma sapan bitti sonuca bağlanmadan atv’yi izlemiyorum. Çünkü güzel bir dizi yok. Çok ayıp Atv’ye çok ayıp etti. Bu yazdıklarımın hepsini annem söyledi.

 157. Bizim kültürümüzden, bizim insanımızdan kısacası bizim gönlümüzden
  ” BİZİM EVİN HALLERİ ” yuvanı bul ve en kısa zaman da izleyicilerine geri dön.Hangi kanalda olduğun önemli değil ama ev hanımlarına uygun bir saatte yeni bölümlerini dört gözle bekliyoruz.Sevgili yapımcılar daha nice 9 yıllara biz arkanızdayız.

 158. Ya ben bu dizinin hastasıyım. Her gün hiç kaçırmadan izlerdim ama artık çıkmıyor n’olur geri başlasın. Sabahtan akşama kadar ekran başında oturup başlamasını bekliyorum. İnşallah en yakın zamanda başlar.

 159. Dizimi istiyorum ben. Onu kızım bir yaşındayken bu yana izliyorum. Kızım ise şu an 10 yaşıında ve ben bu diziye bayıldım. Lütfen yayınlansın artık.

 160. Bu güzel dizinin yayından kaldırılması beni üzdü çünkü oyuncular evden birileri gibiydiler.O kadar çok alışmıştım ki birdenbire kaldırılmasına çok şaşırdım.Umarım en kısa zamanda bizlere kulak verir tekrar yayınlarsınız.Güzel haberlerinizi bekliyoruz.Saygılarımla…

 161. Birdenbire hiçbirşey açıklamadan diziyi kanaldan almaları bence çok kötü oldu. Biz saatini sabırsızlıkla beklerken siz yayını kestiniz. Olacak şey değil yakıştıramadık bir an önce başlaması dileğiyle.

 162. Ya yeter artık bize dizimizi geri versinler. atv’den nefret ediyorum ve kınıyorum.

 163. Arkadaşlar dizimizin çekilmiş 80 bölümü varmış. Bari onu yayınlasınlar. Şubat’ta başlıyacak diyorlarr ama bilmiyorum tam emin değilim.

 164. Dizinin müptelasıydım tam 9 yıldır Misket öldüğünde akrabam ölmüş gibi ağladım. Rüzgar’la Misket kavuşamadığında ben strese giriyordum onlarla ağladım onlarla güldüm onlarla heyecanlandım. Daha sonra Zeliş’in gelişi Dila’nın kayboluşu, İsmet’in tavırlarına rağmen hiç kaçırmıyordum ve baktım ki bitmiş. İnsan birden boşluğa düşermi? Ben düştüm veeeee sabırsızlıkla bekliyorum sayın yapımcılar ve kanal sahipleri.

 165. Ben de TRT zamanından izleyicisiyim. Daha önce de Ferhunde Hanımlar adlı yapımdan severek izlediğimiz oyuncuları tekrar yeni bir yapımda görmek bizleri heyecanlandırmıştı. Dizi çok takdir ettiğimiz kaliteli bir ekiple çalışmanın karşılığını kısa sürede bizi kendine bağlayarak aldı; fakat ne yazıkki özel kanala transfer edilmesiyle bu dizinin de kalitesi kısmen de olsa düştü. Tüm bunlara rağmen bu değerli ekipten vazgeçmedik ve onlar bizim ailemizin bir parçası oldu, biz de onların ailesinde bulduk kendimizi… Bir parçamızı bizden koparan ATV ‘ye mesajlar göndermeme rağmen hiçbir şekilde cevap alamadım. Kesinlikle bu gayri ciddi yaklaşımlarını kınıyor ve bu kanalı izlemiyorum artık. Kalitesiz yapımlarıyla ayakta kalmaya çalışan bu zavallı yayın mantığını biran önce değiştirmeleri kendileri için en hayırlısı olacaktır. Dizimizin de en kısa zamanda kendi kalitesinde yeni bir kanalda yayınlanmasını en içten dileklerimle temenni ediyorum .

 166. Lütfen, yayından kaldırılmasın. Saçma sapan onca şey varken Bizim evin hallerini mi yayından kaldırma ihtiyacı duydunuz? Önce deryalı günlerde görüp örgü programı çıkardınız, sonra izdivaç programlarında görüp huysuzla program yaptınız şimdi ise yemekteyizi biraz değiştirip komşu komşu yaptınız. Biraz beyninizi kullanın da kendiniz değişik birşeyler yapın. Hem neden tutulan bir program arıyorsunuz? Bizim evin halleri acayip tutuluyor biraz aklınız varsa yine koyun ekranlara. Ohhhh! rahatladım ya.

 167. Kesinlikle atv’yi protesto edyoruz. Sanki kaldırılacak dizi kalmadı. Bizim evin hallerini ve Tolga Tekin’i geri istiyorummmm…

 168. Dizi ATV’de olup olmayacağını haber versin. Artık sinirden öleceğim yeter artık. Bu arada annem çok sinirli film olmadığı için.

 169. Bu diziyi lütfen yayınlayın ya da bize bir açıklama yapın seyirci haklarına saygı gösteriniz.

 170. Bizim evin hallerini vermediği için yemeden içmeden kesildik. Ömrümüzün sonuna kadar bekleyeceğiz. Ne olur artık başlasın. Bu dizi bizim her şeyimiz. Yalvarıyoruz bir şey yapın başlasın…

 171. Bizim Evin Halleri dizisinin yerine hiçbir dizi geçemez. Gözümümüz başka dizi görmüyor. Misket’in ölümünü düşünmemiştik. Misket’le Rüzgar birbirine çok yakışıyorlardı. Dizide oynayanlar değişmesin ve Dila bulunsun kaybolması çak uzadı. Teşekkürrrr…

 172. Lütfen dizi tekrardan yayına girsin. 8 yıldır izliyorum. Sonunu öğrenelim de öyle yayından kaldırsınlar bari. Lütfen lütfennnnnnnn.

 173. atv seni kınıyoruz. Evimizde 2 aydan beri atv izlenmiyor. Akrabalarımızda izlemiyor izleyici atv için önemli değilse, bizde izlemeyiz ya bu kadar saçma birşey olur mu hiçbir açıklama yapılmadan kaldırılsın arkadaşlar. Demek ki atv’nin gözünde bir hiçiz. BİZE DEĞER VERMİYENE BİZ HİÇ DEĞER VERMEYİZ. Siz de Atv’yi izlemeyin.

 174. Bu dizinin kaldırılmasına üzüldüğümü söylemek isterim. Tekrar yayınlanmasını isteriz.

 175. Ben çok seviyordum diziyi. Hala bekliyorum başlayacağı günü. Dizi başladığında yeni evliydim. Onunla günüm geciyordu ne olurr başlasın ben cok beyeniyordum konularını. Onlarla gülüp onlarla ağlıyodum. Ne olurr sesimizi duysun birileri başlasın.

 176. Ben bu diziyi çok seviyorum. Neden yok artık lütfen tekrar yayınlayın. Sabırsızlıkla bekliyorum.. O BİZİM DİZİMİZ SEVMEYEN İZLEMESİN.

 177. Bizim evin hallerine ne oldu?
  Bizlere internet aracılığıyla bir açıklama yapılsın.
  Sigara tiryakisinin elinden sigarası alınınca ne hale gelirse, bizlerde
  şu an o haldeyiz.Sabırsızlıkla dizimizi bekliyoruz.Bu yapılan saçmalık
  biran önce son bulsun.ATV veya herhangi bir kanal farketmez.Bu dizinin
  zanledinenden çok izleyicisi var.Tekrar yayınlayan kazanır.

 178. Bir çok izleyicisi olan bizim evin halleri dizisini geri istiyoruz.
  Tek eğlencimiz, neşe kaynağımız umudumuz acaba yarın ne olacak diye
  ertesi günü zor beklediğimiz bir diziydi. Lütfen biran önce tekrar başlasın.Teşekkürler…

 179. Dizinin çok büyük hayranıyım ve en yakın zamanda tekrar yayınlanmasını sabırsızlıkla izliyorum. İlk bölümleri olan TRT’den bu yana izlediğim tek dizimdi. Bu şekil bitirmeniz beni çok üzdü. Eğer devamı yayınlanacaksa en yakın zamanda bekliyorum. Lütfen bizlere bu konuda yardımcı olmanızı bekliyoruz. “Dizi devam mı yoksa bitti mi?” bunu bilmek biz izleyicilerin de hakkı sanırım. Yorumlarınızı bekliyorum.

 180. Bizim Evin Halleri’nin başlamasını dört gözle bekliyorum. Devamlı izliyordum kaldırıldığı için çok üzüldüm…

 181. Annem çok seviyordu. Lütfen tekrar başlatın ya da en azından yaynlanacağı kanalı açıklayın rica ediyoruz.

 182. Bu kadar güzel bir dizi olabilir mi? Diziyi çocukluğumdan beri izliyorum ve muhteşem. Keşke bitmeseydi, çok üzüldüm. Devam etsin istiyoruz. ATV yapamayacaksa başka kanal alsın ama yayından kalkmasın.

 183. Dizimi geri istiyorum… Nasıl hiç bir açıklama yapmadan birden kaldırıyorlar yayından anlamıyorum ya çok saçma. Rüzgarımı çok özledim ya 🙁 Atv’de olmasın Fox veya Kanal1de yayınlansın bence. Başlasın artık lütfennn.

 184. Siz hayatımızdan bir parça olmuştunuz dizinin ismi gibi bizim evin halleri olmuştunuz. Artık aileden birisiniz. Lütfen tekrar yayınlanmaya başlasın sizi çoook seviyorum.

 185. Ya böyle bir diziyi kim hangi akla hizmet bitirebilir? Bu yeni doğmuş çocuğu annesinden ayırmak kadar kötü birşey. Lütfen duyun sesimizi biz sizi geri istiyoruz. Misket’in ölmesiyle yıkıldık ama Zeliha’ya da alışmıştık lütfen tekrar yayınlayın bu kadar seveniniz varken. Her şeyi yarıda bırakıp gitmek ne oluyor? Sizi çok seviyoruz…

 186. Ya ayıp ama ben dizinin ve oyuncuların hayranıydım ama oyunculara yapılan daha büyük ayıpn.. Atv’nin işi bu zaten başka kanaldan alır ve yayından kaldırır. Atv seni şiddetle kınıyorum lütfen dizimiz geri dönsün ve Rüzgar sakın çıkmasınn

 187. Bizim evin halleri dizisinde kendimizden bir şeyler buluyorduk ailece diziyi çok seviyor ona göre programımızı bile yapıyorduk. Lütfen dizimizi yeniden başlatın bütün karakterleri çok seviyoruz. Hepsi o kadar sıcak ve candan ki ailemiz gibi oldular. Ben 13 yaşıma yeni girmiş bir kızım lütfen bütün sevenler adına sesleniyorum dizimizi çok özledikkk…….

 188. arkadaşlar merhaba anladığım ve başta okuduğum kadarıyla dizi bitmemiş sadece başka kanala geçecekmiş ben bu diziyi 9yıldır izliyorum .İlk başladığından bu yana.Ve müptelasıyım.Sadece Sally ve Rüzgar ayrılacak-mış.Rüzgar askere gitmiş diye ben de duydum.Ama ne kadar doğru bilemem tabi ki.ATV’nin yaptığı tabiki büyük terbiyesizlik.Dizi gerçektende TRT’deyken çok çok güzeldi.Ben ilk bölümünden beri izliyorum.Özel kanala satmakla mahvettiler güzelim diziyi.Ama belki de tekrar koyabilirler yayına.Çünkü çekilen önceden 80 bölüm varmış gerçektende doğru.Rüyanın yaptıkları gerçekten de akıl almaz ve kötü.Brezilya dizilerine çevirdiler katılıyorum.İnşallah yeniden yayınlamaya başlarlar.Bence en güzeli ilk kanalında yani TRT de yayınlansın tekrar.Eski güzel haline dönsün inşallah!Yeniden başlaması dileğiyle.Umutla bekliyorum.Yeni bölümleri çekiliyormuş öyle okudum yazılanlardan.Görmüşler bu çok güzel bir haber.İnşallah tekrar ve o lezzetli bölümlerini TRT’de yayınlanır.Diziyi yayından bir anda kaldırmaları çok kötü oldu.Bu ne ya.İlk duyduğumda çok kızmıştım.Ama umutla yeniden yayınlanmasını diliyorum.İlk kanalında. Bu TRT’ye yakışır çünkü.

 189. ya arkadaslar bosuna agzınızı yormayın doludizgin yılları da pat diye yayından kaldırmadımı bu atv.atv nin işi bu önce diziyi sevdiriolar sonra hiçbir acıklama yapmadan yayından kaldırıolar böyle yapmaya devam ederse kimse izlemicek atv yi.

 190. Ben 41 yaşındayım. 2 kız annesiyim. Ev hanımıyım. Her akşam eşimle tatlı tatlı atışırdık dizi için. Tam eşimi alıştırdım dizi yayından kaltı… Var mı böyle birşey… Dizi oyuncuları artık aile ferdi olmuştu. Oyuncular dizide büyüdü, dizide yaşlandı. Atv diziyi yayından kaldırmadı, ailemizi dağıttı, ocağımızı söndürdü…

 191. Ben yıllardır izliyordum Bizim Evin Halleri dizisini çok üzüldüm kaldırıldığına.
  Lütfen tekrar başlatın, merak ediyorum ne olacağını. Benim arkadaşlarım da çok severek izliyorlardı. Onlar da merak ediyor ve yeniden başlamasını istiyorlar. Lütfen yeniden başlasın. Aylardır bekledim ve başlamadı. Ben de yorumumu yazmaya karar verdim. Lütfen yeniden başlasın, lütfen. Bekliyorum başlamasını.

 192. Bu dizi benim yıllardır severek izlediğim bir diziydi. Ne oldu da böyle bir anda kaldırıldı, çok merak ediyorum. Ne kadar diziyi saçmalasalar da, çok güzel bir diziydi. Lütfen ya bu dizi bitmesin yeniden başlasın…

 193. Haydi ya kaç ay oldu, bekliyoruz başlıyacağı günü. Neden bir şeyler yapmıyorlar yetkililer. Başlasın lütfen, oyuncular parçalanmışlar yeni dizilerde görüyorum üzülüyorum. Başlasın lütfennn.

 194. Canım dizimi geri istiyorum. Çünkü oyuncular süper, bıkmadan saatlerce izleyebilirim. Üstelik Rüzgar’da kıskançlık, Zeliş’te artan bir aşk. Kesinlikle tekrar başlamalı ve ben hergün hangi kanalda acaba diye aramaktan yoruldum. Ne olur dizimize kavuşalım artık. :((((

 195. ÇOOOOOOOOK SEVİYORUM YAA! Ne olur geri verin dizimi. Bitirildiğine inanmak istemiyorum.

 196. slm ben eslem
  ya ben bu dizinin hicbir bölüm atlamadan seyretmişimdir birden kaldırılması bizi cok şaşırttı ailece seyrediyordk cok üzüldük ya tekrar yayınlanması mümkün degilmi?onun yerine sacma diziler konuldu zaten dizi tam sonuca baglanmamıştı ya nolur yeni bölümleri başlasın diziyi cok özledim oyuncularıda büyün oyuncular dagıldı başka kanallarda başka karakterdeler bir an önce tekrar biraraya gelinsin:( ii günler

 197. lütfen dizimizi yayınlayın dizimizin yayından kalkması na en çok üzülenlerden biriyim
  dizinin saatinde bir boşluk hissediyorum kendimde saygılar

 198. atv’ye çok tepkiliyim ve izlemiyorum artık o kanalı. Bir keyfimiz dizimiz var ne istediniz böyle yapacaksanız niye aldınız Kanal1’den. Çok öfke duydum geri verin dizimizi. Bütün oyuncuları da güzeldi. Misket çıktı maalesef ama yeni giren Zeliş de çok şekerdi. Bu yapılan saygısızlık başka adı yok. ATV’nin seyirciye saygısızlık.

 199. Ne zaman yanınlanacak diye beklemekten çok sıkıldık.
  Ama beklentilerimi karşılayamadınız. Bu dizi bence en çok tutulan dizilerden biriydi. Yayından kaldırmakla atv’yi bukonuda eleştiriyor ve dizinin en azından sonunu getirmelerini bu sezonda sonlardırmalarını beklerdim. Mümkün olsa da yeniden devam edilse çok memnun kalırım.

 200. bence çok güzel bir diziydi beğenerek izliyorduk daha dilayı bulamadan diziye son verdiler bu ne saçmalık hepimiz merakta kaldık bari güzel bir sonla bitirseydiler burdan sesimi duyurmak istiyorum ne olur yeniden başlayın baaayy

 201. Ben de bütün arkadaşların yazdıklarına canı gönülden katılıyorum. Bugüne kadar zevkle izlediğim tek diziydi. Bittiği için çok üzüldüm. İnşallah tekrardan başlar. Dileğimiz budur.

 202. Ortaokuldan beri kaçırmadan izliyordum. Sınavlarım oldu ama o sınav stresiyle bile birgün bile kaçırmadan izledim. Yıllar geçti artık üniversitedeyim rahatlıkla izleyebileceğim bir dönemdeyim ama film birden bitiverdi çok üzüldüm. Bu filmi ve sizi çok özlüyorum. Artık bizden biriydiniz lütfen bizi bırakmayın. Aynı ekiple sizleri tekrar evimizin en güzel yerinde bekliyoruz. Lütfen daha fazla bekletmeyin.

 203. yha biz bu diziyi ailecek severek izliyoduk bitince hepimiz çok üzüldük başlayacak mı?tekrar yha bu sorunun cevabını herkes çok merak ediyo

 204. cok yorum yazilmis hepsinini okuyamadim tabi. ama arkadaslar cok hakli dizi misket öldükten sonra mahfoldu. ve kanal degistirdikten sonrada kanal 1 de iyiydi yine atv dede devam izledim ama hicbir bilgi verilmeden bitirdiler diziyi.
  ilgili kisilerden rica ediyorum lütfen bi bilgi versinler devam edecekmi etmeyecekmi

 205. Şimdi yaz sezonu dolayısıyla televizyon dizilerinin çoğuna eylüle kadar ara verilmeye başlanacak.
  Tahmin ediyorum ki bu boşluk döneminde “Bizim Evin Halleri” dizisinin eski bölümleri gösterime konabilir. Eskisi gibi izleyici kitlesi sağlanabilirse belki yeni bölümleri çekilebilir gelecek eylülden itibaren dizinin yepyeni bölümleri bambaşka bir canlılıkla devam edebilir. Gerçi zayıf bir ihtimal ama olabilir.

 206. Severek izlediğimiz bir diziydi ama belli belirsiz bir yerde bitti. Çok üzdü bu da bizi. Yaz sezonu başladı diziler bitti bu dizi yeniden başlasın istiyoruz. Lütfen çok özledik.

 207. bu diziyi başladığı ilk günden beri seyrediyorum.resmen fanatiği manyağı oldum dizinin inanamazsınız dizi başladığında ne işim gücüm varsa hepsini bırakıyordum.resmen evimin bir parçası haline gelmişti yıllarca seyrettikçe ama birgün dizi başka kanala geçti.çok üzüldüm ve dizi kaldırıldı sandım.ama daha sonra kanal1 e geçmiş birşekilde tesadüf gördüm dizinin fragmanını o andaki sevincimi size anlatamam.sonra orada seyretmeye devam ettim.büyük bir hevesle ve oradan da kaldırdılar daha sonra birde baktık ki atv ye geçmiş.yuh artık nu kadar da olmaz dedik.resmen dizinin peşinde koşturuyoz kanallar arası olan bize oldu hertürlü biz zararlı çıktı yani seyirci.senelerin dizisini biranda yok etti atv. ne atv miş beeee kardeşim.hepimizi mahvetti.artık burdan da kalktıysa dedik daha artık tamamen kaldırırlar diye düşünmüştüm ve öyle de oldu.ama genede içimde bir ümit vardı ne yalan söyleyim.tekrar devam eder diye ama olmadı.ben size bu dizinin ne kadar fanatği manyağı ve aşığı olduğumu anlatamam.sanki resmen dünyam yıkıldı hayatttan bile zevk almamaya başladığımı hissettim.bu dizi beni okadar bağlamıştı ki herşeyimdi benim bilemezsiniz.okadar isterim ki tekrar devam etmesini dizinin dünyalar benim olur.çok tutkunuyum,hastasıyım.eşimle bile başlarda kavga ediyorduk bu dizi için o başka birşey seyretmek istiyordu bende diziyi seyretmek istiyordum.ama sonra günler geçti hatta yıllar eşimde bu dizinin bağımlısı oldu.ozaman beni çok iyi anladığını ve diziyi seyretmekten ne kadara zevk aldığını ve bana hak verdiğini söyledi.dizideki oyuncular süperrrrrrrrr.dizideki oyuncular ağladığı zaman ben ağladım.güldüğü zaman bende güldüm.kendimi çok kaptırarak seyrediyorum her seferinde inanın buna.dizideki oyuncuları da çok ama çok seviyorumve takdir ediyorum.onları ve diziyi tekrar geri istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.hayatıma tekrar renk gelsin istiyorum.dizi yayınlanırken her şeyve hayatım çok farklıydı.hadi birileri birşeyler yapsın artıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.dört gözle bekliyorum.lütfen geri getirin dizimi.

 208. Bizim Evin Halleri’ni Misket’in çikmasıyla film orada bitti işte. Sonra yavaş yavaş saçmalanıyordum ama sonradan hoş oldu. Derken film artık çıkmaz oldu. Bence film yine çıksa rekor kırar haberiniz olsun. Bence çıksın. Herkes bunu istiyor zaten.

 209. ya neden bitirdiniz bu diziyi zaten güzel bi dizi yoktu we insanlar bu diziye çok alışmıştı yani bu yaptığınız çok ayıp bi çırpıda o diziyi kaldırmanız çok kötü oldu lütfen dizimi istiyorummmmmmmmmmm duyun beni bu kadar acımasız olmayın we neden kaldırdığınızı atv de açıklayınız bu sizin kibarlığınız olur bi zahmet onun yeri asla dolmaz. inş benim yorumumu görürsünüz yeter artık yaa!!!!!!

 210. insanlar alışıyor artık lütfen bizide anlayın ya ne kadar ayıp bişe bi çırpıda kaldırmanız dizinin saati gelince hemen tv başına geçiyorum ama açtığımda saçma sapan şeyleri gösteriyorlar ve onun yerine eğer dizinin reyting rekorları kırmasını istiyorsanız bizim evin hallerini yeniden başlatabilirsin!!!! yeter artıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk bingölden leyla

 211. artık bizim evin hallerini tvde göremeynce çok üzülüyorum çünkü hergün aynı saatte tv’nin başına geçip onu izlerdim ama şimdi izliyemiyoruz günlerim çok kötü geçiyor lütfennnnnnnn tekrar başlasın BİZİM EVİN HALLERİ lütfeennnnnnnn

 212. bn dizi yayına girdiğinden beri seyrediorum dizi çok güzel bir diziydi taki rüzgarn fincann ölmesinden sonra her şeymutsuzlaştı misket öldüğünden beri kimsenin yüzü gülmedi çok korkunç bir hal aldı misketsiz bnce hiç olmasdı bu dizi ömürün dünyaya gelişinde misket ölmemeliydi aslında berfu öngören kendi isteğiyle çıktı bu diziden berfu yerine başka bir oyuncu alıp misket rolünü devam ettirebilirlerdi bnce çok kötü old ve çok fazla izleyici kaybetti misket ölünce yeni giren oyuncularda pek ii oynayamadılar acmilerdi bu yüzden sonları pek mutlu ve güzel bitmedi bnce ama berfu öngören yani misket bir bulut olsamda oynıyacak bu sene eylül ayında tvlerde göreblirsnz berfuyu malesef berfu ile cantuğun birlikte oynaması çok güzel olurdu ama malesef birlikte oynamıolar ama olsun bnce dizi çok güzel bir diziydi taki misket ölene kadar bnce

 213. çok güzel bir filmdi ama neden böyle yaptı şu atv kanalı artık atv diye birkanal yok bizim tvde çünki sildim insanlara en azından bi açıklama yapmaları gerekiyodu tam 1 senedir bekliyoruz eltim kaderle ama vermediler napalım canımız saolsun.ama dizinin yeni bölümlerini izleseydik daha iyi olurdu ama olmadı.atv seni sevmiyorum vede kınıyorummmmmmmmmmmmmm.

 214. bence süper bi diziydi son dönemleride iyiydi hatta son on bölümü harikaydı benim için yayından kaldırıldığı için üzüldüm doğrusu

 215. yha ne olur bizim evin halleri yine başlasın ben çok özledim onu çok seviyordum hele misket ve rüzgar için ölüyordum ama misket öldü:( ne olurrrrrrrrrrrrrrrrr ne gene başlasın

 216. ya lütfen yalvarıyorum bu dizi tekrar baslasın annem hala cok üzülüyor bende lüfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :`(

 217. 10 12 yaşlarından beri hatırlarım bu diziyi 9 senemi olmuş vay be..trt de iken daha bi güzeldi kanal 1 e gidince eh işte oldu atv de hiç olmadı yaaaaa…

 218. bütün yorumlara katılıyorum dizi ilk başladıgı günden berli kaçırmadan seyrediyodum hayatımın bir parçası olmuştu bütün sülalem biliyodu hastası oldumu .. kanal bile deyişilmemesi lazımdı bizleri hiçe sayarak deyiştirdiniz bari bitirmeseydiniz ben filimimi geri istiyorum lütfennnn

 219. keşke bitmeseydi bu kadar s evilen diziyi nedeen bitirdiler aklım almıyor lütfeen tekrar başlasın yalvarırım

 220. Bizim Evin Halleri’ni çok severek izliyordum. Bu kadar sevilen dizi başlamalı diye düşünüyorum.

 221. dizi neden kanal değiştirti acaba kanallar yüzündemi bitti bence dizi foxtan yayınlanmalıydı

 222. yazılanlara katılıyorum dizi biz olmaktan çıktı neredeyse brezilya dizilerine dönmüştü dizinin ben tekrar trt de yayınlanması gerektiğini düşünüyorum

 223. şu anda (04.10.2010) dahi büyük bir zevkle tekrarlarını kaçırmadan izliyorum düşünebiliyormusunuz hergün saat 15:00 da kanaTürk’ün karşısındayım biz nemide hanımı (veya )Ferhınde hanımı 30yıldır (kadın Anadan) seyrediyoruz.keşke tekrar bu dizi ele alınabilse son bölümler (şiddet içeren sahneler)bir rüya olsa ve sarışın neva Fincan hala tekrar dönse hala onları çok özlüyoruz.yaşım 45 ve öğretmenim onlar bizim ailemizdi şu an 13 yaşında olan kızım da tekrarları hiç kaçrmıyor.

 224. yaaaaa 🙁 ne olur yine çıksın ya çok üzülüyorum izdivaç proğramlaarı yemekteyiz arka sokaklar ben bundan çok sıkıldım ne olur yine çıksın bu dizi yaaaa ama misket ölmemiş olsun……

 225. yaaa walla annem bizim evin halleri dizisi başladığından bu yanı hep izlerdi dizi bitince o da çok üzülmeye başladı… şu anda unutma beni dizisini bizim evin halleri dizisi kadar seviyor ama inşallah yeniden başlar… 🙂

SİZİN DÜŞÜNCENİZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız