Ofislerde en çok kullanılan kırtasiye malzemelerinin başında kağıtlar ve kartuşlar geliyor. Özellikle tercihini orijinal kartuşlardan yana kullananlar için elbette fiyat önemli bir unsura dönüşüyor. Her gün onlarca farklı çıktı alınan ya da fotokopi çekilen ofislerde kartuşun kısa sürede tükenmesi kaçınılmaz! Fakat yeni kartuşu ekonomik fiyatlarla satın almak mümkün.

 

Öncesinde elbette orijinal kartuş fiyatları konusunda bir araştırma yapmak gerekiyor. İnternetten çok daha makul rakamlarla alışveriş yapmak mümkün olduğundan bu ürünleri de internetten temin etmekte fayda var. Fakat her adresin cazip fiyat sunduğundan da söz edemeyiz. Bu nedenle ofislerin büyük bölümü tercihini Avansas firmasından yana kullanıyor. Sitede geniş seçenek yelpazesi ile birlikte uygun fiyatların sunulması ve yıl boyunca bu fiyatların korunması sitenin daha cazip olmasını sağlıyor.

Aynı zamanda toner kullananlar için de geniş seçenekler ziyaretçilere sunuluyor. Muadil kartuş çeşitlerini tercih edenler de unutulmamış gibi görünüyor. Bir anlamda tüm kartuş ihtiyacının tek bir adresten giderilmesi mümkün olmakla birlikte hızlı kargo uygulamasından da faydalanılıyor. Özellikle iş akışının durmasına dahi neden olabilen A4 kağıt veya kartuşun bitmesi durumunda ürünün kısa sürede ulaşması büyük önem taşıyor. Ofisler için uygun fiyat kadar önemli olan bir diğer unsur da hızlı teslimat!

Ofislerde en çok kullanılan kırtasiye malzemelerinin başında kağıtlar ve kartuşlar geliyor. Özellikle tercihini orijinal kartuşlardan yana kullananlar için elbette fiyat önemli bir unsura dönüşüyor. Her gün onlarca farklı çıktı alınan ya da fotokopi çekilen ofislerde kartuşun kısa sürede tükenmesi kaçınılmaz! Fakat yeni kartuşu ekonomik fiyatlarla satın almak mümkün. Orijinal Kartuşlar İnternette Daha Ekonomik

 

Ancak Avansas bu noktada da çözüm sunan adreslerden biri olmayı başarmış gibi görünüyor.
Kent içerisinde 1 iş gününde teslimat yapabiliyor. Ofislerde sık kullanılan tüm malzemelerin tek bir siparişle site üzerinden karşılanabiliyor olması da önemli! Hatta sitede yine işyerlerinde tüketimi yaygın olan gıda malzemeleri, temizlikte kullanılması gereken malzemeler farklı kategoriler eşliğinde kullanıma sunuluyor.

Belirli bir kalitenin üzerinde olan ürünleri satışa sunuyor olması da aslında dikkatlerden kaçmıyor. Ofislerde malzeme tedarikinden sorumlu olan personelin, “acaba kaliteli midir, kullanışlı mıdır” gibi endişeler duymadan sipariş verebilmesi gerekiyor. İşte bu durumda kalite gözeten adreslerin daha fazla ilgi görmesine şaşırmamak lazım.

Sonuç olarak Avansas gibi firmalar ofislerin ihtiyaçlarını karşılarken yaşadıkları pek çok sorunu ortadan kaldırmayı başarıyor. Sadece fiyat noktasında değil, konforlu alışveriş noktasında da internetten sipariş daha cazip bir seçenek!

Ofislerde en çok kullanılan kırtasiye malzemelerinin başında kağıtlar ve kartuşlar geliyor. Özellikle tercihini orijinal kartuşlardan yana kullananlar için elbette fiyat önemli bir unsura dönüşüyor. Her gün onlarca farklı çıktı alınan ya da fotokopi çekilen ofislerde kartuşun kısa sürede tükenmesi kaçınılmaz! Fakat yeni kartuşu ekonomik fiyatlarla satın almak mümkün. Orijinal Kartuşlar İnternette Daha Ekonomik
EPOSTA ABONELİĞİ İÇİN

Aşağıdaki formda e-posta adresinizi yazın, gelen e-postaya onay verin.


https://suleymansonmez.substack.com/
E-posta aboneliği için e-posta adresinizi eklemeniz, aşağıdaki konuları anlayıp izin verdiğiniz anlamına gelir.
Lütfen okuyunuz. Temel olarak, siteden (Güneşin Tam İçinde) ve yazardan (Süleyman Sönmez) e-posta bülten almaya izin vermek anlamını taşır. Bu iznin temeli: okunacak yazılar, izlenecek videolar, dinlenecek podcastlar, fotoğraflar, tanıtılacak ürün, kitap, site, uygulama, yapay zeka, eğitim, gezi, teknoloji, anket gibi içerikler ve kampanyalar olabilir. Bültenin içeriğinde, bülten sponsorunun ürün ve hizmetine ait bilgi, link ve banner yer alabilir. Bülten e-posta sistemi substack isimli dünyaca çok bilinen, güvenilir e-posta sistemi tarafından gönderilir. E-postalar yeni bir e-posta dağıtım sistemine geçmek dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşılmaz. İşleyiş gereği yurtiçi ve yurtdışındaki server sistemlerinden hizmet verilebilir. Spam gönderilmez. İstediğiniz noktada, tek adımla her e-postanın en altındaki "Unsubscribe" seçilerek üyelikten çıkılır ve siz tekrar e-posta abonelik formuyla veya bülten sayfasında üye olana dek yeni e-posta almazsınız. İlginiz için teşekkür ederiz.


1 Yorum

  1. Tüm kırtasiye malzemelerimizi avansas tan alıyorum gerçekten çok uygun ve hesaplı kapıda ödeme ve diğer ödeme seçenekleriyle sektörde lider bir firma

SİZİN DÜŞÜNCENİZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız