z_ARŞİV YAZILAR

Kültür Bakanlığı’ndan Sanal Turla Türkiye

Makaleyi dinlemek ister misiniz?

 

Kültür Bakanlığı’ndan nefis bir Internet hizmeti. Bunu sevdim. Yıllar önce IPIX ile site hazırladığımızdan beri Quicktime VR, Flash ve Java ile sanal turları arar oldum. Sanal bir tur, mekana gitmeden önce bilgisayar ekranında 3 boyutlu gezinebilmeniz demek. Hatta bir çoğunda odadan odaya geçişler bile var. Daha önce 3D Louvre ile ünlü Paris sanat müzesi Louvre’un bilgisayardan gezilebildiğini anlatmıştım. Şimdi Kültür Bakanlığımızın web sayfasında belirli yerleri bu şekilde gezebiliyoruz.

kultur3d.jpg

Çalışmayı yapan www.360tr.com sitesini de tebrik ederiz. Sitelerinde diğer çalışmalarını da takip etmek mümkün. Şu an yazıyı yazarken memleketin illerini 360 derece panoramalar haline getirmek için proje yürütüyorlardı.

KÜLTÜR BAKANLIĞI SANAL TUR:
http://www.kultur.gov.tr/TR/BelgeGoster.aspx?F6E10F8892433CFFE200AFCAF5415DF38503F685A2D7014D

Youtube Kanalıma Abone Olun

https://www.youtube.com/suleymansonmez1?sub_confirmation=1

Podcast Kanalım

Hangi platformu kullanıyorsanız, birini seçip takip edebilirsiniz, aynı içeriğe erişeceksiniz.

Süleyman Sönmez'in Sessizliği

LinkedIn Ekleyin:

https://www.linkedin.com/in/suleymansonmez

Instagram Takip Edin:

https://www.instagram.com/suleymansonmez/

Facebook Takip Edin:

https://www.facebook.com/suleymansonmezofficial

Twitter Takip Edin:

https://twitter.com/ssonmez

Yazdığım E-Kitaplar - Satın Alın

https://play.google.com/store/books/author?id=S%C3%BCleyman+S%C3%B6nmez

Patreon ile destekleyin

https://www.patreon.com/suleymansonmez

Etiketler
STARBUL ROMANIM BASILDI! Haydi tıkla, oku ve maceraya katıl. STARBUL ROMANIM BASILDI! Haydi tıkla, oku ve maceraya katıl.

Süleyman Sönmez

Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Sonrasında başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, öğretmenlik, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. Bu kadar farklı iş neden? Dünyayı Da Vinci gibi yaşamak gerektiğine inanıyorum. Youtube kanalıma abone olarak takip ediniz. Youtube Web sitelerim: www.suleymansonmez.com , Büyükler Giremez Bana ulaşmak için lütfen ssonmez@gmail.com adresine eposta gönderin. Aşağıdaki simgelerden sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter Instagram Linkedin Facebook

2 Yorum

  1. Bu tip çalışmaların artmasını çok isterim.
    Memleketin siyaset gölgesinde kalmış güzellikleri tanıtılmalı. Bu projede emeği geçenleri sıradan bir vatandaşa olarak tebrik ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı