Bazı dosyaları hep aynı yere kaydederiz. O zaman diyelim ki Word’de Farklı kaydet diyalog penceresi açılır. Biz nereye kaydedeceğimizi Bilgisayarımdan seçeriz.
 
Kimi kullanıcılar sürekli soldaki menüden Belgelerime gider ve oraya kaydederler. Ama çok sevmediğimiz bir çözüm bu. Standart olarak Windows’u C: sürücüsüne diğer bilgileri diğer sürücülere koymak akıllıca olur. Sistem çöküp bozulduğunda C: yi formatlayıp Windows’u yeniden kurarız. Bilgileriniz diğer sürücüde olduğu için zarar görmezsiniz.
 
Biz kendi meselemize dönelim. Diyelim ben D: sürücüsünde “Yazdıklarım” diye bir klasör açtım ve onu kaydet kutusunda solda görmek istiyorum. Yapacağım önce “Farklı Kaydet” kutusunu açıp Bilgisayarımda o klasöre gitmek ardından farklı kaydet penceresinin Tools menüsünden “Add to My Places” demek. Böylece o klasör sol tarafa eklenir. Solda oklarla aşağı doğru indiğinizde onu görürsünüz. Bu kadar. Bir de bu klasörün şık görünmesi için bir önce anlattığım klasörlere simge vermeyi okuyabilirsiniz.
EPOSTA ABONELİĞİ İÇİN

Aşağıdaki formda e-posta adresinizi yazın, gelen e-postaya onay verin.


https://suleymansonmez.substack.com/
E-posta aboneliği için e-posta adresinizi eklemeniz, aşağıdaki konuları anlayıp izin verdiğiniz anlamına gelir.
Lütfen okuyunuz. Temel olarak, siteden (Güneşin Tam İçinde) ve yazardan (Süleyman Sönmez) e-posta bülten almaya izin vermek anlamını taşır. Bu iznin temeli: okunacak yazılar, izlenecek videolar, dinlenecek podcastlar, fotoğraflar, tanıtılacak ürün, kitap, site, uygulama, yapay zeka, eğitim, gezi, teknoloji, anket gibi içerikler ve kampanyalar olabilir. Bültenin içeriğinde, bülten sponsorunun ürün ve hizmetine ait bilgi, link ve banner yer alabilir. Bülten e-posta sistemi substack isimli dünyaca çok bilinen, güvenilir e-posta sistemi tarafından gönderilir. E-postalar yeni bir e-posta dağıtım sistemine geçmek dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşılmaz. İşleyiş gereği yurtiçi ve yurtdışındaki server sistemlerinden hizmet verilebilir. Spam gönderilmez. İstediğiniz noktada, tek adımla her e-postanın en altındaki "Unsubscribe" seçilerek üyelikten çıkılır ve siz tekrar e-posta abonelik formuyla veya bülten sayfasında üye olana dek yeni e-posta almazsınız. İlginiz için teşekkür ederiz.


SİZİN DÜŞÜNCENİZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız