Hep Aynı Klasörlere Kaydediyorsam Kaydetme Kutusuna Nasıl Eklerim?

Makaleyi okumak yerine dinlemek ister misiniz?

 

Bazı dosyaları hep aynı yere kaydederiz. O zaman diyelim ki Word’de Farklı kaydet diyalog penceresi açılır. Biz nereye kaydedeceğimizi Bilgisayarımdan seçeriz.
 
Kimi kullanıcılar sürekli soldaki menüden Belgelerime gider ve oraya kaydederler. Ama çok sevmediğimiz bir çözüm bu. Standart olarak Windows’u C: sürücüsüne diğer bilgileri diğer sürücülere koymak akıllıca olur. Sistem çöküp bozulduğunda C: yi formatlayıp Windows’u yeniden kurarız. Bilgileriniz diğer sürücüde olduğu için zarar görmezsiniz.
 
Biz kendi meselemize dönelim. Diyelim ben D: sürücüsünde “Yazdıklarım” diye bir klasör açtım ve onu kaydet kutusunda solda görmek istiyorum. Yapacağım önce “Farklı Kaydet” kutusunu açıp Bilgisayarımda o klasöre gitmek ardından farklı kaydet penceresinin Tools menüsünden “Add to My Places” demek. Böylece o klasör sol tarafa eklenir. Solda oklarla aşağı doğru indiğinizde onu görürsünüz. Bu kadar. Bir de bu klasörün şık görünmesi için bir önce anlattığım klasörlere simge vermeyi okuyabilirsiniz.

Dostunuza önereceğiniz bir yazıysa lütfen paylaşın:
 

Süleyman Sönmez'den yeni roman.

İstanbul'un geleceğinde müthiş bir polisiye maceraya katılmaya hazır mısınız?

Starbul
https://www.kitapyurdu.com/kitap/starbul/546488.html


Beyinlere implant çip yerleştirildiğinde yaşam nasıl olacak? İnsanlara kendi iç sesleri kadar yakın olan “Fısıltı” adlı yapay zekâ neler yapabilmemizi sağlayacak?
Yaşanan her şeyin deneyim olarak yüklendiği yeni sosyal medya “Humanetey”, nasıl bağlar kurmamızı sağlayacak?

Zeynep, yüzyılın sonundaki dünyada, bugünkünden çok farklı bir İstanbul’da yaşayan genç bir annedir. Beklenmedik bir kazayla hayatı paramparça olur. Suçluları aramak için çıktığı yolda, karşılaştığı sıra dışı insanları ve olayları çözdükçe büyük bir bulmacanın içinde olduğunu fark eder.

* İstanbul’un son taksi şoförü
* Dünyayı Yöneten Yapay Zeka
* “İstanbul Yüz Bin Drone Savaşı” kahramanı Yüzbaşı
* Ölümün ötesini gören ressam
* Mesih’i arayan hacker
* Sosyal medya fenomeni ünlü bir dalgıç
* Robotların camisinden bir imam
* Yükseltilmiş İnsanlar
* Son İnsan Başkan
* Geleceği şekillendiren bilim insanı ve
* Binbir yüzlü katil...

İstanbul’un dev gökdelenlerinde, su ve yer altı kentlerinde, Serbest Bölge’de yol alın. Tümünün yaşamlarını bağlayan yüzyıllık olay örgüsünde, nefes kesen, dozu adım adım yükselen STARBUL macerasına katılın.

Starbul Kitabın Resmi Sitesi:
www.starbul.comDetaylı bilgi:
https://www.gunesintamicinde.com/starbul-yildiz-zeka-romanim-basildi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir