Diyelim bir yazı yazdınız Word programı ile ve yazının belli bir yerinin görünmez olmasını istiyorsunuz bu nasıl olur?
Kolayca diyelim. Evet önce yazı seçilir. Ardından Biçim menüsünden Yazıtipi seçilir ya da seçilen yazının üstünde sağ tıklanıp Yazıtipi denir sonra Gizli seçilir. Hooop yazı yokoldu. 🙂

Peki gizli yazıyı nasıl yeniden göreceğiz? Bunun için araç çubuklarında bulunan Göster / Gizle tuşunu Diyelim bir yazı yazdınız Word programı ile ve yazının belli bir yerinin görünmez olmasını istiyorsunuz bu nasıl olur? Word'de Görünmez - Gizli Yazı Yazmak / Üstelik Soğan Suyuyla Gözünüz Yanmadan tıklayalım. İşte yazılar göründü. Sonra seçip tekrar yazıtipine girince gizli özelliğini kaldırırız.

Kimileri yazı rengini beyaz yaparak bir kademe daha gizlerler.

Eğlenceli değil mi ? 🙂
EPOSTA ABONELİĞİ İÇİN

Aşağıdaki formda e-posta adresinizi yazın, gelen e-postaya onay verin.


https://suleymansonmez.substack.com/
E-posta aboneliği için e-posta adresinizi eklemeniz, aşağıdaki konuları anlayıp izin verdiğiniz anlamına gelir.
Lütfen okuyunuz. Temel olarak, siteden (Güneşin Tam İçinde) ve yazardan (Süleyman Sönmez) e-posta bülten almaya izin vermek anlamını taşır. Bu iznin temeli: okunacak yazılar, izlenecek videolar, dinlenecek podcastlar, fotoğraflar, tanıtılacak ürün, kitap, site, uygulama, yapay zeka, eğitim, gezi, teknoloji, anket gibi içerikler ve kampanyalar olabilir. Bültenin içeriğinde, bülten sponsorunun ürün ve hizmetine ait bilgi, link ve banner yer alabilir. Bülten e-posta sistemi substack isimli dünyaca çok bilinen, güvenilir e-posta sistemi tarafından gönderilir. E-postalar yeni bir e-posta dağıtım sistemine geçmek dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşılmaz. İşleyiş gereği yurtiçi ve yurtdışındaki server sistemlerinden hizmet verilebilir. Spam gönderilmez. İstediğiniz noktada, tek adımla her e-postanın en altındaki "Unsubscribe" seçilerek üyelikten çıkılır ve siz tekrar e-posta abonelik formuyla veya bülten sayfasında üye olana dek yeni e-posta almazsınız. İlginiz için teşekkür ederiz.


1 Yorum

SİZİN DÜŞÜNCENİZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız