Evettt, LEGOmania beni sarmış durumda, normal işlerden bunaldıkça, ben de kendimi geceleri LEGO fotoğrafları çekmeye vurdum. Böylece farklı etkinliklerle zihnimi gevşetiyorum.
 

turntablego.jpg    
Yukarıdaki fotoğraf TurntabLEGO – PİKAPİLEGO şirin bir lego hip hop adamının eski tip pikap / plakçalar üstünde verdiği pozu göstermekte. Pikapi dediğim bu tatlı, sevimli şey çok hoşuma gitti.

Büyük hali için : https://500px.com/photo/206364725/lego-boy-by-suleyman-sonmez?ctx_page=1&from=user&user_id=292532 

FOTOĞRAFLARIM:

500px Hesabım: https://500px.com/suleymansonmez
Instagram Hesabım: https://www.instagram.com/suleymansonmez/

musicalegoengineer.jpg

Yasal uyarı: Yukarıdaki görseller Süleyman SÖNMEZ’den yazılı izin alınmadan dijital medyada, web sitelerinde, broşürlerde, gazetelerde ve benim aklıma gelmediği halde sizin aklınıza gelen yerlerde kullanılamaz. “Kullanırsam kim nereden bilecek?” diyorsanız, ya yaptığınız işin kalitesine güvenmiyorsunuz (kaliteliyse emin olun biri görüp bana söyler),  ya telif hakları yasalarının ne kadar korkunç olabileceğini bilmiyorsunuz derim.

TAKİP İÇİN : Yazdığım Kitaplar | Youtube | Twitter | Instagram2 YORUMLAR

  1. Ben de Türkiye’de kazık kadar olup da Lego ile uğraşan çok kişi olmadığını düşünür, teselliyi minifiglerle bulurdum. Ülkemizde de AFOL (Adult Fan Of Lego) bulunması sevindirici. Bu öyle bir tutku ki, küçükken kanınıza giriyor ve büyüyüp iş sahibi olup, ekonomik özgürlüğünüzü kazandıkça küçükken alamadığınız setleri almak (bricklink, ebay sağolsun), yeni temalara bulaşmak ve evde koyacak yer kalmayınca karınızdan azar işitmenize kadar gidiyor. Ama unutmayalım asla yeteri kadar Lego parçasına sahip olamazsınız. Sağolsun bize böyle muhteşem yaratıcı bir oyuncak kazandıran Ole Kirk Christiansen ve hala şirketi dünyanın bir numaralı oyuncak şirketi olarak devam ettiren CEO ve torun Kjerk Kirk Christiansen. Ne diyelim daima Leg Godt (iyi oynayın).

YORUMUNUZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız