Sonsuz enerji kaynağı nasıl yapılır?

Önce bir teleporter keşfedilir. Kısaca ışınlayıcı ve belli bir koordinattan herhangibir maddeyi alabilmeli.

Sonra güneşten foton çalarak çalışır. Bu cihazın ilk çalışması için gereken enerji dışında enerji gerekmez.

Aynı cihaz bir okyanusu alıp bir odaya sürekli boşaltabilirsiniz. Stephen King’in fikriyle uzayın belli bir kısmını buraya, burayı da uzaya yollarsanız devasa bir vakum oluşur. Dehşet bir silah olabilir.

Tüm bunlar gösteriyor ki, ışınlanma çok tehlikeli bir araçtır. Çünkü kendi enerjisini bile dışardan sürekli çalabilir. Bulunduysa bile açıklamamalarını anlıyorum.
EPOSTA ABONELİĞİ İÇİN

Aşağıdaki formda e-posta adresinizi yazın, gelen e-postaya onay verin.


https://suleymansonmez.substack.com/
E-posta aboneliği için e-posta adresinizi eklemeniz, aşağıdaki konuları anlayıp izin verdiğiniz anlamına gelir.
Lütfen okuyunuz. Temel olarak, siteden (Güneşin Tam İçinde) ve yazardan (Süleyman Sönmez) e-posta bülten almaya izin vermek anlamını taşır. Bu iznin temeli: okunacak yazılar, izlenecek videolar, dinlenecek podcastlar, fotoğraflar, tanıtılacak ürün, kitap, site, uygulama, yapay zeka, eğitim, gezi, teknoloji, anket gibi içerikler ve kampanyalar olabilir. Bültenin içeriğinde, bülten sponsorunun ürün ve hizmetine ait bilgi, link ve banner yer alabilir. Bülten e-posta sistemi substack isimli dünyaca çok bilinen, güvenilir e-posta sistemi tarafından gönderilir. E-postalar yeni bir e-posta dağıtım sistemine geçmek dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşılmaz. İşleyiş gereği yurtiçi ve yurtdışındaki server sistemlerinden hizmet verilebilir. Spam gönderilmez. İstediğiniz noktada, tek adımla her e-postanın en altındaki "Unsubscribe" seçilerek üyelikten çıkılır ve siz tekrar e-posta abonelik formuyla veya bülten sayfasında üye olana dek yeni e-posta almazsınız. İlginiz için teşekkür ederiz.


SİZİN DÜŞÜNCENİZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız