Makaleyi okumak yerine dinlemek ister misiniz?

 

Maddi değerleri toplamda birkaç ev, araba eden Udemy kurslarını alın, elinizin altında dursun. Boş zamanlarınızda bunları açıp kendinizi mesleki ve nitelik anlamında geliştirin. Çoğu kurs öğretmeni, tanıtım amacıyla harika çalışmalarını ilk başta kısa süreliğine kamuya açıyor, sonra ücretli oluyor. Onların bu jestlerini değerlendirmek ve çok beğendiklerimizi paylaşıp yaymak, güzel bir ekosistem oluşturacaktır.

Lafı uzatmadan başlayalım mı? Önce Google hesabınızla www.udemy.com web sitesine girip üye olun.

Ya da cep telefonunuza uygulamasını indirip üye olun. Sisteme giriş yapın ardından aşağıdaki linklere tıklayarak beğendiğiniz eğitimleri sepetinize atıp  hesabınıza ücretsiz ekleyin.
En üstte Kurslarım menüsüne tıklayarak ve dokunarak aldığınız kursları görebilirsiniz. Ben bu yazıyı yazdığım sırada  654 kursa üye olmuştum. Bir şeyi merak ettiğimde hızla öğrenebilmek istiyorum koleksiyoncu değilim 😉

PAZARLAMA ALANINDA ÜCRETSİZ UDEMY KURSLARI

Türkçe: https://www.udemy.com/courses/marketing/?lang=tr&price=price-free&sort=popularity

İngilizce: https://www.udemy.com/courses/marketing/?lang=en&price=price-free&sort=popularity

YAZILIM GELİŞTİRME ALANINDA ÜCRETSİZ UDEMY KURSLARI

Türkçe: https://www.udemy.com/courses/development/?lang=tr&price=price-free&sort=popularity

İngilizce: https://www.udemy.com/courses/development/?lang=en&price=price-free&sort=popularity

3781245 Maddi değerleri toplamda birkaç ev, araba, şirket eden Udemy kurslarını alın, elinizin altında dursun. Boş zamanlarınızda bunları açıp kendinizi mesleki ve nitelik anlamında geliştirin. Çoğu kurs öğretmeni tanıtım amacıyla harika çalışmalarını ilk başta kısa süreliğine kamuya açıyor, sonra ücretli oluyor. Onların bu jestlerini değerlendirmek ve çok beğendiklerimizi paylaşıp yaymak, güzel bir ekosistem oluşturacaktır. Maddi değerleri toplamda birkaç ev, araba, şirket eden Udemy kurslarını alın, elinizin altında dursun. Boş zamanlarınızda bunları açıp kendinizi mesleki ve nitelik anlamında geliştirin. Çoğu kurs öğretmeni tanıtım amacıyla harika çalışmalarını ilk başta kısa süreliğine kamuya açıyor, sonra ücretli oluyor. Onların bu jestlerini değerlendirmek ve çok beğendiklerimizi paylaşıp yaymak, güzel bir ekosistem oluşturacaktır.

TASARIM ALANINDA ÜCRETSİZ UDEMY KURSLARI

Türkçe:  https://www.udemy.com/courses/design/?lang=tr&price=price-free&sort=popularity

İngilizce:  https://www.udemy.com/courses/design/?lang=en&price=price-free&sort=popularity

İŞLETME  ALANINDA ÜCRETSİZ UDEMY KURSLARI

Türkçe:  https://www.udemy.com/courses/business/?lang=tr&price=price-free&sort=popularity

İngilizce: https://www.udemy.com/courses/business/?lang=en&price=price-free&sort=popularity

3386 Maddi değerleri toplamda birkaç ev, araba, şirket eden Udemy kurslarını alın, elinizin altında dursun. Boş zamanlarınızda bunları açıp kendinizi mesleki ve nitelik anlamında geliştirin. Çoğu kurs öğretmeni tanıtım amacıyla harika çalışmalarını ilk başta kısa süreliğine kamuya açıyor, sonra ücretli oluyor. Onların bu jestlerini değerlendirmek ve çok beğendiklerimizi paylaşıp yaymak, güzel bir ekosistem oluşturacaktır. Maddi değerleri toplamda birkaç ev, araba, şirket eden Udemy kurslarını alın, elinizin altında dursun. Boş zamanlarınızda bunları açıp kendinizi mesleki ve nitelik anlamında geliştirin. Çoğu kurs öğretmeni tanıtım amacıyla harika çalışmalarını ilk başta kısa süreliğine kamuya açıyor, sonra ücretli oluyor. Onların bu jestlerini değerlendirmek ve çok beğendiklerimizi paylaşıp yaymak, güzel bir ekosistem oluşturacaktır.

FİNANS MUHASEBE  ALANINDA ÜCRETSİZ UDEMY KURSLARI

Türkçe:  https://www.udemy.com/courses/finance-and-accounting/?lang=tr&price=price-free&sort=popularity

İngilizce:  https://www.udemy.com/courses/finance-and-accounting/?lang=en&price=price-free&sort=popularity 

33003 Maddi değerleri toplamda birkaç ev, araba, şirket eden Udemy kurslarını alın, elinizin altında dursun. Boş zamanlarınızda bunları açıp kendinizi mesleki ve nitelik anlamında geliştirin. Çoğu kurs öğretmeni tanıtım amacıyla harika çalışmalarını ilk başta kısa süreliğine kamuya açıyor, sonra ücretli oluyor. Onların bu jestlerini değerlendirmek ve çok beğendiklerimizi paylaşıp yaymak, güzel bir ekosistem oluşturacaktır. Maddi değerleri toplamda birkaç ev, araba, şirket eden Udemy kurslarını alın, elinizin altında dursun. Boş zamanlarınızda bunları açıp kendinizi mesleki ve nitelik anlamında geliştirin. Çoğu kurs öğretmeni tanıtım amacıyla harika çalışmalarını ilk başta kısa süreliğine kamuya açıyor, sonra ücretli oluyor. Onların bu jestlerini değerlendirmek ve çok beğendiklerimizi paylaşıp yaymak, güzel bir ekosistem oluşturacaktır.

KİŞİSEL GELİŞİM ALANINDA ÜCRETSİZ UDEMY KURSLARI

Türkçe:  https://www.udemy.com/courses/personal-development/?lang=tr&price=price-free&sort=popularity

İngilizce:  https://www.udemy.com/courses/personal-development/?lang=en&price=price-free&sort=popularity

YAŞAM TARZI ALANINDA ÜCRETSİZ UDEMY KURSLARI

Türkçe:  https://www.udemy.com/courses/lifestyle/?lang=tr&price=price-free&sort=popularity

İngilizce:  https://www.udemy.com/courses/lifestyle/?lang=en&price=price-free&sort=popularity

5973 Maddi değerleri toplamda birkaç ev, araba, şirket eden Udemy kurslarını alın, elinizin altında dursun. Boş zamanlarınızda bunları açıp kendinizi mesleki ve nitelik anlamında geliştirin. Çoğu kurs öğretmeni tanıtım amacıyla harika çalışmalarını ilk başta kısa süreliğine kamuya açıyor, sonra ücretli oluyor. Onların bu jestlerini değerlendirmek ve çok beğendiklerimizi paylaşıp yaymak, güzel bir ekosistem oluşturacaktır. Maddi değerleri toplamda birkaç ev, araba, şirket eden Udemy kurslarını alın, elinizin altında dursun. Boş zamanlarınızda bunları açıp kendinizi mesleki ve nitelik anlamında geliştirin. Çoğu kurs öğretmeni tanıtım amacıyla harika çalışmalarını ilk başta kısa süreliğine kamuya açıyor, sonra ücretli oluyor. Onların bu jestlerini değerlendirmek ve çok beğendiklerimizi paylaşıp yaymak, güzel bir ekosistem oluşturacaktır.

FOTOĞRAFÇILIK ALANINDA ÜCRETSİZ UDEMY KURSLARI

Türkçe:  https://www.udemy.com/courses/photography/?lang=tr&price=price-free&sort=popularity

İngilizce:  https://www.udemy.com/courses/photography/?lang=en&price=price-free&sort=popularity

SAĞLIK VE FITNESS ALANINDA ÜCRETSİZ UDEMY KURSLARI

Türkçe:  https://www.udemy.com/courses/health-and-fitness/?lang=tr&sort=popularity

İngilizce:  https://www.udemy.com/courses/health-and-fitness/?lang=en&sort=popularity

MÜZİK ALANINDA ÜCRETSİZ UDEMY KURSLARI

Türkçe:  https://www.udemy.com/courses/music/?lang=tr&price=price-free&sort=popularity

İngilizce:  https://www.udemy.com/courses/music/?lang=en&price=price-free&sort=popularity

3460 Maddi değerleri toplamda birkaç ev, araba, şirket eden Udemy kurslarını alın, elinizin altında dursun. Boş zamanlarınızda bunları açıp kendinizi mesleki ve nitelik anlamında geliştirin. Çoğu kurs öğretmeni tanıtım amacıyla harika çalışmalarını ilk başta kısa süreliğine kamuya açıyor, sonra ücretli oluyor. Onların bu jestlerini değerlendirmek ve çok beğendiklerimizi paylaşıp yaymak, güzel bir ekosistem oluşturacaktır. Maddi değerleri toplamda birkaç ev, araba, şirket eden Udemy kurslarını alın, elinizin altında dursun. Boş zamanlarınızda bunları açıp kendinizi mesleki ve nitelik anlamında geliştirin. Çoğu kurs öğretmeni tanıtım amacıyla harika çalışmalarını ilk başta kısa süreliğine kamuya açıyor, sonra ücretli oluyor. Onların bu jestlerini değerlendirmek ve çok beğendiklerimizi paylaşıp yaymak, güzel bir ekosistem oluşturacaktır.

OFİSTE VERİMLİLİK ALANINDA ÜCRETSİZ UDEMY KURSLARI

Türkçe:  https://www.udemy.com/courses/office-productivity/?lang=tr&price=price-free&sort=popularity

İngilizce:  https://www.udemy.com/courses/office-productivity/?lang=en&price=price-free&sort=popularity

BT VE YAZILIM  ALANINDA ÜCRETSİZ UDEMY KURSLARI

Türkçe:  https://www.udemy.com/courses/it-and-software/?lang=tr&price=price-free&sort=popularity

İngilizce:  https://www.udemy.com/courses/it-and-software/?lang=en&price=price-free&sort=popularity

2763 Maddi değerleri toplamda birkaç ev, araba, şirket eden Udemy kurslarını alın, elinizin altında dursun. Boş zamanlarınızda bunları açıp kendinizi mesleki ve nitelik anlamında geliştirin. Çoğu kurs öğretmeni tanıtım amacıyla harika çalışmalarını ilk başta kısa süreliğine kamuya açıyor, sonra ücretli oluyor. Onların bu jestlerini değerlendirmek ve çok beğendiklerimizi paylaşıp yaymak, güzel bir ekosistem oluşturacaktır. Maddi değerleri toplamda birkaç ev, araba, şirket eden Udemy kurslarını alın, elinizin altında dursun. Boş zamanlarınızda bunları açıp kendinizi mesleki ve nitelik anlamında geliştirin. Çoğu kurs öğretmeni tanıtım amacıyla harika çalışmalarını ilk başta kısa süreliğine kamuya açıyor, sonra ücretli oluyor. Onların bu jestlerini değerlendirmek ve çok beğendiklerimizi paylaşıp yaymak, güzel bir ekosistem oluşturacaktır.

GÜNLÜK ÜCRETSİZ UDEMY KURSLAR

https://www.bugraayan.com/ sitesinde günlük olarak ücretsiz Udemy kursların duyurusunu yapıyor.

Telegram Grubun linki:
https://t.me/machineelearning

İngilizce eğitimler içinde aşağıdaki site ben yazıyı yazdığımda çalışan bir sistemdi.

https://www.freecourses.me/

İyi öğrenmeler!

Not: Görseller Freepik.com sitesinden alınmıştır ve yasal kullanım hakkı vardır.

 

STARBUL

İstanbul'un geleceğinde müthiş bir polisiye, bilim kurgu maceraya katılmaya hazır mısınız?


Starbul'u satın almak için tıklayın


Beyinlere implant çip yerleştirildiğinde yaşam nasıl olacak? İnsanlara kendi iç sesleri kadar yakın olan “Fısıltı” adlı yapay zekâ neler yapabilmemizi sağlayacak?
Yaşanan her şeyin deneyim olarak yüklendiği yeni sosyal medya “Humanetey”, nasıl bağlar kurmamızı sağlayacak?

Zeynep, yüzyılın sonundaki dünyada, bugünkünden çok farklı bir İstanbul’da yaşayan genç bir annedir. Beklenmedik bir kazayla hayatı paramparça olur. Suçluları aramak için çıktığı yolda, karşılaştığı sıra dışı insanları ve olayları çözdükçe büyük bir bulmacanın içinde olduğunu fark eder.

* İstanbul’un son taksi şoförü
* Dünyayı Yöneten Yapay Zeka
* “İstanbul Yüz Bin Drone Savaşı” kahramanı Yüzbaşı
* Ölümün ötesini gören ressam
* Mesih’i arayan hacker
* Sosyal medya fenomeni ünlü bir dalgıç
* Robotların camisinden bir imam
* Yükseltilmiş İnsanlar
* Son İnsan Başkan
* Geleceği şekillendiren bilim insanı ve
* Binbir yüzlü katil...

İstanbul’un dev gökdelenlerinde, su ve yer altı kentlerinde, Serbest Bölge’de yol alın. Tümünün yaşamlarını bağlayan yüzyıllık olay örgüsünde, nefes kesen, dozu adım adım yükselen STARBUL macerasına katılın.

Starbul Kitabın Resmi Sitesi:
www.starbul.com

Süleyman Sönmez


Detaylı bilgi:
https://www.gunesintamicinde.com/starbul-yildiz-zeka-romanim-basildi/

YORUMUNUZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız