Aslında Robotech çizgi film olarak yayınlandı Türkiye’de. Uzaydan düşen bir uzay gemisinin, dev canlılara ait olduğunun anlaşılması ile başlar öykü.

robotech

 

Teknoloji çözülür, tamir edilir uzay gemisi ama çalışınca otomatik sistem bir kara parçasını ve üstündeki insanları da alıp uzaya fırlar. O insanların evi artık dev uzay gemisidir. ROBOTECH
robotech1
robotech_sdf1

Teknoloji çözülür, tamir edilir uzay gemisi ama çalışınca otomatik sistem bir kara parçasını ve üstündeki insanları da alıp uzaya fırlar. O insanların evi artık dev uzay gemisidir.

Uçaktan robota dönüşen robotlar, güzel şarkıcı kızlar, gençlik heyecan ve hareket, canlı müzikler.

robotech-45456

TAKİBE ALIN:

X (Twitter) Takip Edebilirsiniz: 
twitter.com/ssonmez

Bilimkurgu okumayı seviyorsanız,
Starbul ilginizi çekecektir. www.starbul.com

Youtube Kanalım: 
www.youtube.com/suleymansonmez 


En güldüğüm bölüm, dev uzaylıların arasına bu robot uçaklarını insan formuna sokup bir elbise giydirmeleriydi. Arkadaşlarını kurtarıp ceplerine koymuşlardı. Cidden çok komikti. Sitesine buyrun.

Resmi Sitesi
http://www.robotech.com

85 Bölümlük dizi

 

Adım adım hikaye
http://www.robotech.com/infopedia/episodes/viewepisode.php?episode=1

robotek-n1628117918_32808_2064

 

Teknoloji çözülür, tamir edilir uzay gemisi ama çalışınca otomatik sistem bir kara parçasını ve üstündeki insanları da alıp uzaya fırlar. O insanların evi artık dev uzay gemisidir. ROBOTECH
Teknoloji çözülür, tamir edilir uzay gemisi ama çalışınca otomatik sistem bir kara parçasını ve üstündeki insanları da alıp uzaya fırlar. O insanların evi artık dev uzay gemisidir. ROBOTECHTeknoloji çözülür, tamir edilir uzay gemisi ama çalışınca otomatik sistem bir kara parçasını ve üstündeki insanları da alıp uzaya fırlar. O insanların evi artık dev uzay gemisidir. ROBOTECH

Robotech Videoları
 

TAKİP İÇİN : Yazdığım Kitaplar | Youtube | Twitter | Instagram2 YORUMLAR

  1. süleyman bey beni alıp çocukluğuma götürdünüz.teşekkür ederim.bu çizgi filmin üstüne bir daha hiç görmedim.gerçekten mükemmeldi.keşke TRT ellerindekileri tekrar yayınlasa.hiç üşenmem yine izlerim bu sefer bizim ufaklıklarla beraber tabi.Tekrar teşekkürler.

  2. Robotech bence şimdiki tüm bilimkurgu filmlerden daha ilerideydi. Millet takılmış bir Transformers sevdası gidiyor.Bu çizgi roman dikkatli seyredildiğinde çok ilginç çözümlemeleri de var. Ne yazık ki Türkiye’de DVD Box Set olarak çıkmadı. Devam filmleri ise muhteşem. Tabi bir de aynı dönemden Clementine’imiz var ama o başka bir durum.Sevgiler.

YORUMUNUZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız