Deniz Seki, yeni albümü Aşk Denizi‘nde Passiflora ile vurdu beni. Yok yok albüm kapağını kastetmiyorum, genelde vamp bir tablo çizmesine karşın, bu kapak müzik yeteneği olmayıp görüntüyle işi götürürüm diyen sanatçılara daha layık 🙂 Benim kastettiğim daha komik “Passiflora nedir?” diye sordum kendi kendime kime sorsam güldü ve “Git ara bakalım” dediler. Böylece arayınca iş çözüldü. Hiçbir çeşit İlaç kullanmamak için deliler gibi direnince elbette bilemezsiniz. Bitkisel bir sakinleştiriciymiş! Ne cahilmişim.

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=pasiflora

Hızlı bir ekşi sözlük taraması süper sonuçlar verdi, çok güldüm. İşte bir kaç alıntı şarkıyla beraber okuyunca çok komik oluyor. http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=pasiflora Passiflora ve Deniz Seki“Eski sevgiliyle buluşma gibi bir durum varsa öncesinde içilmesi gereken şurup.”“Fazla içildiğinde cinsel hayatı söndürüp karartan şey. etkileri ise 6-7 saatten fazla sürüyo. Aman diyelim, sakat vakitlerde kafaya dikmeyelim. Hatta hiçmeyin bu gavur icadını. yastık filan yumruklayın.”

PASİFFLORAAşk vedalardan çok hoşlanır
Ders almaz, utanmaz (sıkılmaz) üstelik
Ooooffffff
Aşk heyecandan çok hoşlanır
Yerinde durmaz, kıpır kıpırdır üstelikKarışmazsan yalnız kalır bu sefer
Patonik deriz biz ona
Hiç sevmez üstelik
Ondan bi haber gelince
Yüreğinde fırtınalar
Kopar kopar, kopar kopar üstelikZevkten dört köşe olur (kahkaha)Aşk sevişmekten çok hoşlanır
Heyecanlanir, yorulmaz üstelik
Oooffffff
Aşk pasifloradan çok hoşlanır
Uyutmaz, uyuyamaz hiç üstelik

 

http://www.denizseki.com
EPOSTA ABONELİĞİ İÇİN

Aşağıdaki formda e-posta adresinizi yazın, gelen e-postaya onay verin.


https://suleymansonmez.substack.com/
E-posta aboneliği için e-posta adresinizi eklemeniz, aşağıdaki konuları anlayıp izin verdiğiniz anlamına gelir.
Lütfen okuyunuz. Temel olarak, siteden (Güneşin Tam İçinde) ve yazardan (Süleyman Sönmez) e-posta bülten almaya izin vermek anlamını taşır. Bu iznin temeli: okunacak yazılar, izlenecek videolar, dinlenecek podcastlar, fotoğraflar, tanıtılacak ürün, kitap, site, uygulama, yapay zeka, eğitim, gezi, teknoloji, anket gibi içerikler ve kampanyalar olabilir. Bültenin içeriğinde, bülten sponsorunun ürün ve hizmetine ait bilgi, link ve banner yer alabilir. Bülten e-posta sistemi substack isimli dünyaca çok bilinen, güvenilir e-posta sistemi tarafından gönderilir. E-postalar yeni bir e-posta dağıtım sistemine geçmek dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşılmaz. İşleyiş gereği yurtiçi ve yurtdışındaki server sistemlerinden hizmet verilebilir. Spam gönderilmez. İstediğiniz noktada, tek adımla her e-postanın en altındaki "Unsubscribe" seçilerek üyelikten çıkılır ve siz tekrar e-posta abonelik formuyla veya bülten sayfasında üye olana dek yeni e-posta almazsınız. İlginiz için teşekkür ederiz.


Önceki İçerikSevgi – 1
Sonraki İçerikKutuyu Kapatın!
Süleyman Sönmez
Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniversite Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Sonrasında başladığım Marmara Üni. Uluslararası İşletme yüksek lisansını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve kalite iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, öğretmenlik, video kurgu, eğitim videoları ekip yönetimi, VR gözlükler, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı, eğiticinin teknolojik eğitimi, LMS Moodle, Apple School, MDM, Zoom School, Google Classroom School yöneticiliği, Akademik uygulamalar uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. Bu kadar farklı iş neden? Dünyayı Da Vinci gibi yaşamak gerektiğine inanıyorum. Özel hayatımda roman, öykü yazarı ve fotoğraf sanatının sadık bir uygulayıcısı olmayı sevdim. Yazdığım ve basılan eserlerim: 1) Starbul 2) İki'den Üç'e Yayınevinde basılma sırasında olan kitaplarım sizlerle buluşmaya hazırlanıyor. Youtube kanalıma abone olarak takip ediniz. Youtube Web sitelerim: www.suleymansonmez.com , Starbul romanımın resmi sitesi Bana ulaşmak için lütfen ssonmez@gmail.com adresine eposta gönderin. Aşağıdaki simgelerden sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter Instagram Linkedin Facebook

SİZİN DÜŞÜNCENİZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız