EğlenceSinema-Dizi

Kung Fu Hustle / Sıradışı Bir Kung Fu Komedisi

Makaleyi dinlemek ister misiniz?

 

Şimdi bu filmi nasıl anlatayım 🙂 Bazı şeyleri tarif etmek zor, çünkü yeni bir tarz. Film kung fu becerilerine sahip bir grup gizli ve sıradan gariban(!) halkın büyük bir çetenin odağı ve başbelası haline gelmesiyle başlıyor. Tıpkı evet ne gibi? Ne gibi? Bravo Romalılar ve Galyalılar, Asteriks ve Obeliks. Tam bu cüsselerde olmasa da iki kahramanımız var. Bol bol başarısız oluşları. Kullanılan süper görüntü efektleri.

Uzakdoğunun en iyi oyuncularından oluşma kadro. Daha önce çektikleri Shaolin Soccer filmi.

Sitesini gezin ve filmi bulup izleyin. Saatlerce nefes almadan gülün.

https://www.imdb.com/title/tt0373074/

FİLMİN FRAGMANI

kungfuhustle1 Uzakdoğunun en iyi oyuncularından oluşma kadro. Daha önce çektikleri Shaolin Soccer filmi. Uzakdoğunun en iyi oyuncularından oluşma kadro. Daha önce çektikleri Shaolin Soccer filmi.

kungfuhustle3 Uzakdoğunun en iyi oyuncularından oluşma kadro. Daha önce çektikleri Shaolin Soccer filmi. Uzakdoğunun en iyi oyuncularından oluşma kadro. Daha önce çektikleri Shaolin Soccer filmi.

kungfuhustle2 Uzakdoğunun en iyi oyuncularından oluşma kadro. Daha önce çektikleri Shaolin Soccer filmi. Uzakdoğunun en iyi oyuncularından oluşma kadro. Daha önce çektikleri Shaolin Soccer filmi.

Youtube Kanalım

https://www.youtube.com/suleymansonmez1?sub_confirmation=1

Podcast Kanalım

Hangi platformu kullanıyorsanız, birini seçip takip edebilirsiniz, aynı içeriğe erişeceksiniz.

Süleyman Sönmez'in Sessizliği

LinkedIn Ekleyin:

https://www.linkedin.com/in/suleymansonmez

Instagram Takip Edin:

https://www.instagram.com/suleymansonmez/

Facebook Takip Edin:

https://www.facebook.com/suleymansonmezofficial

Twitter Takip Edin:

https://twitter.com/ssonmez

Yazdığım E-Kitaplar - Satın Alın

https://play.google.com/store/books/author?id=S%C3%BCleyman+S%C3%B6nmez

Patreon ile destekleyin

https://www.patreon.com/suleymansonmez

Etiketler

Süleyman Sönmez

Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Sonrasında başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, öğretmenlik, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. Bu kadar farklı iş neden? Dünyayı Da Vinci gibi yaşamak gerektiğine inanıyorum. Youtube kanalıma abone olarak takip ediniz. Youtube Web sitelerim: www.suleymansonmez.com , Büyükler Giremez Bana ulaşmak için lütfen ssonmez@gmail.com adresine eposta gönderin. Aşağıdaki simgelerden sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter Instagram Linkedin Facebook

3 Yorum

  1. Ya Süleyman ağabey ben bu filmi izledim. Ama bir daha izlemek istiyorum. Nasıl izleyeceğim Internetten ya?

  2. Selam
    Sözkonusu filmi yıllar önce pc başında izlemiştim ve bir hayli keyif almıştım…Nereden buldun bu filmi ve aklına nereden yazmak geldi 😀
    Neyse düşüncelerimi paylaşmak istedim..
    Kolay gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı