Kültür ve Sanat

Kum Heykeller / Sand Sculpture

Makaleyi dinlemek ister misiniz?

 

sand lion3resize Kumdan heykeller hep çılgınca gelmiştir bana. Sanatın güzelliğidir bir yerde bizim gibi geçici ama çok güzel bir dünyada yaşayan canlılara hatırlatma gibidir. Kumdan heykeller hep çılgınca gelmiştir bana. Sanatın güzelliğidir bir yerde bizim gibi geçici ama çok güzel bir dünyada yaşayan canlılara hatırlatma gibidir.

Kumdan heykeller hep çılgınca gelmiştir bana. Sanatın güzelliğidir bir yerde bizim gibi geçici ama çok güzel bir dünyada yaşayan canlılara hatırlatma gibidir. Sanatçılar bir rüzgara ve yağmura kadar yaşayacak eserlerini gözler önüne sererler. İşte güzel linkler:


http://www.sandsculpture.co.uk/galleries.htm
http://bigpicture.typepad.com/writing/2005/04/sand_sculptures.html
http://bigpicture.typepad.com/writing/2005/04/more_sand_sculp.html

Youtube Kanalım

https://www.youtube.com/suleymansonmez1?sub_confirmation=1

Podcast Kanalım

Hangi platformu kullanıyorsanız, birini seçip takip edebilirsiniz, aynı içeriğe erişeceksiniz.

Süleyman Sönmez'in Sessizliği

LinkedIn Ekleyin:

https://www.linkedin.com/in/suleymansonmez

Instagram Takip Edin:

https://www.instagram.com/suleymansonmez/

Facebook Takip Edin:

https://www.facebook.com/suleymansonmezofficial

Twitter Takip Edin:

https://twitter.com/ssonmez

Yazdığım E-Kitaplar - Satın Alın

https://play.google.com/store/books/author?id=S%C3%BCleyman+S%C3%B6nmez

Patreon ile destekleyin

https://www.patreon.com/suleymansonmez

Etiketler

Süleyman Sönmez

Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Sonrasında başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, öğretmenlik, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. Bu kadar farklı iş neden? Dünyayı Da Vinci gibi yaşamak gerektiğine inanıyorum. Youtube kanalıma abone olarak takip ediniz. Youtube Web sitelerim: www.suleymansonmez.com , Büyükler Giremez Bana ulaşmak için lütfen ssonmez@gmail.com adresine eposta gönderin. Aşağıdaki simgelerden sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter Instagram Linkedin Facebook

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı