Kadınlar Sıkılınca Saçlarını Değiştirir Bilgisayarcılar Sıkılınca Web Sitelerini 🙂
Zamanı Durduran Nesneler Ansiklopedisi, Cilt 0019293 Harf: K Bölüm Türk Websiteleri – GTI

 

“Neler oluyor, Süleyman gitti mi? 52 bin dolara, siteyi sattı mı?, neler oluyor? Bu site, daha dün böyle değildi, ne oldu? Güzel de, ne oldu?” diyenlere….

Efendim sıkıldım, hayatıma yenilikler getirmek istiyorum. Elimin ve gücümün yettiklerinden başladım. Üstteki fotoğrafı Nakkaştepe’den çekmiştim. İstanbul’a en güzel bakılan yerlerden biridir.

Neler olacak peki? Giderek yazılacak pek çok şeyi araştırdığımı belirtmek isterim. Siteyi düzenli takip edenler bunun sıradan bir blog düzeninde gitmediğini bilir. Binlerce insanın referans değeriyle okuduğu bahsettiği bir site yapmanın sevincini yaşıyorum. Bunları şapşalca bir övünme için söylemiyorum. Sizin de bildiğiniz gibi övünmek dikkatsizliktir. Teşekkür ediyorum. Varolmamı borçlu olduğum evrene ve okuyarak, yazarak bana destek olan siz sevgili ziyaretçilerime.

Ah, unutmadan sitemizin artık bir mottosu var 🙂

* Güneşin Tam İçinde,     Sarışın Site,   Evrenin güzelliğine bir bakış….
STARBUL - Yıldız Zekâ romanını okumak için tıklayın:
Amazon.com'da Starbul | D&R'da Starbul

Yazarı Takip Edin : Yazdığım Kitaplar | Youtube | Twitter | Instagram


Önceki İçerikBIRDFRUIT | KUŞMEYVESİ
Sonraki İçerikTeacher Tube | Öğretmenler İçin Youtube
Süleyman Sönmez
Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniversite Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Sonrasında başladığım Marmara Üni. Uluslararası İşletme yüksek lisansını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve kalite iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, öğretmenlik, video kurgu, eğitim videoları ekip yönetimi, VR gözlükler, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı, eğiticinin teknolojik eğitimi, LMS Moodle, Apple School, MDM, Zoom School, Google Classroom School yöneticiliği, Akademik uygulamalar uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. Bu kadar farklı iş neden? Dünyayı Da Vinci gibi yaşamak gerektiğine inanıyorum. Özel hayatımda roman, öykü yazarı ve fotoğraf sanatının sadık bir uygulayıcısı olmayı sevdim. Yazdığım ve basılan eserlerim: 1) Starbul 2) İki'den Üç'e Yayınevinde basılma sırasında olan kitaplarım sizlerle buluşmaya hazırlanıyor. Youtube kanalıma abone olarak takip ediniz. Youtube Web sitelerim: www.suleymansonmez.com , Starbul romanımın resmi sitesi Bana ulaşmak için lütfen ssonmez@gmail.com adresine eposta gönderin. Aşağıdaki simgelerden sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter Instagram Linkedin Facebook

SİZİN DÜŞÜNCENİZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız