Zincirlikuyu köprüsü İstanbul’un en telaşlı hep trafikli bölgelerinden biridir. Köprünün üstünde yeşil bir alan yer alır ve çiçeklerle bezenmiştir bu alan. Elinde fotoğraf makinesiyle gezen adamı heyecanla dolduran bir güzelliğe sahiptir her biri.

Böylece adam, telif hakları denen o neredeyse evreni yutmakta olan, sizin DNA kodunuzu çözenlerin çoktan kendilerine tescil ettirdikleri, satılan her CD’den, her kitaptan pay alan ve başkası izinsiz alırsa onu korkunç mahkemelerde çarpan evet o sihirli terime, telif haklarına yeni bir eser kazandırdı. 🙂

Ve dedi ki "Ey değerli ziyaretçim, bu fotoğrafın büyük halini görmek için buraya tıkla. Ve açılan pencerede fotoğrafa tıklayıp büyüt. Kendi kişisel beğenin için istersen duvarkağıdı yap istersen yazıcıdan çıkartıp duvara as, istersen devantarttan satın al. Ancak ticari sitelerde baskı ve görsel malzemede izinsiz kullanma. Yoksa sihirli telif hakları yasası beni bir miktar zengin eder :)" KIZIL - REDDISH

Ve dedi ki “Ey değerli ziyaretçim, bu fotoğrafın büyük halini görmek için buraya tıkla. Ve açılan pencerede fotoğrafa tıklayıp büyüt. Kendi kişisel beğenin için istersen duvarkağıdı yap istersen yazıcıdan çıkartıp duvara as, istersen devantarttan satın al. Ancak ticari sitelerde baskı ve görsel malzemede izinsiz kullanma. Yoksa sihirli telif hakları yasası beni bir miktar zengin eder :)”

FOTOĞRAFLARIM:

500px Hesabım: https://500px.com/suleymansonmez
Instagram Hesabım: https://www.instagram.com/suleymansonmez/

Fotoğraf: Süleyman Sönmez Nikon D80 – İstanbul – Türkiye
EPOSTA ABONELİĞİ İÇİN

Aşağıdaki formda e-posta adresinizi yazın, gelen e-postaya onay verin.


https://suleymansonmez.substack.com/
E-posta aboneliği için e-posta adresinizi eklemeniz, aşağıdaki konuları anlayıp izin verdiğiniz anlamına gelir.
Lütfen okuyunuz. Temel olarak, siteden (Güneşin Tam İçinde) ve yazardan (Süleyman Sönmez) e-posta bülten almaya izin vermek anlamını taşır. Bu iznin temeli: okunacak yazılar, izlenecek videolar, dinlenecek podcastlar, fotoğraflar, tanıtılacak ürün, kitap, site, uygulama, yapay zeka, eğitim, gezi, teknoloji, anket gibi içerikler ve kampanyalar olabilir. Bültenin içeriğinde, bülten sponsorunun ürün ve hizmetine ait bilgi, link ve banner yer alabilir. Bülten e-posta sistemi substack isimli dünyaca çok bilinen, güvenilir e-posta sistemi tarafından gönderilir. E-postalar yeni bir e-posta dağıtım sistemine geçmek dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşılmaz. İşleyiş gereği yurtiçi ve yurtdışındaki server sistemlerinden hizmet verilebilir. Spam gönderilmez. İstediğiniz noktada, tek adımla her e-postanın en altındaki "Unsubscribe" seçilerek üyelikten çıkılır ve siz tekrar e-posta abonelik formuyla veya bülten sayfasında üye olana dek yeni e-posta almazsınız. İlginiz için teşekkür ederiz.


SİZİN DÜŞÜNCENİZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız