İşte korktuğum başıma geldi (!) 🙂 İlk önce Ferruh dostumda görmüştüm. Duygulu samimi anlatımı beni etkilemişti. Yorum da yazmıştım. Sonra bir baktım ki Mehmet Doğan da yazmış. Böylece zinciri takip edince, olağanüstü bir eğlencenin yayıldığını gördüm. Herkes kendisiyle ilgili 5 ilginç şey söylüyor ve izlediği sevdiği kişilere topu atıyor. Yıllarca okuduğum insanların bu güzel 5lemeyle yazdıkları çarpıcı işte sıra bende.

Herkes kendisiyle ilgili 5 ilginç şey söylüyor ve izlediği sevdiği kişilere topu atıyor. Yıllarca okuduğum insanların bu güzel 5lemeyle yazdıkları çarpıcı işte sıra bende. Hakkımda Bilmediğiniz 5 Şey

Ceyhun AKSAN (http://www.ceyhunaksan.com/hakkimda-bilmediginiz-5-sey/) yazısıyla topu bana atmış. Sağolsun.

Hakkımda bilmediğiniz 5 şey:

1. Roman yazıyorum. Adını bile duymadığınız romanlarım basılmayı bekliyor. Web dahil olmak üzere hiç bir yerde yayınlanmadılar. Bazılarını sadece bir kaç kişi okudu. Zamanının gelmesini bekliyorum. Özellikle film olmaları için yazdım.

2. Uzun yıllar savunma sanatlarında eğitildim. Ağırlıklı olarak Ai ki do. Ancak hiç kavga etmedim, sevmiyorum. İnşallah etmem de.

Herkes kendisiyle ilgili 5 ilginç şey söylüyor ve izlediği sevdiği kişilere topu atıyor. Yıllarca okuduğum insanların bu güzel 5lemeyle yazdıkları çarpıcı işte sıra bende. Hakkımda Bilmediğiniz 5 Şey3. Giovanni Scognamillo’nun resim çizdiğini bilen nadir kişilerdenim. Ve resimlerinin hayranıyım. Ama herkes onu yazar ve sinemacı olarak tanıdığından sesimi çıkarmıyorum.

4. Düşünce akışımı durdurabiliyorum. Bu da dünyayı inanılmaz bir netlikte algılamamı sağlıyor. Zihnin olağanüstü bir hazineyi barındırdığına inanıyorum. (Nefes almadan duramıyorum elbette!)

5. Karımı seviyorum. Niye 5. madde. Çünkü 5 seviyorum 😉

Şimdiii topu kimlere atalım?

TAKİP İÇİN : Yazdığım Kitaplar | Youtube | Twitter | Instagram

YORUMUNUZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız