Makaleyi okumak yerine dinlemek ister misiniz?

 

İşte korktuğum başıma geldi (!) 🙂 İlk önce Ferruh dostumda görmüştüm. Duygulu samimi anlatımı beni etkilemişti. Yorum da yazmıştım. Sonra bir baktım ki Mehmet Doğan da yazmış. Böylece zinciri takip edince, olağanüstü bir eğlencenin yayıldığını gördüm. Herkes kendisiyle ilgili 5 ilginç şey söylüyor ve izlediği sevdiği kişilere topu atıyor. Yıllarca okuduğum insanların bu güzel 5lemeyle yazdıkları çarpıcı işte sıra bende.Ceyhun AKSAN (http://www.ceyhunaksan.com/hakkimda-bilmediginiz-5-sey/) yazısıyla topu bana atmış. Sağolsun.

Hakkımda bilmediğiniz 5 şey:

1. Roman yazıyorum. Adını bile duymadığınız romanlarım basılmayı bekliyor. Web dahil olmak üzere hiç bir yerde yayınlanmadılar. Bazılarını sadece bir kaç kişi okudu. Zamanının gelmesini bekliyorum. Özellikle film olmaları için yazdım.

2. Uzun yıllar savunma sanatlarında eğitildim. Ağırlıklı olarak Ai ki do. Ancak hiç kavga etmedim, sevmiyorum. İnşallah etmem de.

3. Giovanni Scognamillo’nun resim çizdiğini bilen nadir kişilerdenim. Ve resimlerinin hayranıyım. Ama herkes onu yazar ve sinemacı olarak tanıdığından sesimi çıkarmıyorum.

4. Düşünce akışımı durdurabiliyorum. Bu da dünyayı inanılmaz bir netlikte algılamamı sağlıyor. Zihnin olağanüstü bir hazineyi barındırdığına inanıyorum. (Nefes almadan duramıyorum elbette!)

5. Karımı seviyorum. Niye 5. madde. Çünkü 5 seviyorum 😉

Şimdiii topu kimlere atalım?

 

STARBUL

İstanbul'un geleceğinde müthiş bir polisiye, bilim kurgu maceraya katılmaya hazır mısınız?

Starbul'u Kitapyurdu sitesinden indirimli satın almak için tıklayın
https://www.kitapyurdu.com/kitap/starbul/546488.html


Beyinlere implant çip yerleştirildiğinde yaşam nasıl olacak? İnsanlara kendi iç sesleri kadar yakın olan “Fısıltı” adlı yapay zekâ neler yapabilmemizi sağlayacak?
Yaşanan her şeyin deneyim olarak yüklendiği yeni sosyal medya “Humanetey”, nasıl bağlar kurmamızı sağlayacak?

Zeynep, yüzyılın sonundaki dünyada, bugünkünden çok farklı bir İstanbul’da yaşayan genç bir annedir. Beklenmedik bir kazayla hayatı paramparça olur. Suçluları aramak için çıktığı yolda, karşılaştığı sıra dışı insanları ve olayları çözdükçe büyük bir bulmacanın içinde olduğunu fark eder.

* İstanbul’un son taksi şoförü
* Dünyayı Yöneten Yapay Zeka
* “İstanbul Yüz Bin Drone Savaşı” kahramanı Yüzbaşı
* Ölümün ötesini gören ressam
* Mesih’i arayan hacker
* Sosyal medya fenomeni ünlü bir dalgıç
* Robotların camisinden bir imam
* Yükseltilmiş İnsanlar
* Son İnsan Başkan
* Geleceği şekillendiren bilim insanı ve
* Binbir yüzlü katil...

İstanbul’un dev gökdelenlerinde, su ve yer altı kentlerinde, Serbest Bölge’de yol alın. Tümünün yaşamlarını bağlayan yüzyıllık olay örgüsünde, nefes kesen, dozu adım adım yükselen STARBUL macerasına katılın.

Starbul Kitabın Resmi Sitesi:
www.starbul.com

Süleyman Sönmez


Detaylı bilgi:
https://www.gunesintamicinde.com/starbul-yildiz-zeka-romanim-basildi/

YORUMUNUZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız