Blogküre - Sosyal MedyaEğlence

Hakkımda Bilmediğiniz 5 Şey

Makaleyi dinlemek ister misiniz?

 

İşte korktuğum başıma geldi (!) 🙂 İlk önce Ferruh dostumda görmüştüm. Duygulu samimi anlatımı beni etkilemişti. Yorum da yazmıştım. Sonra bir baktım ki Mehmet Doğan da yazmış. Böylece zinciri takip edince, olağanüstü bir eğlencenin yayıldığını gördüm. Herkes kendisiyle ilgili 5 ilginç şey söylüyor ve izlediği sevdiği kişilere topu atıyor. Yıllarca okuduğum insanların bu güzel 5lemeyle yazdıkları çarpıcı işte sıra bende.

hakkimdabessey Herkes kendisiyle ilgili 5 ilginç şey söylüyor ve izlediği sevdiği kişilere topu atıyor. Yıllarca okuduğum insanların bu güzel 5lemeyle yazdıkları çarpıcı işte sıra bende. Herkes kendisiyle ilgili 5 ilginç şey söylüyor ve izlediği sevdiği kişilere topu atıyor. Yıllarca okuduğum insanların bu güzel 5lemeyle yazdıkları çarpıcı işte sıra bende.

Ceyhun AKSAN (http://www.ceyhunaksan.com/hakkimda-bilmediginiz-5-sey/) yazısıyla topu bana atmış. Sağolsun.

Hakkımda bilmediğiniz 5 şey:

1. Roman yazıyorum. Adını bile duymadığınız romanlarım basılmayı bekliyor. Web dahil olmak üzere hiç bir yerde yayınlanmadılar. Bazılarını sadece bir kaç kişi okudu. Zamanının gelmesini bekliyorum. Özellikle film olmaları için yazdım.

2. Uzun yıllar savunma sanatlarında eğitildim. Ağırlıklı olarak Ai ki do. Ancak hiç kavga etmedim, sevmiyorum. İnşallah etmem de.

GiovanniScognamillo Herkes kendisiyle ilgili 5 ilginç şey söylüyor ve izlediği sevdiği kişilere topu atıyor. Yıllarca okuduğum insanların bu güzel 5lemeyle yazdıkları çarpıcı işte sıra bende. Herkes kendisiyle ilgili 5 ilginç şey söylüyor ve izlediği sevdiği kişilere topu atıyor. Yıllarca okuduğum insanların bu güzel 5lemeyle yazdıkları çarpıcı işte sıra bende.3. Giovanni Scognamillo’nun resim çizdiğini bilen nadir kişilerdenim. Ve resimlerinin hayranıyım. Ama herkes onu yazar ve sinemacı olarak tanıdığından sesimi çıkarmıyorum.

4. Düşünce akışımı durdurabiliyorum. Bu da dünyayı inanılmaz bir netlikte algılamamı sağlıyor. Zihnin olağanüstü bir hazineyi barındırdığına inanıyorum. (Nefes almadan duramıyorum elbette!)

5. Karımı seviyorum. Niye 5. madde. Çünkü 5 seviyorum 😉

Şimdiii topu kimlere atalım?

Youtube Kanalıma Abone Olun

https://www.youtube.com/suleymansonmez1?sub_confirmation=1

Podcast Kanalım

Hangi platformu kullanıyorsanız, birini seçip takip edebilirsiniz, aynı içeriğe erişeceksiniz.

Süleyman Sönmez'in Sessizliği

LinkedIn Ekleyin:

https://www.linkedin.com/in/suleymansonmez

Instagram Takip Edin:

https://www.instagram.com/suleymansonmez/

Facebook Takip Edin:

https://www.facebook.com/suleymansonmezofficial

Twitter Takip Edin:

https://twitter.com/ssonmez

Yazdığım E-Kitaplar - Satın Alın

https://play.google.com/store/books/author?id=S%C3%BCleyman+S%C3%B6nmez

Patreon ile destekleyin

https://www.patreon.com/suleymansonmez

Etiketler
STARBUL ROMANIM BASILDI! Haydi tıkla, oku ve maceraya katıl. STARBUL ROMANIM BASILDI! Haydi tıkla, oku ve maceraya katıl.

Süleyman Sönmez

Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Sonrasında başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, öğretmenlik, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. Bu kadar farklı iş neden? Dünyayı Da Vinci gibi yaşamak gerektiğine inanıyorum. Youtube kanalıma abone olarak takip ediniz. Youtube Web sitelerim: www.suleymansonmez.com , Büyükler Giremez Bana ulaşmak için lütfen ssonmez@gmail.com adresine eposta gönderin. Aşağıdaki simgelerden sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter Instagram Linkedin Facebook

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı