Duvar KağıdıFotoğraf

Gün Batımlarında Dayarım Başımı Gerçeğin Dizlerine

Makaleyi dinlemek ister misiniz?

 

Fotoğraf Ağustos günbatımında İstanbul Maltepe sahilinde Nikon D80 denilen muhteşem makineyle çekildi 🙂 Photoshop’la bolca müdahele edildi. Çünkü sahilde her adım başı bir elektrik direği, arabalar ve binalar var. Sonunda tümü kaldırılamayacağına göre 🙂 dijital olarak temizlendiler.

gunbatimi1 * Tüm hakları Süleyman Sönmez'e aittir. Kişisel olarak kullanılabilir, ticari tüm kullanımları yasal olarak koruma altındadır. Teklif vermek için lütfen iletişim linkini kullanınız. * Tüm hakları Süleyman Sönmez'e aittir. Kişisel olarak kullanılabilir, ticari tüm kullanımları yasal olarak koruma altındadır. Teklif vermek için lütfen iletişim linkini kullanınız.


Fotoğrafın büyük hali için :
http://ssonmez.deviantart.com/art/Shadows-in-the-Sunset-62982311

FOTOĞRAFLARIM:

500px Hesabım: https://500px.com/suleymansonmez
Instagram Hesabım: https://www.instagram.com/suleymansonmez/

* Tüm hakları Süleyman Sönmez’e aittir. Kişisel olarak kullanılabilir, ticari tüm kullanımları yasal olarak koruma altındadır. Teklif vermek için lütfen iletişim linkini kullanınız.

Youtube Kanalım

https://www.youtube.com/suleymansonmez1?sub_confirmation=1

Podcast Kanalım

Hangi platformu kullanıyorsanız, birini seçip takip edebilirsiniz, aynı içeriğe erişeceksiniz.

Süleyman Sönmez'in Sessizliği

LinkedIn Ekleyin:

https://www.linkedin.com/in/suleymansonmez

Instagram Takip Edin:

https://www.instagram.com/suleymansonmez/

Facebook Takip Edin:

https://www.facebook.com/suleymansonmezofficial

Twitter Takip Edin:

https://twitter.com/ssonmez

Yazdığım E-Kitaplar - Satın Alın

https://play.google.com/store/books/author?id=S%C3%BCleyman+S%C3%B6nmez

Patreon ile destekleyin

https://www.patreon.com/suleymansonmez

Etiketler

Süleyman Sönmez

Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Sonrasında başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, öğretmenlik, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. Bu kadar farklı iş neden? Dünyayı Da Vinci gibi yaşamak gerektiğine inanıyorum. Youtube kanalıma abone olarak takip ediniz. Youtube Web sitelerim: www.suleymansonmez.com , Büyükler Giremez Bana ulaşmak için lütfen ssonmez@gmail.com adresine eposta gönderin. Aşağıdaki simgelerden sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter Instagram Linkedin Facebook

2 Yorum

  1. Fotoğraf tutkunu olmak böyle birşey işte. 23 saatlik yoldan gelen misafirler, hoşçakal demek için elini uzatırken, bi koşu güneşin batışını çekip geldiğinde, içimden biraz kızıp biraz da misafirlere mahçup oldum.

    Ama gün batımı fotoğrafını sitede görünce anlam kazandı o bi koşu resim çekip gelme eylemi.

    Gittikçe daha güzele gidiyor fotoğrafların.
    Mükemmel olacak birgün biliyorum.

    Eşin .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı