Görmek nedir?
 
Bir yolda yürürken dünyayı görüyorsunuz. Gözlerinize gelen imgelerin somut tanınmamış renk ve ışık bilgileri beynin süzgecinden tanımlanıp adlandırılıp ve şekle sokulup hatta sansürlenip geçiyor.
 
Sonra bu adlanmış işaretlenmiş görüntüye dünyamız diyoruz.
 
Oysa ki görmüyoruz. Görme de eksik bir şey yoktur. Sizi gören herkesin gözlemini içeren kendinizin de görüldüğü tam ve bütünsel bir algıdır görme. Sırtınız, yüzünüz her yer tam anlamıyla içindedir bu görmenin. Kimilerinin görmesi öyle güçlüdür ki belli bir mesafede düşen toz taneleri bile görmeleri içindedir.
 
Görme mümkün olduğunda insan varlığı ve canlıların tek katmandan oluşmadığını anlarsınız. Evren üst üste binmiş katmanlardan ve boyutlardan oluşur. Bu bahsettiğim görme gibi üstte pek çok görme katmanı mevcuttur.
 
Hiç görenle görmeyen bir olur mu?
EPOSTA ABONELİĞİ İÇİN

Aşağıdaki formda e-posta adresinizi yazın, gelen e-postaya onay verin.


https://suleymansonmez.substack.com/
E-posta aboneliği için e-posta adresinizi eklemeniz, aşağıdaki konuları anlayıp izin verdiğiniz anlamına gelir.
Lütfen okuyunuz. Temel olarak, siteden (Güneşin Tam İçinde) ve yazardan (Süleyman Sönmez) e-posta bülten almaya izin vermek anlamını taşır. Bu iznin temeli: okunacak yazılar, izlenecek videolar, dinlenecek podcastlar, fotoğraflar, tanıtılacak ürün, kitap, site, uygulama, yapay zeka, eğitim, gezi, teknoloji, anket gibi içerikler ve kampanyalar olabilir. Bültenin içeriğinde, bülten sponsorunun ürün ve hizmetine ait bilgi, link ve banner yer alabilir. Bülten e-posta sistemi substack isimli dünyaca çok bilinen, güvenilir e-posta sistemi tarafından gönderilir. E-postalar yeni bir e-posta dağıtım sistemine geçmek dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşılmaz. İşleyiş gereği yurtiçi ve yurtdışındaki server sistemlerinden hizmet verilebilir. Spam gönderilmez. İstediğiniz noktada, tek adımla her e-postanın en altındaki "Unsubscribe" seçilerek üyelikten çıkılır ve siz tekrar e-posta abonelik formuyla veya bülten sayfasında üye olana dek yeni e-posta almazsınız. İlginiz için teşekkür ederiz.


2 YORUMLAR

  1. Bu site sayesinde bir çok ödevi buldum. Bu siteyi kurduğunuz için size teşekkür ederim.

  2. Bu siteyi cok sevdim. Bütün ödevleri yaptım. Valla sağ ol, GÜNEŞİN TAM İÇİNDE

SİZİN DÜŞÜNCENİZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız