z_ARŞİV YAZILAR

Google Books | E-kitaplar | Telif Hakları

Makaleyi dinlemek ister misiniz?

 

Kitapta son nokta sürekli tartışıldı, halen de tartışılıyor. Google binlerce kitaptan başlayarak tüm dünya kitaplarının dijital ortama ataranarak alınması için projesini açıklamıştı.

En büyük sorun telif hakları olduğundan eski eserleri tarayıp hizmete açmıştı. Şimdi görüyoruz ki müthiş bir hizmet, eski kitapları görmenin bile zor olduğu bir zamanda okumak harika olacak. Ama gördüğüm kadarıyla asıl hedef ekrandan okutmak değil.

print sm Bu sadece başlangıç az zaman da e-kitap okuyucu incecik elektronik kağıtlar satışa çıkacak. Biz bu boş kağıtların sayfalarla dolmasıyla okuyacağız. Bu sadece başlangıç az zaman da e-kitap okuyucu incecik elektronik kağıtlar satışa çıkacak. Biz bu boş kağıtların sayfalarla dolmasıyla okuyacağız.

Bu sadece başlangıç az zaman da e-kitap okuyucu incecik elektronik kağıtlar satışa çıkacak. Biz bu boş kağıtların sayfalarla dolmasıyla okuyacağız.

Kitap kavramı değişecek, artık bir materyal satılmayacak. Sadece içerik webden e-kitap okuyucunuza inecek. Belki bir kalem inceliğinde olacak e-kitabınız, sarılarak içeri çekilecek bir perde gibi. Dolayısıyla Google o güne hazırlanıyor. Detaylı bilgi için tıklayalım.

http://books.google.com/intl/tr/googlebooks/agreement/
MSN’de karşı atakta o da kendi e-kütüphanesini oluşturma çabalarında. MSN Book Search adıyla  pazara girmeyi planlıyor.

Yine de lütfen girip bir bakın nasıl heyecan verici 🙂
Bazı eserlerin copyright hakları nedeniyle sadece kapakları var. İstediğiniz bir kelimeyi yazın ve bakın neler geliyor.

Not: Ücretsiz bir şekilde gmail’e üye olup. Bir e-mail bildirip, parola tanımlayıp Google Print’e üye olmanız gerekebilir.

Google Books:
http://books.google.com/

Eğitim kelimesi aratılınca çıkan e-kitaplar
http://books.google.com/books?q=E%C4%9Fitim&btnG=Kitaplar%C4%B1+Ara&hl=tr

İşte “Türk Toplumunda Kadın” kitabından, kadın nüfusu ile ilgili bir sonuç :
http://books.google.com/books?ei=cXkpSZbwHJH6lQTi_9CxBg&hl=tr&id=Tu4hAAAAMAAJ&dq=T%C3%BCrk+Toplumunda+Kad%C4%B1n&q=kad%C4%B1n+n%C3%BCfusu&pgis=1#search

Youtube Kanalıma Abone Olun

https://www.youtube.com/suleymansonmez1?sub_confirmation=1

Podcast Kanalım

Hangi platformu kullanıyorsanız, birini seçip takip edebilirsiniz, aynı içeriğe erişeceksiniz.

Süleyman Sönmez'in Sessizliği

LinkedIn Ekleyin:

https://www.linkedin.com/in/suleymansonmez

Instagram Takip Edin:

https://www.instagram.com/suleymansonmez/

Facebook Takip Edin:

https://www.facebook.com/suleymansonmezofficial

Twitter Takip Edin:

https://twitter.com/ssonmez

Yazdığım E-Kitaplar - Satın Alın

https://play.google.com/store/books/author?id=S%C3%BCleyman+S%C3%B6nmez

Patreon ile destekleyin

https://www.patreon.com/suleymansonmez

Etiketler
STARBUL ROMANIM BASILDI! Haydi tıkla, oku ve maceraya katıl. STARBUL ROMANIM BASILDI! Haydi tıkla, oku ve maceraya katıl.

Süleyman Sönmez

Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Sonrasında başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, öğretmenlik, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. Bu kadar farklı iş neden? Dünyayı Da Vinci gibi yaşamak gerektiğine inanıyorum. Youtube kanalıma abone olarak takip ediniz. Youtube Web sitelerim: www.suleymansonmez.com , Büyükler Giremez Bana ulaşmak için lütfen ssonmez@gmail.com adresine eposta gönderin. Aşağıdaki simgelerden sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter Instagram Linkedin Facebook

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı