Çok güzel bir proje. Biz İnternet halkı için Google sembollerinde Türkiye’ye özgü Google simgeleri oluşturuyor. Biliyorum bir çoğumuz belirli günlerde Google’ın biçim değiştirmiş logolarını görünce hayran olmuşuzdur.

googlebizelogo.jpg
“Nereden görebilirim hepsini ?” diyenler için adres. http://www.google.com/holidaylogos.html"İyi de Google yüz küsur ülkeyle nasıl uğraşacak?" diyenler içinde  projeyi yapanlar hiç üşenmemiş ve logoları kendileri hazırlamış. :) Üstelik çok nefis olmuş hayran olduk. Google Bize Logo Yapsana Uzun zamandır heves ediyorduk, bizim de önemli günlerimizde Google, haydi Google olmadı bari Google Türkiye  giriş sayfasını değiştirsin. Bu ülkenin insanına saygı göstersin.

“İyi de Google yüz küsur ülkeyle nasıl uğraşacak?” diyenler içinde  projeyi yapanlar hiç üşenmemiş ve logoları kendileri hazırlamış. 🙂 Üstelik çok nefis olmuş hayran olduk.

Şimdi bizden istedikleri onlara destek olmamız. Nasıl mı? Bahsederek, MSN de mesajımız yaparak, Google Türkiye’ye e-posta yollayarak ve eli sanatçı olanlar logo tasarlayarak.

Uzun zamandır gördüğüm en tatlı, en eğlenceli proje.

http://www.googlebizelogoyapsana.com/
http://googlebizelogoyapsana.wordpress.com/google-logolari/ Google Logoları (Yavaş açılsa da bekleyin )
http://googlebizelogoyapsana.wordpress.com/harika-nasil-destek-verebilirim/  Nasıl destek verebiliriz?
STARBUL - Yıldız Zekâ romanını okumak için tıklayın:
Amazon.com'da Starbul | D&R'da Starbul

Yazarı Takip Edin : Yazdığım Kitaplar | Youtube | Twitter | Instagram


1 Yorum

SİZİN DÜŞÜNCENİZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız