z_ARŞİV YAZILAR

Google Bize Logo Yapsana

Makaleyi dinlemek ister misiniz?

 

Çok güzel bir proje. Biz İnternet halkı için Google sembollerinde Türkiye’ye özgü Google simgeleri oluşturuyor. Biliyorum bir çoğumuz belirli günlerde Google’ın biçim değiştirmiş logolarını görünce hayran olmuşuzdur.

googlebizelogo.jpg
“Nereden görebilirim hepsini ?” diyenler için adres. http://www.google.com/holidaylogos.htmlt "İyi de Google yüz küsur ülkeyle nasıl uğraşacak?" diyenler içinde  projeyi yapanlar hiç üşenmemiş ve logoları kendileri hazırlamış. :) Üstelik çok nefis olmuş hayran olduk. "İyi de Google yüz küsur ülkeyle nasıl uğraşacak?" diyenler içinde  projeyi yapanlar hiç üşenmemiş ve logoları kendileri hazırlamış. :) Üstelik çok nefis olmuş hayran olduk. Uzun zamandır heves ediyorduk, bizim de önemli günlerimizde Google, haydi Google olmadı bari Google Türkiye  giriş sayfasını değiştirsin. Bu ülkenin insanına saygı göstersin.

“İyi de Google yüz küsur ülkeyle nasıl uğraşacak?” diyenler içinde  projeyi yapanlar hiç üşenmemiş ve logoları kendileri hazırlamış. 🙂 Üstelik çok nefis olmuş hayran olduk.

Şimdi bizden istedikleri onlara destek olmamız. Nasıl mı? Bahsederek, MSN de mesajımız yaparak, Google Türkiye’ye e-posta yollayarak ve eli sanatçı olanlar logo tasarlayarak.

Uzun zamandır gördüğüm en tatlı, en eğlenceli proje.

http://www.googlebizelogoyapsana.com/
http://googlebizelogoyapsana.wordpress.com/google-logolari/ Google Logoları (Yavaş açılsa da bekleyin )
http://googlebizelogoyapsana.wordpress.com/harika-nasil-destek-verebilirim/  Nasıl destek verebiliriz?

Youtube Kanalım

https://www.youtube.com/suleymansonmez1?sub_confirmation=1

Podcast Kanalım

Hangi platformu kullanıyorsanız, birini seçip takip edebilirsiniz, aynı içeriğe erişeceksiniz.

Süleyman Sönmez'in Sessizliği

LinkedIn Ekleyin:

https://www.linkedin.com/in/suleymansonmez

Instagram Takip Edin:

https://www.instagram.com/suleymansonmez/

Facebook Takip Edin:

https://www.facebook.com/suleymansonmezofficial

Twitter Takip Edin:

https://twitter.com/ssonmez

Yazdığım E-Kitaplar - Satın Alın

https://play.google.com/store/books/author?id=S%C3%BCleyman+S%C3%B6nmez

Patreon ile destekleyin

https://www.patreon.com/suleymansonmez

Etiketler

Süleyman Sönmez

Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Sonrasında başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, öğretmenlik, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. Bu kadar farklı iş neden? Dünyayı Da Vinci gibi yaşamak gerektiğine inanıyorum. Youtube kanalıma abone olarak takip ediniz. Youtube Web sitelerim: www.suleymansonmez.com , Büyükler Giremez Bana ulaşmak için lütfen ssonmez@gmail.com adresine eposta gönderin. Aşağıdaki simgelerden sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter Instagram Linkedin Facebook

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı