Süper komik Gitar soloları ve online gitar çalma imkanı. Gerçekten bayağı cool ve eğlenceli 🙂

Aşağıdaki siteye girin ve bağlantı hızınıza bağlı olarak yüklenmesini biraz bekleyin:

Flash çalışması gereklidir.
http://www.guitarshredshow.com/

* Not: Atilla’ya teşekkürler 🙂
Süper komik Gitar soloları ve online gitar çalma imkanı. Gerçekten bayağı cool ve eğlenceli :) Gitar Soloları ve Gitar Çalma

Gelenler boş gitmesin Google’dan geldim. Hani sololar diyenlere videolar

Mission impossible rock

 

http://www.olivierhanriot.com/

Serre moi-Tryo

 

Benny Hill

 

Mozart Turka

 

Toccata fugue (J. S. BACH)

 

Ufuk Sönmez
https://www.youtube.com/channel/UCM3AX12hCstZZYEMIbSwTuw/videos

 

 

Andy McKee – Guitar – Drifting

 
EPOSTA ABONELİĞİ İÇİN

Aşağıdaki formda e-posta adresinizi yazın, gelen e-postaya onay verin.


https://suleymansonmez.substack.com/
E-posta aboneliği için e-posta adresinizi eklemeniz, aşağıdaki konuları anlayıp izin verdiğiniz anlamına gelir.
Lütfen okuyunuz. Temel olarak, siteden (Güneşin Tam İçinde) ve yazardan (Süleyman Sönmez) e-posta bülten almaya izin vermek anlamını taşır. Bu iznin temeli: okunacak yazılar, izlenecek videolar, dinlenecek podcastlar, fotoğraflar, tanıtılacak ürün, kitap, site, uygulama, yapay zeka, eğitim, gezi, teknoloji, anket gibi içerikler ve kampanyalar olabilir. Bültenin içeriğinde, bülten sponsorunun ürün ve hizmetine ait bilgi, link ve banner yer alabilir. Bülten e-posta sistemi substack isimli dünyaca çok bilinen, güvenilir e-posta sistemi tarafından gönderilir. E-postalar yeni bir e-posta dağıtım sistemine geçmek dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşılmaz. İşleyiş gereği yurtiçi ve yurtdışındaki server sistemlerinden hizmet verilebilir. Spam gönderilmez. İstediğiniz noktada, tek adımla her e-postanın en altındaki "Unsubscribe" seçilerek üyelikten çıkılır ve siz tekrar e-posta abonelik formuyla veya bülten sayfasında üye olana dek yeni e-posta almazsınız. İlginiz için teşekkür ederiz.


23 YORUMLAR

 1. Size gerçekten çok teşekkür ediyorum. Gitar yazısı beni buraya kadar getirdi. Ama şimdi ilgilendiğim konu başka. Çünkü el atılması gereken bir konuya el atmışsınız. Gerçekten Türkçe çok kötü durumda:(.
  Bunlara dikkat eden o kadar az insan kaldı ki… Hatta ana haber bültenlerinde bile nasıl bir Türkçe kullanıldığına dikkat etmişsinizdir. Gerçi dikkat edilmese bile, biraz Türkçesi olan bir insanın anlaması zor değil. E o kadar olur. Zeki Müren değiliz sonuçta 🙂 Tekrar teşekkür ediyorum.

 2. Naçizane bir bilgi paylaşmak istedim sadece. Tanıttığınız sitede gitar sololarını çalan kişi ünlü Virtüöz Steve Vai’dır.

 3. Türkçe olmazsa biz de olmayız değil mi?
  (Samsun’dan Recep, teşekkürler)
  Gösteriş olsun diye Türkçeyi iğrençleştirenlere yuh!

 4. Off virtüöz olduğu o kadar belli ki acaba saniyede kaç tane akor basılıyor. Vallahi izlerken ağzımın yere düşeceğini felan zannettim yani ve de ayrıca hiçbirşey bilmediğimi anladım :'( Ama kamçıladı da sağ olun =)

 5. Çok güzel çalıyor ya ben de çalmak istiyorum. Bugünlerde acayip tutturdum “gitar da gitar” diye ama ilk önce normal gitar çalacağım sonra elektro gitara döneceğim yani elektrogitarda çalacağım çok mutluyum. Derslere başlayacağım işte konuşacağı falan. Ben de bunlar gibi hızlı hızlı çalacağım bu müzikleri böyle çalmak istiyorum aslında.
  Çok güzel çalıyorsun, tebrikler başarılar… 🙂 😀

 6. Allahım biraz param olsa gitar alırdım bir kursa yazılırdım. Yetenekliyim de ama yok para off

 7. Bu adam şaşırmış… Neler yapıyor bende de var gitar, çalıyorum ama böyle değil. İnşallah ben de olurum böyle. Şimdi hırslandım tam gaz asılacağım gitara.

 8. Ben gitar çalmayı bilmiyorum ama abim bana derslerim iyi olursa gitar alacak. Bilmiyorumm tam ama kursa da götürebilir. Benim zaten derslerim iyi, şu ana kadar hepsi taktir, teşekkür. İnşallah böyle de devam eder, eğer böyle olursa derslerim GİTARIM BENİ BEKLEEER…. Ayrıca da ben Rockçıyım. İlk önce Rock şarkılarını gitarla çalacağım görüşürüz. Hoşçakalınnnn….

 9. Virtüöz olduğu belli mi? Öncelikle virtüözün ne demek olduğunu biliyor musun? Orada çaldığına göre mi virtüöz olduğunu savunuyorsunuz? Şuradaki videolarda o adamın çaldıkları söylediğiniz gibi abartılacak eserler değil. Saçmalamayın lütfen biraz gitar solosu dinleyin…

 10. Prenses(elif) arkadaşım eğer bir daha girersen bu yoruma bak. Rock şarkılarınıda çalarsın ama ilk genel çalışmaları yapman yeterli olacaktır senin çalmana sen ilk elektrodan değil klasik gitardan başla. Klasiği çaldın mı bas da çalarsın, elektro da çalarsın, hepsini çalarsın. Önemli olan genel çalışmaları kavraman alpej; kromatik; solo; akor klasik eserler sonra gündeme gelir hepsini teker teker çalarsın emin ol.

 11. bence klasik gitar çok güzel çalıyor ve gitara hayranım büyüyünce gitarist olmak isterim ve helal olsun derim tüm gitaristlere selamlar özellikle barış akarsu

 12. arkadslar ben gitarın notalarını biliyorum ama calmıyorum ama bu sene sonunda kursuna gidicegim 😀

 13. ya arkadaşlar bende gitar var çalmayı az çok biliyorum ama akort u çok kötü napabilirim nolur yardım nolurrrrrrrr

SİZİN DÜŞÜNCENİZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız