Makaleyi okumak yerine dinlemek ister misiniz?

 

Enes Reyhan bir fotoğraf sanatçısı, kişisel olarak web üzerinden eserlerini yıllardır takip ettiğim ve tanıdığım eşsiz işleri olan bir dost. Özellikle ateşin içinde çektiği bizim mesleki isimleriyle itfaiyeci diye andığımız Ateş Savaşçıları / Firefighters serisini hayranlıkla izliyorum. Sizlerle bu seriyi paylaşmak istiyorum.

Dumanın içinden geçen o kararlı, azimli yüzler, kırılmış yanmış alanlara giren insanların korkusuz görünümü çok gerçek, çok eşsiz.

enes reyhan 1 Dumanın içinden geçen o kararlı, azimli yüzler, kırılmış yanmış alanlara giren insanların korkusuz görünümü çok gerçek, çok eşsiz. Dumanın içinden geçen o kararlı, azimli yüzler, kırılmış yanmış alanlara giren insanların korkusuz görünümü çok gerçek, çok eşsiz.

Enes Reyhan bu satırları yazarken İstanbul İtfaiyesi’nde Kurumsal İletişim Uzmanı olarak çalışıyordu. Hayatı şu sayfadan okunabilir. https://www.enesreyhan.com/about-me/

Sözü daha fazla uzatmadan sizleri bu eşsiz karelerle baş başa bırakıyorum.

enes reyhan 2 Dumanın içinden geçen o kararlı, azimli yüzler, kırılmış yanmış alanlara giren insanların korkusuz görünümü çok gerçek, çok eşsiz. Dumanın içinden geçen o kararlı, azimli yüzler, kırılmış yanmış alanlara giren insanların korkusuz görünümü çok gerçek, çok eşsiz.

Unutmadan, instagram hesabını da takibe almak isteyebilirsiniz. Çünkü itfaiye teması dışında, dünyanın her yerinden çektiği kareler hayatı tüm canlılığı ile ekranınıza taşıyor.

https://www.instagram.com/enesreyhan

ATEŞ SAVAŞÇILARI için aşağıdaki linki tıklayınız.

Firefighters

 

firefighters Dumanın içinden geçen o kararlı, azimli yüzler, kırılmış yanmış alanlara giren insanların korkusuz görünümü çok gerçek, çok eşsiz. Dumanın içinden geçen o kararlı, azimli yüzler, kırılmış yanmış alanlara giren insanların korkusuz görünümü çok gerçek, çok eşsiz.

Fotoğrafların kullanım şekli ve hakları için lütfen sanatçı ile iletişime geçiniz.

 

STARBUL

İstanbul'un geleceğinde müthiş bir polisiye, bilim kurgu maceraya katılmaya hazır mısınız?


Starbul'u satın almak için tıklayın


Beyinlere implant çip yerleştirildiğinde yaşam nasıl olacak? İnsanlara kendi iç sesleri kadar yakın olan “Fısıltı” adlı yapay zekâ neler yapabilmemizi sağlayacak?
Yaşanan her şeyin deneyim olarak yüklendiği yeni sosyal medya “Humanetey”, nasıl bağlar kurmamızı sağlayacak?

Zeynep, yüzyılın sonundaki dünyada, bugünkünden çok farklı bir İstanbul’da yaşayan genç bir annedir. Beklenmedik bir kazayla hayatı paramparça olur. Suçluları aramak için çıktığı yolda, karşılaştığı sıra dışı insanları ve olayları çözdükçe büyük bir bulmacanın içinde olduğunu fark eder.

* İstanbul’un son taksi şoförü
* Dünyayı Yöneten Yapay Zeka
* “İstanbul Yüz Bin Drone Savaşı” kahramanı Yüzbaşı
* Ölümün ötesini gören ressam
* Mesih’i arayan hacker
* Sosyal medya fenomeni ünlü bir dalgıç
* Robotların camisinden bir imam
* Yükseltilmiş İnsanlar
* Son İnsan Başkan
* Geleceği şekillendiren bilim insanı ve
* Binbir yüzlü katil...

İstanbul’un dev gökdelenlerinde, su ve yer altı kentlerinde, Serbest Bölge’de yol alın. Tümünün yaşamlarını bağlayan yüzyıllık olay örgüsünde, nefes kesen, dozu adım adım yükselen STARBUL macerasına katılın.

Starbul Kitabın Resmi Sitesi:
www.starbul.com

Süleyman Sönmez


Detaylı bilgi:
https://www.gunesintamicinde.com/starbul-yildiz-zeka-romanim-basildi/

YORUMUNUZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız