Makaleyi okumak yerine dinlemek ister misiniz?

 

Dünyayı vuran sessiz tehlike. Nesneler radyasyon yayıyor!

Doğal halde zaten nesneler bir radyasyona sahip. Yarı ömür denilen bir kavramla sürekli tükeniyorlar. Her şey tükenişte ve bozunumda. Ama çevremizi saran cihazlar hızla tükenen maddelerden oluşuyor. İşte şu an bu yazıyı okuduğunuz cihaz bir ölüm makinesi ve EL-RADYASYON örgütüne üye. Dünyanın en tehlikeli cihazları yaşadığımız yerleri çevrelemiş.

Salonlarımız, mutfaklarımız, ofislerimiz casuslarla ve gizli düşmanlarımızla çevrili. Her an, her dalga boyundan saldırıyorlar bize. Bir kısmı beynimizi alfa ritmine sokuyor, yarı uyku halinde bakıyoruz onlara, bir kısmı ise yorgun düşürüyor, eneji alanımızı darmadağın ediyor.

El-Radyasyon’a bağımlıyız. Onsuz yaşayamıyoruz. Belli bir doz almak zorundayız. Her gün içmek zorundayız, iyonize havadan soluklarla süslenmiş ışın şerbetlerini ve sarmalıyız manyetik alanların görünmez örümcek ağlarını, bedenimizin çevresine. Onlar bizi sarıp ninnilerle uyuturken yavaş yavaş çok önemli bir şeyler yaptığımızı düşünmeli. Asla sessizce oturmamalı asla dünyayı izlememeli, bir ağaca sarılmamalı bir bebekle yuvarlanmamalıyız. Bir şeyler yapmalıyız. Duramayız. Durursak El-radyasyonun tatlı kollarıyla sardığı uykusundan uyanabiliriz.


http://www.radiationcontrol.utah.gov/DRC_nion.htm

http://www.emfsafehome.com/electromagnetic_radiation_vancouver.htm


 

STARBUL

Yeni romanımı okudunuz mu?

İstanbul'un geleceğinde müthiş bir polisiye maceraya katılmaya hazır mısınız?

Starbul'u Kitapyurdu sitesinden indirimli satın almak için tıklayın
https://www.kitapyurdu.com/kitap/starbul/546488.html


Beyinlere implant çip yerleştirildiğinde yaşam nasıl olacak? İnsanlara kendi iç sesleri kadar yakın olan “Fısıltı” adlı yapay zekâ neler yapabilmemizi sağlayacak?
Yaşanan her şeyin deneyim olarak yüklendiği yeni sosyal medya “Humanetey”, nasıl bağlar kurmamızı sağlayacak?

Zeynep, yüzyılın sonundaki dünyada, bugünkünden çok farklı bir İstanbul’da yaşayan genç bir annedir. Beklenmedik bir kazayla hayatı paramparça olur. Suçluları aramak için çıktığı yolda, karşılaştığı sıra dışı insanları ve olayları çözdükçe büyük bir bulmacanın içinde olduğunu fark eder.

* İstanbul’un son taksi şoförü
* Dünyayı Yöneten Yapay Zeka
* “İstanbul Yüz Bin Drone Savaşı” kahramanı Yüzbaşı
* Ölümün ötesini gören ressam
* Mesih’i arayan hacker
* Sosyal medya fenomeni ünlü bir dalgıç
* Robotların camisinden bir imam
* Yükseltilmiş İnsanlar
* Son İnsan Başkan
* Geleceği şekillendiren bilim insanı ve
* Binbir yüzlü katil...

İstanbul’un dev gökdelenlerinde, su ve yer altı kentlerinde, Serbest Bölge’de yol alın. Tümünün yaşamlarını bağlayan yüzyıllık olay örgüsünde, nefes kesen, dozu adım adım yükselen STARBUL macerasına katılın.

Starbul Kitabın Resmi Sitesi:
www.starbul.com

Süleyman Sönmez


Detaylı bilgi:
https://www.gunesintamicinde.com/starbul-yildiz-zeka-romanim-basildi/

YORUMUNUZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız