Her yıl farklı oturum başlıkları altında Türkiye’de ve dünyada tanınan, ekonomi alanının önde gelen isimlerini ağırladığımız Boğaziçi Ekonomi Kongresi, 27-28 Kasım 2021 tarihinde de 12. kez kendi alanının zirvesi olan şirketleri hem de ekonominin duayenlerini dopdolu bir
programla bir araya getirecek.

Bunun yanında sanat ve spor alanında önde gelen ekonomistlerin de katılımıyla, renkli ve dinamik bir kongre bütün katılımcılarımızı bekliyor olacak.

Kongre Web Sitesi:
https://ikboun.net/bogazici-ekonomi-kongresi/
27-28 Kasım 2021

Geçtiğimiz yıllarda Richard Freeman, Richard D. Wolff, Tamer Başar, Steve Hanke, Timothy Ash, Barış Esen, Richard Tol, Ron Boschma, Hakan Kara, David Stern, Fatih Özatay, Paul van Geest gibi isimleri ağırlamış olan Boğaziçi Ekonomi Kongresi farklı üniversitelerden 500’ü aşkın katılımcıya ekonomi ve yatırımın kapılarını aralayarak onlara sektördeki yetkin isimlerin tecrübelerinden faydalanma fırsatı sunmayı hedeflemektedir.

Geçtiğimiz yıllarda Richard Freeman, Richard D. Wolff, Tamer Başar, Steve Hanke, Timothy Ash, Barış Esen, Richard Tol, Ron Boschma, Hakan Kara, David Stern, Fatih Özatay, Paul van Geest gibi isimleri ağırlamış olan Boğaziçi Ekonomi Kongresi farklı üniversitelerden 500’ü aşkın katılımcıya ekonomi ve yatırımın kapılarını aralayarak onlara sektördeki yetkin isimlerin tecrübelerinden faydalanma fırsatı sunmayı hedeflemektedir. boğaziçi ekonomi kongresi Boğaziçi Ekonomi Kongresi

Boğaziçi Ekonomi Kongresi, bu sene de Prof. Dr. Veysel Ulusoy, Prof. Dr. Aylin Seçkin, Prof. İbrahim Turhan, Assoc. Prof. Bilge Erten, Prof. Dr. Selva Demiralp, Prof. Dr. Ceyhun Elgin gibi güçlü ve uzman isimleri konuk edecek.

Ülke çapındaki her üniversite ve her ilden katılımcıya ulaşmak üzere Boğaziçi Ekonomi Kongresi bu yıl ilk kez yüz yüze ve online katılım opsiyonuyla hibrit olarak gerçekleşecek. Farklı üniversitelerden 500’ü aşkın katılımcı ekonomi ve yatırım alanlarında uzman kişiler ile aynı platformda buluşturacak.

* Güneşin Tam İçinde sitesi kongrenin Medya Sponsorları arasında yer almaktadır.

 

TAKİBE ALIN:

X (Twitter) Takip Edebilirsiniz: 
twitter.com/ssonmez

Bilimkurgu okumayı seviyorsanız,
Starbul ilginizi çekecektir. www.starbul.com

Youtube Kanalım: 
www.youtube.com/suleymansonmez 


TAKİP İÇİN : Yazdığım Kitaplar | Youtube | Twitter | InstagramYORUMUNUZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız