z_ARŞİV YAZILAR

Bir Sanat Eserine Nasıl Dokunulur?

Makaleyi dinlemek ister misiniz?

 

Aslında dokunulmaz(!) Bir kadın gibidir aslında sanat eserleri. Öyle her önüne gelen dokunamaz. Ama çılgınlığınız üstünüzdeyse illa dokunmak eseri yapanın duygularıyla birleşmek istiyorsanız hele de tarihi bir eserse o yüzyılın ruhunu ruhunuzda hissetmek istiyorsanız benim bildiğim iki yol var.

sanatadokunma Don't touch art works Don't touch art works

İlki sanat dünyasının yaptığı gibi derin bir transa girmiş şarap tadıcısı gibi konunun en büyüğüymüşçesine ağzınızı gözünüzü kapatıp açıp “hımm” layıp elinizin dışıyla dokunun. Çünkü elinizin içi kirli olmasa bile doğal bir ten yağlanmasına sahiptir. Yan etkileri sanatçı “Hoop!” diyerek bağırıp çağırıp gelebilir. Müzeyse bekçi saldırabilir 🙂

2. Metot ise  
Ekminezi denilen parapsikolojik bir metot. Efendim neymiş ekminezi nasıl bir şeymiş şimdi her nesnede enerjiler birikiyor ya. Bunlar katman katman oluyor ya. Sizin de auranız var ya. Aura ne demek mi? Of Of! İşimiz var. Siz güne falan gitmediğiniz gibi Reiki, yoga falan da bilmiyorsunuz o zaman. Neyse enerji alanınınız diyelim. İşte onunla bu sanat eserinin enerji alanınına bir sonda yaparsınız. Muhteşem olur. Olmaz demeyim mirim deneyin olmaz demeyin.

Don’t touch art works

YOUTUBE KANALIM

https://www.youtube.com/suleymansonmez1?sub_confirmation=1

PODCAST KANALIM

Hangi platformu kullanıyorsanız, birini seçip takip edebilirsiniz, aynı içeriğe erişeceksiniz.

Süleyman Sönmez'in Sessizliği

LinkedIn:

https://www.linkedin.com/in/suleymansonmez

INSTAGRAM:

https://www.instagram.com/suleymansonmez/

FACEBOOK:

https://www.facebook.com/suleymansonmezofficial

TWITTER:

https://twitter.com/ssonmez

Telefon ve bilgisayarınıza bildirim almak için

Sayfanın yanında kırmızı bir çan simgesi var. Ona tıkladığınızda artık yeni yazılar için cep telefonunuzda bir bildirim çıkacak. İstediğiniz an iptal edebilirsiniz.

YAZDIĞIM E-KİTAPLAR

https://play.google.com/store/books/author?id=S%C3%BCleyman+S%C3%B6nmez

PATREON İLE SİTEMİZE MADDİ DESTEK OLUN

https://www.patreon.com/suleymansonmez

Etiketler

Süleyman Sönmez

Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Sonrasında başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, öğretmenlik, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. Bu kadar farklı iş neden? Dünyayı Da Vinci gibi yaşamak gerektiğine inanıyorum. Youtube kanalıma abone olarak takip ediniz. Youtube Web sitelerim: www.suleymansonmez.com , Büyükler Giremez Bana ulaşmak için lütfen ssonmez@gmail.com adresine eposta gönderin. Aşağıdaki simgelerden sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter Instagram Linkedin Facebook

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı