Hey be! İşte kadınları rahatlatacak sayfa. 🙂 Boy boy güzeller, dergileri süslese de onlar Photoshop’lu arkadaşlar. İnanmayın. İşte ispatı. Tüm kadınlara yollayın bu siteyi, bıraksınlar diyetleri, cilt bakımlarını, inanmasınlar selülit kremlerine.

Not: Aşağıdaki ilk fotoğraf, dergilerde görülen üstünde rötüş yapılmış, sonraki ise gerçek, orijinal insan yani.
Diğer inanılmaz düzeltmeleri görmek için siteye buyrun efendim 🙂

http://www.dailymail.co.uk/video/virals/video-1059960/VIRAL-Radical-effect-Photoshop-models-body.html

http://www.dailymail.co.uk/video/virals/video-1059960/VIRAL-Radical-effect-Photoshop-models-body.html Ben Güzele Güzel demem Photoshop'lu Olmazsa! http://www.dailymail.co.uk/video/virals/video-1059960/VIRAL-Radical-effect-Photoshop-models-body.html Ben Güzele Güzel demem Photoshop'lu Olmazsa!
EPOSTA ABONELİĞİ İÇİN

Aşağıdaki formda e-posta adresinizi yazın, gelen e-postaya onay verin.


https://suleymansonmez.substack.com/
E-posta aboneliği için e-posta adresinizi eklemeniz, aşağıdaki konuları anlayıp izin verdiğiniz anlamına gelir.
Lütfen okuyunuz. Temel olarak, siteden (Güneşin Tam İçinde) ve yazardan (Süleyman Sönmez) e-posta bülten almaya izin vermek anlamını taşır. Bu iznin temeli: okunacak yazılar, izlenecek videolar, dinlenecek podcastlar, fotoğraflar, tanıtılacak ürün, kitap, site, uygulama, yapay zeka, eğitim, gezi, teknoloji, anket gibi içerikler ve kampanyalar olabilir. Bültenin içeriğinde, bülten sponsorunun ürün ve hizmetine ait bilgi, link ve banner yer alabilir. Bülten e-posta sistemi substack isimli dünyaca çok bilinen, güvenilir e-posta sistemi tarafından gönderilir. E-postalar yeni bir e-posta dağıtım sistemine geçmek dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşılmaz. İşleyiş gereği yurtiçi ve yurtdışındaki server sistemlerinden hizmet verilebilir. Spam gönderilmez. İstediğiniz noktada, tek adımla her e-postanın en altındaki "Unsubscribe" seçilerek üyelikten çıkılır ve siz tekrar e-posta abonelik formuyla veya bülten sayfasında üye olana dek yeni e-posta almazsınız. İlginiz için teşekkür ederiz.


SİZİN DÜŞÜNCENİZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız