Süleyman Sönmez

Ağaçlar.Net çılgın bir oluşum.
Çünkü dili olmayan doğa için, herkesin “Şu kıyamet bir gelse de kurtulsak!” havasında küresel ısınmayı umursamadığı bu günlerde, ağaca, çevreye yönelik çalışıyorlar.

Süleyman Sönmez - Güneşin Tam İçinde agaclarsite1 Ağaçlar.Net Bilim ve Teknoloji Eğitim Günlük Yaşam Kültür ve Sanat Kitap Sosyal Yardım  Sosyal Yardım Kyoto Kitap küresel ısınma Küresel İklim Değişikliği Kültür ve Sanat Günlük Yaşam Eğitim Bilim ve Teknoloji çevre ağaç 2012

 

Süleyman Sönmez - Güneşin Tam İçinde agaclarnet_logo Ağaçlar.Net Bilim ve Teknoloji Eğitim Günlük Yaşam Kültür ve Sanat Kitap Sosyal Yardım  Sosyal Yardım Kyoto Kitap küresel ısınma Küresel İklim Değişikliği Kültür ve Sanat Günlük Yaşam Eğitim Bilim ve Teknoloji çevre ağaç 2012   Bu sosyal proje insanların gönüllüğü temel alınarak yürüyor. Şimdi bu aydan başlayarak e-dergiciliğe de başladılar.

http://www.agaclar.net/dergi/ adresinde görebileceğiniz Flash tabanlı e-dergi, katılım ve desteklerinizle tatillerde gördüğünüz o güzelim yeşilin, doğanın korunması, bir dahaki sene yine bulunması, ağaç veritabanlarının oluşması ve ülkemiz coğrafyası için atılacak adımlardan biri oluyor.

Her çeşit katılımınız çalışmanın kalitesinin artması için önemlidir.

Ağaçlar.Net Sitesi
http://www.agaclar.netDreamhost 10 seneden fazladır kullandığım web hosting firması. Bence iyiler. Çok sayıda sitemi tek hesapta tutabiliyorum. Ama siteler arttıkça fiyat artmıyor. Genel olarak güvenlikleri iyi. Sınırsız trafik, sınırsız saklama alanı, veritabanı. Siteler neredeyse hep ulaşılabilir durumda. Yurtiçi fiyatlarına göre de çok sayıda site barındırma hizmeti çok iyi fiyata geliyor. Tek tuşla istenen web adresine Wordpress kurabiliyorum. Müşteri hizmetleri ilgili. Arabirimi İngilizce ama oldukça anlaşılır. Son olarak buraya tıklayıp Dreamhost'tan indirimli hosting paketi alabilirsiniz.

Yorum Yazın

Yorum Yazın