İki şey ilk görüşte şaşırtıcı. Birincisi ücretsiz. İkincisi çalışıyor! Şaka bir yana web üzerinden Türk ve yabancı 400’den fazla Tv kanalı ve Radyo istasyonunu tek tıklamanızla karşınıza getiriyor. Elbette çanak anten gibi değil, belli bir kaliteden ötesi için webin hızlanmasını ve serverların güçlenmesini bekleyeceğiz. Ama görünen gelecekte tüm yayının webde olacağı.

http://www.canlitv.com/
Bu siteden program indirmeden izlemekte mümkün.

Programı kurmak bile gerekmiyor. Sadece tıklayıp başlıyoruz. Çokta az yer kaplıyor. Eğer casus öğeler içermiyorsa muhteşem bir kolaylık diyorum. İyi seyirler.

LİNKLER:
http://www.canlitv.com/
http://www.inndir.com/program.php?id=26004
http://www.inndir.com/inndir.php?id=26004 (Download)

Web Tasarımcılara Not: Benim web sitemden de izlensin diyorsanız. İşte örnek kod

Kod:
EPOSTA ABONELİĞİ İÇİN

Aşağıdaki formda e-posta adresinizi yazın, gelen e-postaya onay verin.


https://suleymansonmez.substack.com/
E-posta aboneliği için e-posta adresinizi eklemeniz, aşağıdaki konuları anlayıp izin verdiğiniz anlamına gelir.
Lütfen okuyunuz. Temel olarak, siteden (Güneşin Tam İçinde) ve yazardan (Süleyman Sönmez) e-posta bülten almaya izin vermek anlamını taşır. Bu iznin temeli: okunacak yazılar, izlenecek videolar, dinlenecek podcastlar, fotoğraflar, tanıtılacak ürün, kitap, site, uygulama, yapay zeka, eğitim, gezi, teknoloji, anket gibi içerikler ve kampanyalar olabilir. Bültenin içeriğinde, bülten sponsorunun ürün ve hizmetine ait bilgi, link ve banner yer alabilir. Bülten e-posta sistemi substack isimli dünyaca çok bilinen, güvenilir e-posta sistemi tarafından gönderilir. E-postalar yeni bir e-posta dağıtım sistemine geçmek dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşılmaz. İşleyiş gereği yurtiçi ve yurtdışındaki server sistemlerinden hizmet verilebilir. Spam gönderilmez. İstediğiniz noktada, tek adımla her e-postanın en altındaki "Unsubscribe" seçilerek üyelikten çıkılır ve siz tekrar e-posta abonelik formuyla veya bülten sayfasında üye olana dek yeni e-posta almazsınız. İlginiz için teşekkür ederiz.


SİZİN DÜŞÜNCENİZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız