Makaleyi okumak yerine dinlemek ister misiniz?

 

Hazırlayın 3d gözlüklerinizi sizler için yeni bir site daha açtım. Adı “3d gözlük” www.3dgozluk.com Neler anlatacağız? Bu defa az yazı bol görsel olacak. Kırmızı – mavi gözlüklerinizi taktığınızda ekranınızdan çıkacak gibi olacak bir sürü video, fotoğraf sizi bekliyor.

Bu fikir bayağı zamandır aklımdaydı. Yıl içinde site adını satın aldım. Ancak içine koyacağım içerik ne olacaktı? ve logoydu, site tasarımıydı derken… iş gözümde büyüyordu. Ancak geçen hafta bir oturdum başına önce logo geldi. Eşim de yardım etti. Logo çok şirin gelince 🙂 alabildiğine sade bir wordpress temasıyla başladım ve oldukça değiştirdim. Tam istediğim gibi oldu gibi. Sonra sitede kategorileri oluşturdum. Şu anda görünenden daha fazla konu ve kategori hazırlanıyor.

Böylece 3 boyutlu Doritos reklamları ve 3d filmler peşpeşe gelirken dünyanın her yerinden topladığım görüntüleri sizlerle paylaşacağım.

Güzel olan şu; site sadece eğlence amaçlı değil. Güneşin dönüşünün 3d uydu görüntüleri, kan hücreleri gibi bir çok bilimsel video ve sanat eserleri de yer alıyor daha şimdiden.

Sitede görüntülerin tümü anaglyph değil. Anaglyph tekniği yani kırmızı/mavi kanal ayrımı, 3d görüntülemede kullanılan en ucuz ve yaygın yöntem. Oysa yeni gelen elektronik 3d gözlükler de var. Sitede teknolojik gelişmeleri, 3 boyutlu görme araçlarının tarihini, 3 boyutlu fotoğraflarla ünlü kişileri, 3d video blogcuları, dinazorları, Flemenko dansçılarını vs vs. bulacaksınız.

Ah! Üzülmeyin gözlüğüm yok ki diye. Onu yapmayı da anlatıyoruz. Oldukça ucuza ve kolayca evinizde kendiniz yapabileceksiniz.

Bu site Güneşin Tam İçinde’nin küçük kardeş sitesi olarak yayınına başladı. İçeriği arttıkça hizmetleri de gelişecek. Dediğim gibi bir çok şey süratle yayına hazır hale getirilmek üzere bekliyor.

3d ürünleri olup sitede satmak isteyenler ya da sitede reklam vermek isteyenler, her iki site iletişim bilgilerinden bana ulaşabilirler.

3d gözlük
www.3dgozluk.com

Not: 3d gözlük’le birlikte Maaşallah diyelim 🙂 bir network olma yolunda gidiyoruz.

Güneşin Tam İçinde, Mihrace.Net , 3d gözluk, Reklam-im, Zeki Müren.net ve Kimin eli?

“Sıradaki ne?” diyor gibisiniz. Geliyor arkadaşlar, cidden başkaları da yolda. Sadece biraz daha düşünmeye ve zamana ihtiyacım var. Görülmemiş fikirleri içerecek siteler açma düşüncesindeyim. Desteklerinizle ve ziyaretlerinizle hizmetinizde olmaya devam etmeyi arzu ediyorum. Görüşmek üzere.

Süleyman SÖNMEZ

Not: Destek için banner yayınlamak isteyenlere banner 🙂

3d Gözlük

 

STARBUL

Yeni romanımı okudunuz mu?

İstanbul'un geleceğinde müthiş bir polisiye maceraya katılmaya hazır mısınız?

Starbul'u Kitapyurdu sitesinden indirimli satın almak için tıklayın
https://www.kitapyurdu.com/kitap/starbul/546488.html


Beyinlere implant çip yerleştirildiğinde yaşam nasıl olacak? İnsanlara kendi iç sesleri kadar yakın olan “Fısıltı” adlı yapay zekâ neler yapabilmemizi sağlayacak?
Yaşanan her şeyin deneyim olarak yüklendiği yeni sosyal medya “Humanetey”, nasıl bağlar kurmamızı sağlayacak?

Zeynep, yüzyılın sonundaki dünyada, bugünkünden çok farklı bir İstanbul’da yaşayan genç bir annedir. Beklenmedik bir kazayla hayatı paramparça olur. Suçluları aramak için çıktığı yolda, karşılaştığı sıra dışı insanları ve olayları çözdükçe büyük bir bulmacanın içinde olduğunu fark eder.

* İstanbul’un son taksi şoförü
* Dünyayı Yöneten Yapay Zeka
* “İstanbul Yüz Bin Drone Savaşı” kahramanı Yüzbaşı
* Ölümün ötesini gören ressam
* Mesih’i arayan hacker
* Sosyal medya fenomeni ünlü bir dalgıç
* Robotların camisinden bir imam
* Yükseltilmiş İnsanlar
* Son İnsan Başkan
* Geleceği şekillendiren bilim insanı ve
* Binbir yüzlü katil...

İstanbul’un dev gökdelenlerinde, su ve yer altı kentlerinde, Serbest Bölge’de yol alın. Tümünün yaşamlarını bağlayan yüzyıllık olay örgüsünde, nefes kesen, dozu adım adım yükselen STARBUL macerasına katılın.

Starbul Kitabın Resmi Sitesi:
www.starbul.com

Süleyman Sönmez


Detaylı bilgi:
https://www.gunesintamicinde.com/starbul-yildiz-zeka-romanim-basildi/

5 YORUMLAR

 1. Ivır zıvır kutularımı ortaya çıkarmam farz oldu. Birisinin içinde, yıllar öncesinden, yani yakın/uzak gözlüksüz dönemimden kalan bir 3b gösterme aracı olacak. Peki, iki gözlük üstüste rahatsız eder mi acaba?

 2. Işıl Hanım yaşasın diyebilir miyim 🙂

  Her yaştan insanın bu keyfi paylaştığını işitmek beni nasıl sevindiriyor anlatamam. Ben de şimdi lens kullansam da ara ara gözlük takıyorum.

  Sitede gözlük kullananlar için şöyle bir yazı yazdım. Yani 3d gözlük sitesinde daha siz sormadan çareleri yazdık 🙂

  Gözlük kullananlara 3d anaglyph gözlük clipsleri
  http://www.3dgozluk.com/gozluk-kullananlara-3d-anaglyph-gozluk-clipsler/

  Önerilerinizi ve katılımınızı her zaman beklerim efendim 🙂

YORUMUNUZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız