Hazırlayın 3d gözlüklerinizi sizler için yeni bir site daha açtım. Adı “3d gözlük” www.3dgozluk.com Neler anlatacağız? Bu defa az yazı bol görsel olacak. Kırmızı – mavi gözlüklerinizi taktığınızda ekranınızdan çıkacak gibi olacak bir sürü video, fotoğraf sizi bekliyor.

Hazırlayın 3d gözlüklerinizi sizler için yeni bir site daha açtım. Adı "3d gözlük" Kırmızı - mavi gözlüklerinizi taktığınızda ekranınızdan çıkacak gibi olacak bir sürü video, fotoğraf sizi bekliyor. 3d Gözlük Açıldı!

Bu fikir bayağı zamandır aklımdaydı. Yıl içinde site adını satın aldım. Ancak içine koyacağım içerik ne olacaktı? ve logoydu, site tasarımıydı derken… iş gözümde büyüyordu. Ancak geçen hafta bir oturdum başına önce logo geldi. Eşim de yardım etti. Logo çok şirin gelince 🙂 alabildiğine sade bir wordpress temasıyla başladım ve oldukça değiştirdim. Tam istediğim gibi oldu gibi. Sonra sitede kategorileri oluşturdum. Şu anda görünenden daha fazla konu ve kategori hazırlanıyor.

Böylece 3 boyutlu Doritos reklamları ve 3d filmler peşpeşe gelirken dünyanın her yerinden topladığım görüntüleri sizlerle paylaşacağım.

Güzel olan şu; site sadece eğlence amaçlı değil. Güneşin dönüşünün 3d uydu görüntüleri, kan hücreleri gibi bir çok bilimsel video ve sanat eserleri de yer alıyor daha şimdiden.

Sitede görüntülerin tümü anaglyph değil. Anaglyph tekniği yani kırmızı/mavi kanal ayrımı, 3d görüntülemede kullanılan en ucuz ve yaygın yöntem. Oysa yeni gelen elektronik 3d gözlükler de var. Sitede teknolojik gelişmeleri, 3 boyutlu görme araçlarının tarihini, 3 boyutlu fotoğraflarla ünlü kişileri, 3d video blogcuları, dinazorları, Flemenko dansçılarını vs vs. bulacaksınız.

Ah! Üzülmeyin gözlüğüm yok ki diye. Onu yapmayı da anlatıyoruz. Oldukça ucuza ve kolayca evinizde kendiniz yapabileceksiniz.

Bu site Güneşin Tam İçinde’nin küçük kardeş sitesi olarak yayınına başladı. İçeriği arttıkça hizmetleri de gelişecek. Dediğim gibi bir çok şey süratle yayına hazır hale getirilmek üzere bekliyor.

TAKİBE ALIN:

X (Twitter) Takip Edebilirsiniz: 
twitter.com/ssonmez

Bilimkurgu okumayı seviyorsanız,
Starbul ilginizi çekecektir. www.starbul.com

Youtube Kanalım: 
www.youtube.com/suleymansonmez 


3d ürünleri olup sitede satmak isteyenler ya da sitede reklam vermek isteyenler, her iki site iletişim bilgilerinden bana ulaşabilirler.

3d gözlük
www.3dgozluk.com

Not: 3d gözlük’le birlikte Maaşallah diyelim 🙂 bir network olma yolunda gidiyoruz.

Güneşin Tam İçinde, Mihrace.Net , 3d gözluk, Reklam-im, Zeki Müren.net ve Kimin eli?

“Sıradaki ne?” diyor gibisiniz. Geliyor arkadaşlar, cidden başkaları da yolda. Sadece biraz daha düşünmeye ve zamana ihtiyacım var. Görülmemiş fikirleri içerecek siteler açma düşüncesindeyim. Desteklerinizle ve ziyaretlerinizle hizmetinizde olmaya devam etmeyi arzu ediyorum. Görüşmek üzere.

Süleyman SÖNMEZ

Not: Destek için banner yayınlamak isteyenlere banner 🙂

3d Gözlük

TAKİP İÇİN : Yazdığım Kitaplar | Youtube | Twitter | Instagram5 YORUMLAR

 1. Ivır zıvır kutularımı ortaya çıkarmam farz oldu. Birisinin içinde, yıllar öncesinden, yani yakın/uzak gözlüksüz dönemimden kalan bir 3b gösterme aracı olacak. Peki, iki gözlük üstüste rahatsız eder mi acaba?

 2. Işıl Hanım yaşasın diyebilir miyim 🙂

  Her yaştan insanın bu keyfi paylaştığını işitmek beni nasıl sevindiriyor anlatamam. Ben de şimdi lens kullansam da ara ara gözlük takıyorum.

  Sitede gözlük kullananlar için şöyle bir yazı yazdım. Yani 3d gözlük sitesinde daha siz sormadan çareleri yazdık 🙂

  Gözlük kullananlara 3d anaglyph gözlük clipsleri
  http://www.3dgozluk.com/gozluk-kullananlara-3d-anaglyph-gozluk-clipsler/

  Önerilerinizi ve katılımınızı her zaman beklerim efendim 🙂

 3. Hocam yeni sitemiz hayırlı olsun. Tek olmak güzel duygudur eminim. En azından Türkiye için tek olan bir proje. Yolu açık olsun.

 4. Merhaba
  Acaba 3D fotograf çekimi ve basımı hakkında da yazarmısınız..
  Peşinen teşekkür.

YORUMUNUZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız