_www.ak3d.de

http://www.ak3d.de/ adresi olağanüstü güzel bir galeriyi sunuyor. Ne hakkında? Ampüller makineler. Tamamı bilgisayar tasarımı olup da bu denli gerçekçi ve şirin mi şirin ürün bulmanız zor. Tam bir tasarım harikası. Hani “sanat mı bilim mi?” tartışmasının tam ortasında açan bir güzellik.

http://www.ak3d.de/ adresi olağanüstü güzel bir galeriyi sunuyor. Ne hakkında? Ampüller makineler. Tamamı bilgisayar tasarımı olup da bu denli gerçekçi ve şirin mi şirin ürün bulmanız zor. Tam bir tasarım harikası. Hani "sanat mı bilim mi?" tartışmasının tam ortasında açan bir güzellik. <p>Mesela üstte gördüğünüz havada flapları açılıp yön değiştirebilen uzaktan kumandalı bir top. Sanatçı Andre Kutscherauer.
Edit Ek: Bu yazıyı yazdıktan yıllar sonra görüyorum ki Apple firmasında endüstriyel tasarımcı olarak işe başlamış. Yetenek avcılığım boşa değilmiş :)</p> 3 Boyutlu Tasarım / Andre Kutscherauer

Mesela üstte gördüğünüz havada flapları açılıp yön değiştirebilen uzaktan kumandalı bir top. Sanatçı Andre Kutscherauer.
Edit Ek: Bu yazıyı yazdıktan yıllar sonra görüyorum ki Apple firmasında endüstriyel tasarımcı olarak işe başlamış. Yetenek avcılığım boşa değilmiş 🙂

TAKİP İÇİN : Yazdığım Kitaplar | Youtube | Twitter | InstagramYORUMUNUZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız