Yalın’ı ilk çıktığından beri kardeşim gibi seviyorum. Temiz şeylerin duygusunu taşıyan sesini.

“Ellerine sağlık”la verdiği o güzel sevgiyi. Acemiliğini. Korsana bile “Sevenlerime kavuşmanın bir yolu” diyecek kadar saflığını.

İnsan kirlenmeden de yaşayabilir bunu anlıyorum.

Şimdi “Bir bakmışsın”ı çıkardı. Kesinlikle bir başyapıt değil. Ama öyle şarkıları var ki yüreğime tam güçle vurdu. Sanki beni anlattı bana. Küçücüğüm, Aşk ne demek gibi.

http://www.yalinonline.com . Resmi sitesi.

Komik bir anektot, geçen hafta girdim CD’sini aldım aniden esti. Eve geldim. Eşim geldi. O da almış, hem de aynı saatte. İşe bakın. Böylece 2 Yalın CD miz oldu. Yine de helal olsun verdiğimiz paraya 🙂
EPOSTA ABONELİĞİ İÇİN

Aşağıdaki formda e-posta adresinizi yazın, gelen e-postaya onay verin.


https://suleymansonmez.substack.com/
E-posta aboneliği için e-posta adresinizi eklemeniz, aşağıdaki konuları anlayıp izin verdiğiniz anlamına gelir.
Lütfen okuyunuz. Temel olarak, siteden (Güneşin Tam İçinde) ve yazardan (Süleyman Sönmez) e-posta bülten almaya izin vermek anlamını taşır. Bu iznin temeli: okunacak yazılar, izlenecek videolar, dinlenecek podcastlar, fotoğraflar, tanıtılacak ürün, kitap, site, uygulama, yapay zeka, eğitim, gezi, teknoloji, anket gibi içerikler ve kampanyalar olabilir. Bültenin içeriğinde, bülten sponsorunun ürün ve hizmetine ait bilgi, link ve banner yer alabilir. Bülten e-posta sistemi substack isimli dünyaca çok bilinen, güvenilir e-posta sistemi tarafından gönderilir. E-postalar yeni bir e-posta dağıtım sistemine geçmek dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşılmaz. İşleyiş gereği yurtiçi ve yurtdışındaki server sistemlerinden hizmet verilebilir. Spam gönderilmez. İstediğiniz noktada, tek adımla her e-postanın en altındaki "Unsubscribe" seçilerek üyelikten çıkılır ve siz tekrar e-posta abonelik formuyla veya bülten sayfasında üye olana dek yeni e-posta almazsınız. İlginiz için teşekkür ederiz.


1 Yorum

  1. Yalın’ı çok seviyorum ve bütün şarkılarını beğenerek dinliyorum. Size çok çok teşekkür ediyorum yazınız süper……

SİZİN DÜŞÜNCENİZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız