turkbayragi1.jpg

Çok güzel ekran koruyucu (screensaverlar). Özellikle Türk Bayrağı muhteşem hakiki gibi, kat izleri bile var.
Screen Saverlar

http://www.3planesoft.com/index.html

Türk Bayrağı

http://www.3planesoft.com/files/flag.exe
EPOSTA ABONELİĞİ İÇİN

Aşağıdaki formda e-posta adresinizi yazın, gelen e-postaya onay verin.


https://suleymansonmez.substack.com/
E-posta aboneliği için e-posta adresinizi eklemeniz, aşağıdaki konuları anlayıp izin verdiğiniz anlamına gelir.
Lütfen okuyunuz. Temel olarak, siteden (Güneşin Tam İçinde) ve yazardan (Süleyman Sönmez) e-posta bülten almaya izin vermek anlamını taşır. Bu iznin temeli: okunacak yazılar, izlenecek videolar, dinlenecek podcastlar, fotoğraflar, tanıtılacak ürün, kitap, site, uygulama, yapay zeka, eğitim, gezi, teknoloji, anket gibi içerikler ve kampanyalar olabilir. Bültenin içeriğinde, bülten sponsorunun ürün ve hizmetine ait bilgi, link ve banner yer alabilir. Bülten e-posta sistemi substack isimli dünyaca çok bilinen, güvenilir e-posta sistemi tarafından gönderilir. E-postalar yeni bir e-posta dağıtım sistemine geçmek dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşılmaz. İşleyiş gereği yurtiçi ve yurtdışındaki server sistemlerinden hizmet verilebilir. Spam gönderilmez. İstediğiniz noktada, tek adımla her e-postanın en altındaki "Unsubscribe" seçilerek üyelikten çıkılır ve siz tekrar e-posta abonelik formuyla veya bülten sayfasında üye olana dek yeni e-posta almazsınız. İlginiz için teşekkür ederiz.


25 YORUMLAR

 1. Windows Vista ile uyumlu değil… “Debugger” hatası veriyor. Ama Xp ya da diğer OS’ lar için muhteşem bir ekran koruyucu. Tabii ki süre kısıtlamasını da unutmamak lazım…

 2. Yeni yükledim daha bakmadım. Ama aradığım bir şeydi. Şükranlarımı sunarım.

 3. Çok güzel bir ekran koruyucu. Sanki gerçek gibi ya, hayran kaldım. Çok teşekkürr ediyorum. Bu ekran koruyucu için. Ama güzel olmasının en avantajıda Türk Bayrağımızın dalgalanıyor olmasıdır.

 4. Merhaba arkadaşlar,

  Yapanların yüreğine sağlık.
  Ben Suriye’de çalışıyorum. Yolunuz düşerse Nil Caddesi’nden geçerken lütfen kafanızı kaldırıp şöyle bir bakın. Türk Bayrağı orada nasıl asılırmış öğrensinler.

  Saygılarımla.

  NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE

  Bunu söylerken burnunuzun direğinin sızlaması gerek, gözlerinin dolması gerek.

  Canım feda güzel bayrağım ve ülkem.

 5. Uygulamayı indirdim ama Türk Bayrağı’nı açamıyorum bu konudakı sorunu çözemedim bilgilendirir misiniz arkadaşlar…

 6. arkadaşım macromadia da lazım galiba

  vatan varsa ben varım yoksa kimse yok
  vatan sag olsun yok eden rezil olsun
  (amin)

 7. Yükledım ama unregister diye bir yazı çıkıyor. Register yapabilmek için de kod istiyor bulamadım ve sorunu çözemedim yardım lütfen.

 8. İnanılmaz bi gurur fakat bayrağımızı gölgeleyen şu “unregistered versiyon” uyarısı çok sinir. Nasıl kurtulurum bunu görmek istemiyorum arkadaşlar.

 9. arkadaşım windows vista ile uyumlu değil dedi uyumlu dostum ve süper bişii tm aradığım şey vatanını sevenler indirsin!

 10. Bunu hazırlayan kim ise o kişiyi alnından öpesim var.
  ilk gördüğümde inanamadım ekran koruyucu olduğuna. video gibi duruyordu.
  Bilgisayarda seyretmek bile beni çok duygulandırıyor.

  Ülkemizde bilgisayar adına yapılan bir çok şey ne yazıkki çok geri. ama şu ekran koruyucu bile bizim bir çok şeyi özgün olarak yapabileceğimizi gösteriyor.
  Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

SİZİN DÜŞÜNCENİZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız