Kadir ÇAÇA dostumun kitabı çıktı. Şiirleri çok güzeldir. Ayrı bir tat bulacağınıza eminim.

Sürgünde Unutulmuş Yürek adlı kitabının kapak tasarımı sırasında tanışmıştım kendisiyle. Beni kitabının kapağını tasarlayacak matbaacı sanmıştı. MSN’den mesaj yollamıştı.
Şiirle cevap verdim esprili olsun diye, tereddütsüz şiir yazdı. Normal bir konuşma yaparcasına sorularımızı bile şiirle sorduk. Bunu yapabildiğini, bu zevki benimle paylaşabildiğini gördüğüm nadir şairlerdendi.

Tıpkı satrançta saniyede bir hamle yaparak oynayabilen ustalar gibi. Anladım ki o da doğaçlama yazabiliyor. Gönlü dolmuş, kurgu yapması gereksiz, dilinden dökülüyor zaten. Susması da imkansız, şiir yazması da. Çünkü şiir olmuş kendisi. Sürgünde Unutulmuş Yürek / Kadir ÇAÇA

Tıpkı satrançta saniyede bir hamle yaparak oynayabilen ustalar gibi. Anladım ki o da doğaçlama yazabiliyor. Gönlü dolmuş, kurgu yapması gereksiz, dilinden dökülüyor zaten. Susması da imkansız, şiir yazması da. Çünkü şiir olmuş kendisi.

Kitabı artık tüm kitapçılarda. Alıp okuyacağım. Çok mutlu oldum. Kitap hem sana, hem okuyanlara güzel ruhlar, yaşantılar getirsin başarı getirsin dostum…

 

TAKİP İÇİN : Yazdığım Kitaplar | Youtube | Twitter | Instagram1 Yorum

  1. hayatımda okudğum en güzel aşk kitabıydı 4 yıl önce okudğm halde sözlerin hala aklımda  

SİZİN DÜŞÜNCENİZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.