Bilgisayar ve WebEğlencez_ARŞİV YAZILAR

Shuttle PC | Küçül de Cebime Gir | Müzik Seti, DVD, Divx Player, Internet ve PC

Makaleyi dinlemek ister misiniz?

 

Evet bilgisayarlar sürekli küçülüyor. Artık Notebook satışları Amerika pazarında PC satışlarını geçmiş durumda (%53). Ancak ev ve salon sistemleri için dizayn edilmiş PClerde piyasa da artık. Ufacık bir kutu görünümündeki cihaz aslında bir bilgisayar. Aynı zamanda bir müzik seti, divxplayer, Internet gösterici, kameralı görüşme merkezi kısaca Medya Merkezi. Tüm PC olanaklarını TV’ye bağlanma imkanları ile oturduğunuz yere taşıyor.

shuttlepc Ufacık bir kutu görünümündeki cihaz aslında bir bilgisayar. Ufacık bir kutu görünümündeki cihaz aslında bir bilgisayar.

Shuttle PC denilen bu estetik güçlü ufaklıklar gerçekten çok hoş dizayna sahipler. Divx Playerların yeni çıkan codeclere uyum sağlamaması kayıt yapabilenlerinin ateş pahası olduğu düşünüldüğünde ilginç bir alternatifimiz oluyor.

http://www.shuttle.com/

http://eu.shuttle.com/en/DesktopDefault.aspx/tabid-72/170_read-11083/
shuttle2 Ufacık bir kutu görünümündeki cihaz aslında bir bilgisayar. Ufacık bir kutu görünümündeki cihaz aslında bir bilgisayar. shuttle3 Ufacık bir kutu görünümündeki cihaz aslında bir bilgisayar. Ufacık bir kutu görünümündeki cihaz aslında bir bilgisayar.

Youtube Kanalıma Abone Olun

https://www.youtube.com/suleymansonmez1?sub_confirmation=1

Podcast Kanalım

Hangi platformu kullanıyorsanız, birini seçip takip edebilirsiniz, aynı içeriğe erişeceksiniz.

Süleyman Sönmez'in Sessizliği

LinkedIn Ekleyin:

https://www.linkedin.com/in/suleymansonmez

Instagram Takip Edin:

https://www.instagram.com/suleymansonmez/

Facebook Takip Edin:

https://www.facebook.com/suleymansonmezofficial

Twitter Takip Edin:

https://twitter.com/ssonmez

Yazdığım E-Kitaplar - Satın Alın

https://play.google.com/store/books/author?id=S%C3%BCleyman+S%C3%B6nmez

Patreon ile destekleyin

https://www.patreon.com/suleymansonmez

Etiketler
STARBUL ROMANIM BASILDI! Haydi tıkla, oku ve maceraya katıl. STARBUL ROMANIM BASILDI! Haydi tıkla, oku ve maceraya katıl.

Süleyman Sönmez

Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Sonrasında başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, öğretmenlik, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. Bu kadar farklı iş neden? Dünyayı Da Vinci gibi yaşamak gerektiğine inanıyorum. Youtube kanalıma abone olarak takip ediniz. Youtube Web sitelerim: www.suleymansonmez.com , Büyükler Giremez Bana ulaşmak için lütfen ssonmez@gmail.com adresine eposta gönderin. Aşağıdaki simgelerden sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter Instagram Linkedin Facebook

Bir Yorum

  1. 4 yıldır shuttle sn95 kullanıcısıyım. ayak kısmında bulunan 2 adet yükseltici ayağı var bunlardan 1 tanesini kaybettim. bulamıyorum. nasıl bulabilirim. lütfen yardım edin

    teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı