Makaleyi okumak yerine dinlemek ister misiniz?

 

Birbirimize yardım ettiğimiz sürece hayat devam ediyor. Dünya birçok ülkeye bölünmüş olsa da insan ailesi bir bütündür. Hiç bunun hakkında düşündünüz mü? Cep telefonunuzdan Share the Meal uygulaması ile az miktarda para göndererek açlık çeken insanların ölmelerini önleyebilirsiniz.

Sitemizde sosyal yardım alanında bir kategori var. https://www.gunesintamicinde.com/category/sosyal-yardim/

Bu yazıda da yine insanlığa hizmet eden bir uygulamayı tanıtmak istiyorum.

İnternet sitesi:
https://sharethemeal.org/

IOS iPhone iPad Uygulaması

https://apps.apple.com/us/app/sharethemeal/id977130010

Android uygulaması
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.sharethemeal.app

 

Proje Güvenilir mi? Projenin Resmi Sayfasından Açıklamalar

Küresel açlığa karşı dünyanın ilk uygulaması

ShareTheMeal, açlıkla mücadele eden dünyanın en büyük insani yardım kuruluşu olan Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Programı‘nın (WFP) bir girişimidir. WFP her yıl yaklaşık 83 ülkede 86 milyondan fazla kişiye gıda yardımı ile ulaşmaktadır. WFP % 100 gönüllü olarak finanse edildiğinden, her bağış önemlidir.

ShareTheMeal uygulamasından gelen bağışlar, direnç oluşturma ve okul besleme programlarından acil durumlarda gıda yardımı sağlamaya kadar çeşitli WFP operasyonlarını destekler. Uygulamayı 2015’te kullanıma sunduğumuzdan beri, Yemen, Suriye ve Nijerya dahil dünyanın en büyük gıda krizlerinden bazılarına yardım sağlamaya yardımcı olduk.

Bugün açlıkla mücadele. İyilik için açlığı sona erdirmeye yatırım yapmak.

Dünya rekor sayıda acil durumla karşı karşıya kaldıkça açlık oranı artıyor. Şimdi, her zamankinden daha fazla insanın hayat kurtaran gıda yardımına ihtiyacı var. Bu artan ihtiyacı karşılamak için Dünya Gıda Programı ek kaynak ve finansman gerektiriyor.

Önümüzdeki 5 yıl içinde iddialı bir hedefimiz var – 800 milyon öğün paylaşmak. Bunu yapmak için, bağış topluluğumuzu büyütmeye yatırım yapmalıyız. Bağışınızın size nasıl yardımcı olacağı aşağıda açıklanmıştır:

Bağışların en büyük payı -% 62 – Dünya Gıda Programı’nın ihtiyacı olan insanları beslemesine doğrudan yardımcı olmak için kullanılacak. Topluluğumuzu büyütmek için kaynak yaratma ve pazarlamaya% 28 yatırım yapacağız, böylece daha fazla insana yardım edebiliriz. Ofis alanı kiralamaktan maaş ödemeye kadar organizasyonumuzu yönetmeye yardımcı olmak için% 6 kullanılmaya devam edecek. Kalan% 4, ödeme ücretlerini karşılamaya yardımcı olmaya devam edecek.

Büyüdükçe, doğrudan aç ailelere giden miktarı artırırken maliyetlerimizi karşılayabileceğiz. WFP’nin stratejik planı doğrultusunda, 2020-2030 yılları arasında kaynak toplamaya ortalama% 22 harcanacak.

 

STARBUL

İstanbul'un geleceğinde müthiş bir polisiye, bilim kurgu maceraya katılmaya hazır mısınız?


Starbul'u satın almak için tıklayın


Beyinlere implant çip yerleştirildiğinde yaşam nasıl olacak? İnsanlara kendi iç sesleri kadar yakın olan “Fısıltı” adlı yapay zekâ neler yapabilmemizi sağlayacak?
Yaşanan her şeyin deneyim olarak yüklendiği yeni sosyal medya “Humanetey”, nasıl bağlar kurmamızı sağlayacak?

Zeynep, yüzyılın sonundaki dünyada, bugünkünden çok farklı bir İstanbul’da yaşayan genç bir annedir. Beklenmedik bir kazayla hayatı paramparça olur. Suçluları aramak için çıktığı yolda, karşılaştığı sıra dışı insanları ve olayları çözdükçe büyük bir bulmacanın içinde olduğunu fark eder.

* İstanbul’un son taksi şoförü
* Dünyayı Yöneten Yapay Zeka
* “İstanbul Yüz Bin Drone Savaşı” kahramanı Yüzbaşı
* Ölümün ötesini gören ressam
* Mesih’i arayan hacker
* Sosyal medya fenomeni ünlü bir dalgıç
* Robotların camisinden bir imam
* Yükseltilmiş İnsanlar
* Son İnsan Başkan
* Geleceği şekillendiren bilim insanı ve
* Binbir yüzlü katil...

İstanbul’un dev gökdelenlerinde, su ve yer altı kentlerinde, Serbest Bölge’de yol alın. Tümünün yaşamlarını bağlayan yüzyıllık olay örgüsünde, nefes kesen, dozu adım adım yükselen STARBUL macerasına katılın.

Starbul Kitabın Resmi Sitesi:
www.starbul.com

Süleyman Sönmez


Detaylı bilgi:
https://www.gunesintamicinde.com/starbul-yildiz-zeka-romanim-basildi/

1 YORUM

  1. Bu yazıyı beğendiyseniz dostlarınıza siteyi tavsiye edin ve favorilerinize ekleyip takibe alın.
  2. çok dikkat çekici bir başlıktı bunu görünce hemen girdim bahsettiğinizi daha önceden bir yerde duymuştum boyle şeyler artmalı dünyamızda çok sıkıntı çeken insanlar var dünyanın heryerinde onlara cidden yardım edilmeli yoksa ne olacak bu dünyanın hali

YORUMUNUZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız