İstanbul’dasınız ve henüz görmediniz mi? Veya İstanbul’a geleceksiniz ve gezmediniz mi? Aman programınızda bir yerlere not alın. Miniatürk gezmesi keyifli, fotoğraf çekilmesi ayrı heyecanlı bir yer. Gulliver minik adamlar ülkesinde”yi oynamak için harika bir yer.

http://www.miniaturk.com.tr/

http://www.miniaturk.com.tr/ Miniatürk

http://www.miniaturk.com.tr/ Miniatürk

http://www.miniaturk.com.tr/ Miniatürk

http://www.miniaturk.com.tr/ Miniatürk

http://www.miniaturk.com.tr/ Miniatürk

http://www.miniaturk.com.tr/ Miniatürk
EPOSTA ABONELİĞİ İÇİN

Aşağıdaki formda e-posta adresinizi yazın, gelen e-postaya onay verin.


https://suleymansonmez.substack.com/
E-posta aboneliği için e-posta adresinizi eklemeniz, aşağıdaki konuları anlayıp izin verdiğiniz anlamına gelir.
Lütfen okuyunuz. Temel olarak, siteden (Güneşin Tam İçinde) ve yazardan (Süleyman Sönmez) e-posta bülten almaya izin vermek anlamını taşır. Bu iznin temeli: okunacak yazılar, izlenecek videolar, dinlenecek podcastlar, fotoğraflar, tanıtılacak ürün, kitap, site, uygulama, yapay zeka, eğitim, gezi, teknoloji, anket gibi içerikler ve kampanyalar olabilir. Bültenin içeriğinde, bülten sponsorunun ürün ve hizmetine ait bilgi, link ve banner yer alabilir. Bülten e-posta sistemi substack isimli dünyaca çok bilinen, güvenilir e-posta sistemi tarafından gönderilir. E-postalar yeni bir e-posta dağıtım sistemine geçmek dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşılmaz. İşleyiş gereği yurtiçi ve yurtdışındaki server sistemlerinden hizmet verilebilir. Spam gönderilmez. İstediğiniz noktada, tek adımla her e-postanın en altındaki "Unsubscribe" seçilerek üyelikten çıkılır ve siz tekrar e-posta abonelik formuyla veya bülten sayfasında üye olana dek yeni e-posta almazsınız. İlginiz için teşekkür ederiz.


13 YORUMLAR

  1. Bence çok güzel, çünkü bizim evimiz orada, biraz yukarısında. Aspendos güzel olmamış

  2. Süper görüntüler. Ben 5’e gidiyorum. Okulca orayı görmeye geleceğiz. Çok heyecanlıyım arkadaşlar dogrusu. Hiç görmedim.

  3. Leyla inanır mısın heyecanın o kadar güzel ki, Miniatürk’ü yeniden gidip görme ve yeni fotoğraf makinemle fotoğraflarını çekme isteği oluştu bende.

    Dilerim çok keyifli zaman geçirir bilginize bilgi katarsınız. Öğretmenlerinize de selamlarımı iletin lütfen.

  4. Ben miniatürke gittim.Harika bir yer maketlere bayıldım ayrıca çok gerçekçi yapmışlar.En çok boğaz köprüsü sevdim.Çok güzel Allah bozmasın

  5. Oraya yarın gideceğim. 12. gidişim olacak. Mükemmel hem de orası tam bir kültür merkezi.

  6. BENCE ÇOK GÜZEL OLMUŞ HEM ÖDEVLEREDE ÇOK YARDIMCI ÇOK TEŞEKÜR EDRİM ELİNİZE SAĞLIK

SİZİN DÜŞÜNCENİZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız