Sinema-Dizi

Kır Zincirlerini | Danny the Dog | Unleashed

Makaleyi dinlemek ister misiniz?

 

Unleashed-AKA-Danny-the-Dog-2005

Jet li’yi bilir misiniz? Kung fu filmlerinin yeni yıldızıdır. Uzakdoğu tipi ve seri kırıcı hareketleriyle kendisinden önce tahtı elinde tutan Jackie Chan’in espritüel tarzına karşı yeni bir stil sergilemiştir.

dannythedog2 Konuysa kısaca Danny hakkında. Bir tasmayla köpek gibi şartlanarak yetiştirilmiş ve hayatı tanımamış, tasmanın çıkışının ise sahibin düşmanları için sıkı bir dayak ve ölüm anlamına geldiği korkunç bir canlı. Ve hayatın akışı müzik, olaylar ve film dakikalar ilerledikçe insanların gerçekte ne olduğunu anlatan etkileyici bir performansa çıkıyor. Konuysa kısaca Danny hakkında. Bir tasmayla köpek gibi şartlanarak yetiştirilmiş ve hayatı tanımamış, tasmanın çıkışının ise sahibin düşmanları için sıkı bir dayak ve ölüm anlamına geldiği korkunç bir canlı. Ve hayatın akışı müzik, olaylar ve film dakikalar ilerledikçe insanların gerçekte ne olduğunu anlatan etkileyici bir performansa çıkıyor.

Bir çok akılda kalıcı filmi vardır Jet li’nin. Hong Kong dönemine ait klasik Çin Kung Fu’su ve öyküleri Once Upon Time in China serisi ve Shaolin serileri.

Hollywood’a Cehennem Silahı 4 serisi ile bir tabancayı birkaç sn.de parçalarına ayırarak girer. Romeo Ölmeli, Kızıl Ejder, One (Tek), Korkusuz, özellikle Hero (Kahraman) akılda kalıcı kaliteli yapımlardır türün hayranları için.

dannythedog4 Konuysa kısaca Danny hakkında. Bir tasmayla köpek gibi şartlanarak yetiştirilmiş ve hayatı tanımamış, tasmanın çıkışının ise sahibin düşmanları için sıkı bir dayak ve ölüm anlamına geldiği korkunç bir canlı. Ve hayatın akışı müzik, olaylar ve film dakikalar ilerledikçe insanların gerçekte ne olduğunu anlatan etkileyici bir performansa çıkıyor. Konuysa kısaca Danny hakkında. Bir tasmayla köpek gibi şartlanarak yetiştirilmiş ve hayatı tanımamış, tasmanın çıkışının ise sahibin düşmanları için sıkı bir dayak ve ölüm anlamına geldiği korkunç bir canlı. Ve hayatın akışı müzik, olaylar ve film dakikalar ilerledikçe insanların gerçekte ne olduğunu anlatan etkileyici bir performansa çıkıyor.Şimdi de karşımızda bu film. Doğrusu daha önceki filmlerinde hareketleri çok övülse de oyunculuğu o kadar övülmemiştir. Bu filmde ise gerçekten aktörlük adına oldukça gelişmiş. Özellikle rol arkadaşı yılların ustası Morgan Freeman’in sanırım bu konuda katkısı oldukça fazla.

Konuysa kısaca Danny hakkında. Bir tasmayla köpek gibi şartlanarak yetiştirilmiş ve hayatı tanımamış, tasmanın çıkışının ise sahibin düşmanları için sıkı bir dayak ve ölüm anlamına geldiği korkunç bir canlı. Ve hayatın akışı müzik, olaylar ve film dakikalar ilerledikçe insanların gerçekte ne olduğunu anlatan etkileyici bir performansa çıkıyor.

Güzel bir film. Güzelliği artık sadece insanların kafalarına vurarak yapılan filmlerin alıcı bulmamasında yatıyor. Şiddetin anlamsızlığında ve seçimlerin bizi insan yapmasında. İyi seyirler.

http://www.imdb.com/title/tt0342258/

dannythedog1 Konuysa kısaca Danny hakkında. Bir tasmayla köpek gibi şartlanarak yetiştirilmiş ve hayatı tanımamış, tasmanın çıkışının ise sahibin düşmanları için sıkı bir dayak ve ölüm anlamına geldiği korkunç bir canlı. Ve hayatın akışı müzik, olaylar ve film dakikalar ilerledikçe insanların gerçekte ne olduğunu anlatan etkileyici bir performansa çıkıyor. Konuysa kısaca Danny hakkında. Bir tasmayla köpek gibi şartlanarak yetiştirilmiş ve hayatı tanımamış, tasmanın çıkışının ise sahibin düşmanları için sıkı bir dayak ve ölüm anlamına geldiği korkunç bir canlı. Ve hayatın akışı müzik, olaylar ve film dakikalar ilerledikçe insanların gerçekte ne olduğunu anlatan etkileyici bir performansa çıkıyor.
dannythedog3 Konuysa kısaca Danny hakkında. Bir tasmayla köpek gibi şartlanarak yetiştirilmiş ve hayatı tanımamış, tasmanın çıkışının ise sahibin düşmanları için sıkı bir dayak ve ölüm anlamına geldiği korkunç bir canlı. Ve hayatın akışı müzik, olaylar ve film dakikalar ilerledikçe insanların gerçekte ne olduğunu anlatan etkileyici bir performansa çıkıyor. Konuysa kısaca Danny hakkında. Bir tasmayla köpek gibi şartlanarak yetiştirilmiş ve hayatı tanımamış, tasmanın çıkışının ise sahibin düşmanları için sıkı bir dayak ve ölüm anlamına geldiği korkunç bir canlı. Ve hayatın akışı müzik, olaylar ve film dakikalar ilerledikçe insanların gerçekte ne olduğunu anlatan etkileyici bir performansa çıkıyor.

Youtube Kanalım

https://www.youtube.com/suleymansonmez1?sub_confirmation=1

Podcast Kanalım

Hangi platformu kullanıyorsanız, birini seçip takip edebilirsiniz, aynı içeriğe erişeceksiniz.

Süleyman Sönmez'in Sessizliği

LinkedIn Ekleyin:

https://www.linkedin.com/in/suleymansonmez

Instagram Takip Edin:

https://www.instagram.com/suleymansonmez/

Facebook Takip Edin:

https://www.facebook.com/suleymansonmezofficial

Twitter Takip Edin:

https://twitter.com/ssonmez

Yazdığım E-Kitaplar - Satın Alın

https://play.google.com/store/books/author?id=S%C3%BCleyman+S%C3%B6nmez

Patreon ile destekleyin

https://www.patreon.com/suleymansonmez

Etiketler

Süleyman Sönmez

Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Sonrasında başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, öğretmenlik, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. Bu kadar farklı iş neden? Dünyayı Da Vinci gibi yaşamak gerektiğine inanıyorum. Youtube kanalıma abone olarak takip ediniz. Youtube Web sitelerim: www.suleymansonmez.com , Büyükler Giremez Bana ulaşmak için lütfen ssonmez@gmail.com adresine eposta gönderin. Aşağıdaki simgelerden sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter Instagram Linkedin Facebook

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı